Skocz do zawartości

Co było pierwsze - jajko czy kura?


Perez

Rekomendowane odpowiedzi

Nie próbuję. Uważam, że się dogadaliśmy i na tym powinno się skończyć. Tymczasem Ty bezczelnie dajesz komuś innemu czytać prywatną korespondencję bez pytania mnie o zgodę. To jest ok?

Zmieniasz temat lekko, ale ok. Nie dałbym jej nikomu, jeżei byś mi nie groził. Myślałem nad policją szczerze mówiąc.

Odnośnik do komentarza
W całym poście mieszasz mnie z błotem. Wystawiasz sobie laurkę a nie mnie. Jak na razie nie udowodniłeś nic.

 

Sory Icon ale piszesz same ogólniki, żadnych merytorycznych szeczógłów i też swoim postem nie udowodniłeś absolutnie nic. Tylko ogólniki i osobiste podjazdy.

 

Proszę więc udowodnij mi, że rzucam tymi banami i warnami na prawo i lewo. Udowodnij te warny i bany, które były bezzasadne a wtedy możemy toczyć dyskusję. Czekam. Bez tego cała ta dyskusja jest jałowa.

 

Czy naprawdę jesteś tak strasznie bezkrytyczny wobec siebie? Naprawdę trzeba ci to "udowadniać"? Sam nie zdajesz sobie z tego faktu sprawy. Dajesz ludziom ostrzeżenia nawet za największe pierdoły i głupoty, czasami są one tylko nadgorliwe ale czesto niestety są wręcz absurdalne i pozbawione jakichkolwiek postaw.

 

To nie próżność a dbałość o to by prawda była zawsze najważniejsza. W tym przypadku Reaper mnie oczernił przed wszystkimi. Skłamał po to by użytkownicy mieli powód by znów sobie na mnie poużywać.

 

Proszę Cię... "Dbałość o to by prawda była zawsze najważniejsza"... Jak to się ma do twojego postępowania? No chyba że uznamy wszystko co napiszesz jest prawdą oświeconą, to wtedy faktycznie, bardzo dbasz o to aby prawda była najważniejsza.

Odnośnik do komentarza
Odpowiadałem na Twój post, który zresztą wykasowałeś

Odpowiadałeś na mój post, który był moderatorskim zwróceniem uwagi. Ogólnie mówiąc dopieprzyłeś się do mnie w podobnym stylu jak Reaper i dobrze o tym wiesz.

Dostałem bana za zaśmiecanie. Warn z dupy.

Bana dostałeś za to, że był to 3 warn, który automatycznie zmusza admina do zablokowania możliwości pisania użytkownikowi na 2 tygodnie.

Odnośnik do komentarza
Odpowiadałem na Twój post, który zresztą wykasowałeś

Odpowiadałeś na mój post, który był moderatorskim zwróceniem uwagi. Ogólnie mówiąc dopieprzyłeś się do mnie w podobnym stylu jak Reaper i dobrze o tym wiesz.

 

 

Hmm no tak odpisywałem przy okazji na twojego posta w którym skierowałeś do Reapera sławne już "Bo co mi zrobisz" po którym zapewne poszłaby groźba ;) Wiem że się nie przyznasz :> Poprostu przytoczyłem przykład który pamiętam.

 

Dostałem bana za zaśmiecanie. Warn z dupy.

Bana dostałeś za to, że był to 3 warn, który automatycznie zmusza admina do zablokowania możliwości pisania użytkownikowi na 2 tygodnie.

 

Znów źle przejrzałem posta przed wysłaniem. Warn bez bana to był oczywiście. Bany to ja dostaje tylko za mojego przyjaciela "Pana alkohola".

Odnośnik do komentarza
Nie próbuję. Uważam, że się dogadaliśmy i na tym powinno się skończyć. Tymczasem Ty bezczelnie dajesz komuś innemu czytać prywatną korespondencję bez pytania mnie o zgodę. To jest ok?

Zmieniasz temat lekko, ale ok. Nie dałbym jej nikomu, jeżei byś mi nie groził. Myślałem nad policją szczerze mówiąc.

Policją mnie straszysz?

Idź więc na policję z tekstem: "A jak masz jakis problem do mnie to mozemy sie ustawic na zjezdzie cwaniaczku."

Nie ma tu żadnych gróźb ani zastraszania.

Dwa słowa kluczowe: Masz? oraz Możemy. Jeżeli chcesz oczywiście.

Odnośnik do komentarza

Iki warnowanie za wysylanie Raportow, ktore uznasz za niesluszne to nie jest nadgorliwosc?

 

Ktos faktycznie moze raportowac post, ktory jest w porzadku i wtedy po prostu nalezy olac zgloszenie - ale Ty zachowujesz sie jakbys przyjmowal, ze ludzie po pierwsze czytaja Ci w myslach i powinno wiedziec co Ty uznajesz za godne zaraportowania, a po drugie chca Ci zrobic na zlosc i raportuja co popadnie.

Odnośnik do komentarza
Policją mnie straszysz?

Idź więc na policję z tekstem: "A jak masz jakis problem do mnie to mozemy sie ustawic na zjezdzie cwaniaczku."

Nie ma tu żadnych gróźb ani zastraszania.

Dwa słowa kluczowe: Masz? oraz Możemy. Jeżeli chcesz oczywiście.

 

Reaper napisał że myślał nad policją a Ty od razu twierdzisz że straszy cię policją... Nie przesadzasz?

A poza tym może tekst nie zawiera groźby, ale jest na poziomie piaskownicy albo osiedlowego dresa. Gratuluję.

Odnośnik do komentarza
Iki warnowanie za wysylanie Raportow, ktore uznasz za niesluszne to nie jest nadgorliwosc?

 

Ktos faktycznie moze raportowac post, ktory jest w porzadku i wtedy po prostu nalezy olac zgloszenie - ale Ty zachowujesz sie jakbys przyjmowal, ze ludzie po pierwsze czytaja Ci w myslach i powinno wiedziec co Ty uznajesz za godne zaraportowania, a po drugie chca Ci zrobic na zlosc i raportuja co popadnie.

Popadasz w skrajności. Ostrzeżenia za raporty są przyznawane tylko wtedy kiedy ktoś nagminnie używa tej opcji. Np. Man_iac (chyba) tak kiedyś robił po tym jak za coś dostał ostrzeżenie. Raportował różne głupoty. Po zwróceniu mu uwagi dał sobie spokój. I obeszło się bez warna.

Odnośnik do komentarza
Nazywaj to sobie jak chcesz. Dla mnie Twój wyjazd na mnie nie był miły więc odpowiedziałem w taki sam sposób.

aha :/

Oto ten niemily wyjazd:

Czy na naszym forum nie ma 3-4 zaufanych "znajacych sie na rzeczy", ktorym by mozna przekazac dane do serwera by w razie padu naprawic? Icon nie jest robotem siedzacym 24h na dobe w necie, a co bedzie jak wyjedzie na tydzien na wakacje? Tydzien bedzie wisiec? Tym razem forum nie dzialalo 12h...nastepnym moze kilka dni? Przegladam/udzielam sie na kilku forach i nie spotkalem takiego ktore nie dzialalo 12h, bo jedyna osoba, ktora mogla zajrzec....nie wiedziala o padzie :P

Zapomnij, że dostaniesz namiary. Amen.

 

 

Sytuacja z przed kilku tygodni: (cytuje priva): "[...]I na mnie nie masz prawa słać raportów w dziale ogłoszeń adminów[...].

po tym jak odwazylem dac raport do posta kompletnie z dupy, ktory zasmieca temat za co dostalem warna (!!!) i takie wyjasnienie w privie :D Sorry, ale o jakim prawie mowimy? Prawie zwrocenia uwagi Bogu?

Jejku czy ja i inni oczekujemy tak wiele? chodzi tylko o wzajemny szacunek i nie traktowanie innych w taki sposob. Znamy sie w wiekszosci od nawet 7 lat. spotykamy sie na zlotach, lokalnych imprezach, grilach, pokerach. Czy musimy na forum byc traktowani jak ludzie gorszej kategorii?

Odnośnik do komentarza
Sytuacja z przed kilku tygodni: (cytuje priva): "[...]I na mnie nie masz prawa słać raportów w dziale ogłoszeń adminów[...].

po tym jak odwazylem dac raport do posta kompletnie z dupy, ktory zasmieca temat za co dostalem warna (!!!) i takie wyjasnienie w privie Sorry, ale o jakim prawie mowimy? Prawie zwrocenia uwagi Bogu?

I znów zakłamujesz rzeczywistość. Zaraportowałeś jakiś mój post w ogłoszeniach adminów czyli w ogłoszeniach, które między innymi a w zasadzie głównie ja daję. To tak jakbyś donosił na policjanta za to, że pouczył Cię w miejscu gdzie nie wolno palić za to, że palisz. Totalny absurd.

Jejku czy ja i inni oczekujemy tak wiele? chodzi tylko o wzajemny szacunek i nie traktowanie innych w taki sposob. Znamy sie w wiekszosci od nawet 7 lat. spotykamy sie na zlotach, lokalnych imprezach, grilach, pokerach. Czy musimy na forum byc traktowani jak ludzie gorszej kategorii?

O co Ci chłopie chodzi? Należysz do grona tych, którzy bez względu na to co się dzieje staną po przeciwnej stronie niż ja. Uważasz, że forum będzie lepsze beze mnie? Ok, to ja rezygnuję z miejsca dla dobra tego forum. Ale zanim to zrobię wytknij mi jeden prawdziwy i ciężki błąd, który popełniłem. Nie oceniaj ciętego języka. Błąd. Nie błahostka.

Odnośnik do komentarza
Sytuacja z przed kilku tygodni: (cytuje priva): "[...]I na mnie nie masz prawa słać raportów w dziale ogłoszeń adminów[...].

po tym jak odwazylem dac raport do posta kompletnie z dupy, ktory zasmieca temat za co dostalem warna (!!!) i takie wyjasnienie w privie Sorry, ale o jakim prawie mowimy? Prawie zwrocenia uwagi Bogu?

I znów zakłamujesz rzeczywistość. Zaraportowałeś jakiś mój post w ogłoszeniach adminów czyli w ogłoszeniach, które między innymi a w zasadzie głównie ja daję. To tak jakbyś donosił na policjanta za to, że pouczył Cię w miejscu gdzie nie wolno palić za to, że palisz. Totalny absurd.

Ale to, ze Ty tam piszesz nie implikuje Twojej nieomylnosci - jesli napiszesz glupiego posta to inny admin, czy user nie ma prawa Ci zwrocic uwagi?

Odnośnik do komentarza
O co Ci chłopie chodzi? Należysz do grona tych, którzy bez względu na to co się dzieje staną po przeciwnej stronie niż ja. Uważasz, że forum będzie lepsze beze mnie? Ok, to ja rezygnuję z miejsca dla dobra tego forum. Ale zanim to zrobię wytknij mi jeden prawdziwy i ciężki błąd, który popełniłem. Nie oceniaj ciętego języka. Błąd. Nie błahostka.

Danie mi warna za mówienie po norwesku w Maryni, kiedy wszyscy się dobrze bawili i nikomu poza Tobą to nie przeszkadzało. Masz prawdziwy, zaraz ktoś na pewno znajdzie ciężki.

Odnośnik do komentarza
Ale to, ze Ty tam piszesz nie implikuje Twojej nieomylnosci - jesli napiszesz glupiego posta to inny admin, czy user nie ma prawa Ci zwrocic uwagi?

Ma prawo. Ktoś mówi, że nie ma?

I na mnie nie masz prawa słać raportów w dziale ogłoszeń adminów

 

z postu wyzej - wymysl Qcza i jawne klamstwo?

Odnośnik do komentarza
Ale to, ze Ty tam piszesz nie implikuje Twojej nieomylnosci - jesli napiszesz glupiego posta to inny admin, czy user nie ma prawa Ci zwrocic uwagi?

Ma prawo. Ktoś mówi, że nie ma?

I na mnie nie masz prawa słać raportów w dziale ogłoszeń adminów

 

z postu wyzej - wymysl Qcza i jawne klamstwo?

Zwrócenie uwagi a słanie raportu to zupełnie inne sprawy.

 

Poza tym ta konkretna sytuacja tyczyła się entego dopytywania się jakiegoś usera o to czy pod FF 3.0 działa opcja szybkiej edycji. Odpowiedziałem coś w stylu "po stokroć :doh!: " a post nad postem usera, który zadawał pytanie była moja odpowiedź. Qcz oczywiście chciał błysnąć i zaraportował to okraszając raport jakimś "miłym" komentarzem.

Odnośnik do komentarza
Sytuacja z przed kilku tygodni: (cytuje priva): "[...]I na mnie nie masz prawa słać raportów w dziale ogłoszeń adminów[...].

po tym jak odwazylem dac raport do posta kompletnie z dupy, ktory zasmieca temat za co dostalem warna (!!!) i takie wyjasnienie w privie Sorry, ale o jakim prawie mowimy? Prawie zwrocenia uwagi Bogu?

I znów zakłamujesz rzeczywistość. Zaraportowałeś jakiś mój post w ogłoszeniach adminów czyli w ogłoszeniach, które między innymi a w zasadzie głównie ja daję. To tak jakbyś donosił na policjanta za to, że pouczył Cię w miejscu gdzie nie wolno palić za to, że palisz. Totalny absurd.

oto link to tego ogloszenia, jakze waznego i istotnego:

http://forumcm.net/index.php?s=&showto...st&p=374040

zwrocilem uwage ze pod ff 3.0 nie dzialala edycja, a Fika napisal ze to jeszcze jest testowa wersja. mozna bylo zareagowac: "Fika ma racje pod testowe nie bedziemy nic zmieniac, albo poczekajmy na finalna i pomyslimy. Ten post co dales uwazam ze nic nie wnosi i dalem raport: zasmiecanie.

Oto ta zaklamana rzeczywistosc....

 

Uważasz, że forum będzie lepsze beze mnie? Ok, to ja rezygnuję z miejsca dla dobra tego forum. Ale zanim to zrobię wytknij mi jeden prawdziwy i ciężki błąd, który popełniłem. Nie oceniaj ciętego języka. Błąd. Nie błahostka.

jeden? moze traktowanie ludzie jak smieci? nie liczenie sie z nikim? nie umiejetnosc przyznania sie do winy? mozna by wiele wymieniac..

czy bedzie lepsze? hmmm jestem pewien (jak i wiekszosc osob tu piszacych) ze pod wzgledem moderatorskim w 100%. Jako admin techniczny jestes ok, ale z Twoich podejsciem i charakterem na moda sie nie nadajesz... i to nie pisze zlosliwie czy cos. Znamy sie dlugo i wporzo gosciu jestes w realu, ale "wladzy" sie nie nadajesz.

 

Henkel mam skriny :)

 

Poza tym ta konkretna sytuacja tyczyła się entego dopytywania się jakiegoś usera o to czy pod FF 3.0 działa opcja szybkiej edycji. Odpowiedziałem coś w stylu "po stokroć :doh!: " a post nad postem usera, który zadawał pytanie była moja odpowiedź. Qcz oczywiście chciał błysnąć i zaraportował to okraszając raport jakimś "miłym" komentarzem.

o jaaaa oto prawdziwa zaklamana prawda :D:rotfl::rotfl::rotfl::rotfl:

Odnośnik do komentarza

skoro ostry i cięty jezyk to błahostka, to czemu nie ma mnie w modteamie? Icon jestes hipokrytą, jak stąd do Kansas. Mi dajesz warny za nazwanie Cię "cieciem", albo za to, że się rok temu żartobliwie przekomarzałem ze Scorpio w temacie zjazdowym (do dziś wisi mi ten warn, mam go na pamiątke...), a jak Ty po kimś jedziesz, to po prostu jest "błahostka". A ciężkie przewienienia, to wg Ciebie musiałoby być, skoro podane tu przykłady są dla Ciebie niczym...

 

Przy okazji winszuję jednego, że w przeciwieństwie do podobnej historii na mój temat sprzed paru lat, nie masz wokół siebie grupy atakujących Cię wespół z użytkownikami moderatorów, ktorzy słowem nie pisną w tym temacie złego słowa na Twój temat. Może ze strachu, ze im zabierzesz uprawnienia? Nie wiem, ale gratuluję.

Odnośnik do komentarza
Znamy sie dlugo i wporzo gosciu jestes w realu

Daruj sobie te żałosne i kłamliwe teksty :picard: do niczego one mi nie są potrzebne.

moze traktowanie ludzie jak smieci?

Twoje wymysły. Traktuję każdego tak jak on mnie traktuje. Ty traktując mnie jak śmiecia możesz się liczyć z tym, że tak samo Cię potraktuję.

nie liczenie sie z nikim?

Gdybym się nie liczył z nikim to dawno skład MT byłby inny. Kogoś bym usunął, kogoś dodał. A, że licze się ze zdaniem MT to jest jak jest i wiele moich pomysłów upadło w administracji nie ujrzawszy nawet światła dziennego.

nie umiejetnosc przyznania sie do winy?

Znowu kłamiesz. Wielokrotnie przyznawałem się do popełnienia błędu.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...