Skocz do zawartości

Co było pierwsze - jajko czy kura?


Perez

Rekomendowane odpowiedzi

faktycznie, zamiast tego można wprowadzić parytet wieku, wykształcenia i kasy wpłaconej na CMF. za wolność i demokrację.

 

Zamiast pisac głupoty i podśmiechujki, może zaproponujesz jakieś inne, konstruktywne rozwiązanie?

dlaczego? przecież ten cały temat to jedna wielka parodia. no i może mi się podoba tak jak jest?

Odnośnik do komentarza

Bardzo ciekawa lektura, powiem szczerze że pochłonęła mnie bardzo. Co do Icona ja osobiście nie mam żadnych zastrzeżeń/uwag choć słyszałem, iż chłopak potrafi się nieźle zdenerwować. A wyzwanie na ustawkę świadczyć może tylko i wyłącznie o nim. Choć na 99,9% nie ustąpi ze swego stanowiska tak jak nasz szanowny prezez PZPN to mam nadzieję iż zmieni nieco swoje podejście i nie będzie czuł się BOGIEM

 

Oj na tym zjeździe będzie się działo dużo ciekawego

Odnośnik do komentarza

Tak sobie czytam ten temat i cieszę się że on powstał. Otóż uważam, że wylewanie swoim żalów na adminów, modów itd publicznie jest jak najbardziej słuszną sprawą, tylko że uczmy się kultury języka bo rozmowy można toczyć w przyzwoity sposób. Wulgaryzmy możemy zostawić dla siebie a słownik polski ma wiele wyrazów, co do sprawy Icona, uważam go za osobę odpowiedzialną od strony technicznej, ( w sprawie moda się nie wypowiadam bo nie miałem z nim żadnych starć), tylko że jedna osoba nie jest i nigdy nie będzie w stanie zapanować nad forum. Jak Icon odda "władzę" w inne ręce to co to zmieni ?? Będzie tak samo jak było, tylko że psy będziemy wieszać na kimś innym. Jestem ciekaw jak to będzie wyglądało jak Icon będzie szarym userem. Tylko że decyzja Icona także dla mnie jest śmieszna, nie sposób łatwo odejść zostawiając forum tak jak było, ale wprowadzić jakąś reformę aby poprawić swój, jak i MT wizerunek oraz sprawić że forum będzie jeszcze ciekawsze - czyż nie na tym polega władza, że jak się na nich psy wiesza to starają się to w jakiś sposób poprawić ??

MT czepiać się nie mogę niczego, bo jak dostałem warna to po dwóch tygodniach został zdjęty. Odnośnie ankiety bezzasadna dla mnie, ale ta kwestia już została wyjaśniona.

Ot tyle z mojej skromnej osoby ( za dużo zostało napisane aby coś twórczego napisać.

Odnośnik do komentarza
Zgadzam się z tym, ale jednak jeśli przedstawiciel modteamu, który jest bohaterem całej dyskusji, najpierw ankiete zakłada a po krótkim czasie, gdy wyniki są dla niego niekorzystne ją zamyka, to chyba coś jest nie tak? Konsekwencji w działaniach troszkę.

Wyczytałeś między wierszami, że to Icon sam ją zamknął?

Nauczcie się czytać ze ZROZUMIENIEM :doh!:

Wielokrotnie była mowa o tym, że MT jest jednością. Więc MT otworzył ankietę i MT ją zamknął.

Odnośnik do komentarza
Zgadzam się z tym, ale jednak jeśli przedstawiciel modteamu, który jest bohaterem całej dyskusji, najpierw ankiete zakłada a po krótkim czasie, gdy wyniki są dla niego niekorzystne ją zamyka, to chyba coś jest nie tak? Konsekwencji w działaniach troszkę.

Wyczytałeś między wierszami, że to Icon sam ją zamknął?

Nauczcie się czytać ze ZROZUMIENIEM :doh!:

Wielokrotnie była mowa o tym, że MT jest jednością. Więc MT otworzył ankietę i MT ją zamknął.

Cholera, zacząłem właśnie żałować, że odszedłem. Takie fajne frazy ominęły mnie bokiem:

 

We are the Borg. Resistance is futile.

Odnośnik do komentarza
Cholera, zacząłem właśnie żałować, że odszedłem. Takie fajne frazy ominęły mnie bokiem:

 

We are the Borg. Resistance is futile.

Czuję to samo :|

 

Edyta: Podejrzewam, że jest już pozamiatane i Icon faktycznie zrezygnował/zrezygnuje z obowiązków roota i admina/moda (chyba nawet widziałem Fenomena w pomarańczowym kolorze) więc dorzucę trzy słowa od siebie.

 

Moim skromnym zdaniem nagonka na Icona była żenadą. Jest/Była to jedyna osoba spośród MT, która potrafiła błyskawicznie okiełznać nadmiernie rozbawione misie maryniowe, nierzadko zachowujące się na forum gorzej niż plejada czerwononosych smakoszy pod budą z piwem. Być może był zbyt twardy i zbyt chamski (owszem - take wrażenie sam czasem odnosiłem), ale jestem święcie przekonany, że niewinnym owieczkom nic sie nie stało. Wichrzyciele byli trzymani krótko i dzięki temu forum funkcjonowało na jakichś w miarę normalnych zasadach bez dziecinady i wszechobecnego rozpasania (braku)kulturowego. Obecnie widzę to wszystko w czarnych kolorach, bo nie chce mi się wierzyć, że kilkanaście osób, które w tym temacie publicznie Icona zlinczowało, osiągnąwszy sukces (bo o to przecież chodziło, czyż nie), od dzisiaj będzie uosobieniem spokoju i flegmatyzmu w swych poczynaniach. Słowem - grozi naszej społeczności chaos.

Jestem w stanie pojąć gwałtowną reakcję Icona, który rzucił/rzuci wszystko w cholerę, ale korzystając z okazji trudno nie wspomnieć, iż linczowało w tym temacie kilkanastu krzykaczy podczas, gdy forum ma sporo ponad 3.000 użytkowników. Szkoda jedynie, że zorganizować potrafią się jedynie krzykacze.

 

Kończąc, pozostaje podziękowac za wkład jaki Icon włożył w Forum, choc żywię nadzieję, że Icon nie podda się presji i zostanie i jako admin i jako root.

 

Edyta 2: a teraz kraczcie, sępy :D

Odnośnik do komentarza

Fajnie generalizujesz. Nazywasz wszystkich którzy byli za odsunięciem Icona od moderowania "krzykaczami" mając kompletnie w dupie wysuwane przez nich argumenty. Z drugiej strony nie wiadomo na jakiej podstawie, bez żadnych konkretnych przesłanek wieszczysz chaos na forum. Inna kwestia to twój żal, że jak ty to nazywasz, "lincz", popełniło tu jedynie kilkunastu użytkowników którzy potrafili się zorganizować, a forum liczy ponad 3 tys. osób. Po pierwsze nie wiem o jakiej formie organizacji mówisz. Po prostu widocznie, te kilkanaście osób miała coś do powiedzenia i zależało im na zmianie obecnego stanu rzeczy, a pozostałe 3 tys. osób ma to głęboko w dupie i jest im obojętne kto będzie rootem.

 

I jeszcze wróce do przewidywanego przez ciebie chaosu na forum. Sory, ale według mnie odrobina takiego "chaosu", ożywienia jest dla tego forum niezbędna. W obecnym momencie, według mnie forum stopniowo umiera. Kiedyś nie do pomyślenia było aby w dziale "Różne", w weekend nikt nie wypowiedział się przez ponad 24h (jakoś od 12 w sobote do 15 w niedzielę) a w ten weekend sam mocno zaskoczony obserwowałem taką sytuację. Kiedyś na forum było mnóstwo burzliwych, ciekawych, ciągnących się całymi dniami dyskusji. A teraz? Dupa.

Odnośnik do komentarza
Kiedyś na forum było mnóstwo burzliwych, ciekawych, ciągnących się całymi dniami dyskusji. A teraz? Dupa.

I oczywiście to jest wina MT, a w szczególności Icona? No błagam Cię :lol:

 

A gdzie ja napisałem że to wina Icona? Napisałem tylko że forum potrzebuje trochę odświeżenia, jakichś zmian a Ty zrozumiałeś tak jak chciałeś...

Odnośnik do komentarza

Chyba trochę przesadziłeś Dixie. Nie demonizujesz za bardzo tych przeklętych "Maryniowych misiów". Czytałeś dokładnie temat? Coś mi się wydaje, że niekoniecznie.

Ile z osób aktywnie udzielających się w Maryni wypowiedziało się zdecydowanie negatywnie o moderowaniu i administrowaniu Icona? No ile?

To, że wszystko zaczęło się o wymiany zdań akurat w tym temacie nie znaczy, że całą winę za zło na CMF ponoszą osoby w nim się udzielające.

Tak się składa, że "Maryniowe Misie" miały akurat najmniej pretensji do Icona.

Odnośnik do komentarza
Po pierwsze nie wiem o jakiej formie organizacji mówisz. Po prostu widocznie, te kilkanaście osób miała coś do powiedzenia i zależało im na zmianie obecnego stanu rzeczy, a pozostałe 3 tys. osób ma to głęboko w dupie i jest im obojętne kto będzie rootem.

No i sam wbiłeś sobie kołek w zadek.

Pozostaje zapytać czemu pozostałe 3.000 osób uciśnionych przez demonicznego roota nie piśnie słówkiem?

Bo boją się ustawki/warna/bana a może po prostu wisi im to, gdyż nie są szykanowani?

Odnośnik do komentarza
Pozostaje zapytać czemu pozostałe 3.000 osób uciśnonych przez demonicznego rotta nie piśnie słówkiem?

Bo boją się ustawki/warna/bana a może po prostu wisi im to, gdyż nie są szykanowani?

Smuci mnie Twój brak obiektywizmu, akurat po Tobie się tego nie spodziewałem.

Pozostaje pytanie - czy podoba Ci się ustrój, w którym demoniczny root kara tych, których nie lubi, a że nie lubi tylko kilku, to wobec nich łamie regulamin tylko czasem?

Bo ja bym wolał, żeby takie przypadki nie zdarzały się wcale. I pal sześć, że akurat dotknęło to mnie - udzielam się na innych forach, choć akurat mniej kontrowersyjnych, niż to powiązane z piłką nożną, ale jakoś nigdy nie zdarzało się, by ktoś o pozycji Icona tak bezczelnie łamał regulamin, karał kogo i jak chce i śmiał twierdzić, że jest ok.

Trochę więcej dystansu - to, że żadnego z Twoich forumowych kumpli nie potraktował jak śmiecia Icon nie znaczy, że nie potraktował tak nikogo.

Odnośnik do komentarza
Pozostaje zapytać czemu pozostałe 3.000 osób uciśnonych przez demonicznego rotta nie piśnie słówkiem?

Bo boją się ustawki/warna/bana a może po prostu wisi im to, gdyż nie są szykanowani?

Trochę więcej dystansu - to, że żadnego z Twoich forumowych kumpli nie potraktował jak śmiecia Icon nie znaczy, że nie potraktował tak nikogo.

Nie ustosunkowałeś się do cytatu. Czemu krzyczy tu kilka/kilkanaście osób (niewinnych w swej ocenie, jak mniemam) a większość userów ma to w zadzie? Co do "wypadków" u kumpli lub w moim własnym przypadku to rzeczywiście - nie zdarzyło mi\im się. Może sobie nie zasłużyłem\li? :-k

Odnośnik do komentarza

Najśmieszniejsze w tym całym cyrku jest to, że najwięcej zarzutów mają forumowi przestępcy, którzy kiedyś otrzymali ode mnie ostrzeżenie.

 

Jabol, który mnie wytyka chamstwo sam zarobił ode mnie ostrzeżenie za tekst do innego usera: "Trochę szacunku bucu".

Gacek, który promował piractwo na forum.

Scorpio, który nazywa innych "Rudymi ciulami".

Man_iac i jego wyrafinowane słownictwo: ""Ciakawe, ile temu skurwysynowi zapłacili za tego karnego"

De Raph radzący: ""jebnij sie w łeb i rób co chcesz cieciu""

Wojtmen i jego "j***ny łysy"

Brudas i jego pijackie wjazdy na forum.'

M8_Pl i jego: "zalosny synku", "Upośledzenie umysłowe nabyte?", "DUMA HAHALonii" o Barcelonie a także celowe pisanie nazwisk graczy Barcy małą literą.

Wujek z tekstami: "Ebi Smolarek ostatnia cipa", "PiS to chuje" i wielu innymi...

Dapsz i jego "Zasrany Heerenveen" a także "Pierdolnięci Icon i SZk". O pijackich wybrykach nie wspominam.

no i oczywiście pokrzywdzony przez cały świat Reaper.

 

 

Aż by się chciało powiedzieć: "ten, który jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień".

Jesteście hipokrytami i nie zaprzeczajcie, że nie.

Odnośnik do komentarza
Pozostaje zapytać czemu pozostałe 3.000 osób uciśnonych przez demonicznego rotta nie piśnie słówkiem?

Bo boją się ustawki/warna/bana a może po prostu wisi im to, gdyż nie są szykanowani?

Trochę więcej dystansu - to, że żadnego z Twoich forumowych kumpli nie potraktował jak śmiecia Icon nie znaczy, że nie potraktował tak nikogo.

Nie ustosunkowałeś się do cytatu. Czemu krzyczy tu kilka/kilkanaście osób (niewinnych w swej ocenie, jak mniemam) a większość userów ma to w zadzie? Co do "wypadków" u kumpli lub w moim własnym przypadku to rzeczywiście - nie zdarzyło mi\im się. Może sobie nie zasłużyłem\li? :-k

Ja też nie zasłużyłem sobie na warna i bana na HP w momencie dostania go.

Chyba że uznasz, że zasłużyłem oskarżając Icona w Maryni - absolutnie sprawiedliwie - o oszustwo, co wtedy wyśmiał, a teraz przynajmniej ma tyle honoru, że nie zaprzecza.

Czemu tu krzyczy kilka/naście osób? Bo może niewiele czyta temat służbowy? Ja tu nie wchodzę prawie nigdy, gdyby nie sugestywna nazwa tematu autorstwa Pereza, to nie wszedłbym pewnie i teraz.

A może tylko te kilkanaście osób tu ma pretensje, bo chce wyciągać te sprawy. Inna rzecz, że widziałem parę postów studzących atmosferę osób, które też narzekają na Icona... Niektórzy może się boją, że Icon zaraz, w swoim stylu, straci kontrolę nad sytuacją i rozda serię banów czy warnów dla każdego "winnego", od autora tematu, po każdego, kto pisnął negatywne na niego słowo?

Nie wiem.

Ale jestem przekonany, że skoro znalazło się nawet kilkanaście osób, które Icon skrzywdził - znam tylko swoją sytuację i wiem, że gdyby takiego Icona ktoś kontrolował to jestem pewien, że nie odważyłby mi się Icon dać ani warna, ani bana - to i tak Icon powinien stracić uprawnienia moda. Chylę czoło przed pracą Icona od strony technicznej, ale skoro są przykłady na to, że Icon przekracza uprawnienia moda i po prostu się na to stanowisko nie nadaje, to nie widzę powodu, by go trzymać na siłę, bo paru krewnych i znajomych królika (nieustannie kojarzy mi się Gosiewski i jego niezachwiana lojalność w stosunku do wodza) za wszelką cenę chce go utrzymać, bo nie widzi błędów.

Klapki z oczu, Amicusie, klapki z oczu.

Gacek, który promował piractwo na forum.

:rotfl:

:doh!:

Nie raz się zachowywałem źle, ale nigdy, przenigdy nie będziesz mi w stanie udowodnić piractwa, bo po prostu nie jestem piratem. To, że PJM miał chwilę ciemnoty i nie zrozumiał żartu, jaki mu wysłałem w PM, nie jest moją winą. Tak samo jak to, że nikt nawet nie chciał słuchać moich tłumaczeń.

Zresztą, nie dziwi mnie to. Żart był głupi, przyznaję, ale nie zasłużyłem sobie ani na bana, ani na nazywanie mnie piratem. Przykre, że do Ciebie to nie dociera.

Odnośnik do komentarza

ja mam taką prośbę do wszystkich: wykorzystajcie to, że mamy piękną pogodę, wyjdźcie sprzed kompa na dwór, choćby na spacer, a najlepiej na jakiś basen albo pograć w plażówkę, czy zrobić cokolwiek innego niż tylko siedzieć przed kompem na forum i pitolić jakieś dyrdymały

nie wiem o co chodzi... za gorąco na dworze, że się nie chce wyjść tylko się siedzi w domu przed kompem? znajdzie sobie inne zajęcie niż szukanie dziury w całym

 

żenua :roll:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...