Skocz do zawartości

Co było pierwsze - jajko czy kura?


Perez

Rekomendowane odpowiedzi

jeśli jedna osoba z klasy oskarży nauczyciela o molestowanie to znaczy, że molestowani byli wszyscy? Zastanów się zanim znowu coś takiego palniesz.

a to już jedna molestowana osoba nie wystarczy żeby było coś nie tak? Musi się całej klasie coś stać żeby uznać to za złe?

Z postu Maniaca można wysnuć oczywistość, że skoro jedną to może i wszystkie?

Nadal jednak trzeba bezstronnie udowodnić winę a w tym temacie nie jesteśmy ani o cal bliżej rozwiązania.

Odnośnik do komentarza
Ale wyobraź sobie, że żadna z tych osób nie ma innych antypatii na forum poza Iconem - to nie daje do myślenia?

Nie daje mi do myślenia bo zdarzyło mi się ujrzeć w Marynii spontany na Icona :>, w których brałeś udział i dobrze się bawiłeś.

Nie masz więc prawa mówić tutaj o bezstronności.

 

Nadal jednak trzeba bezstronnie udowodnić winę a w tym temacie nie jesteśmy ani o cal bliżej rozwiązania.

A to demokracja nie wystarczy? :| 33 do 12, czy ile tam było? :|

W sądzie demokracja się nie liczy :) A to sąd nad Iconem przecież.

Odnośnik do komentarza
...i odbijając piłeczkę tego dziwnego porównania: jeśsli jedna osoba z klasy oskarży nauczyciela o molestowanie to znaczy, że molestowani byli wszyscy? Zastanów się zanim znowu coś takiego palniesz.

Nie, ale oni są w sferze zagrożenia, dlatego takiego nauczyciela się usuwa.

Icon nie zaszedł za skórę wszystkim na forum (to by było niemożliwe), ale z ludzi którzy udzielają się w tym temacie, ok 80% nie chce go na pozycji moderatora.

Nieprawda. Nauczyciela usuwa się po osądzeniu okoliczności czynu przez bezstronne gremium i udowodnieniu mu czynu :)

Tutaj nie mamy do czynienia z żadną bezstronnością. To temat tendencyjny z założenia.

Icon zalazł za skórę tym, którzy jemu odpłacali pięknym za nadobne lub na odwrót. Równie dobrze można usunąć owe kilkanaście "pokrzywdzonych" osób miast niego. Wtedy też będzie święty spokój. Nie myślisz?

Przepraszam bardzo. Jak już napisałem wcześniej, święty nie byłem, ale nigdy nie posunąłem się do obrażania kogokolwiek. Wymieniłem przynajmniej kilka epitetów, którymi uraczył mnie Icon i myślę, że przynajmniej kilka osób może potwierdzić, że takie sformułowania padały. Dowody są. Obrażanie było. Coś jeszcze?

Wielokrotnie mówiłem, że uważam, iż jego styl moderowania jest według mnie słaby. Nigdy natomiast nie obraziłem go osobiście. Jednym zdaniem. Owszem, krytykowałem, ale nigdy nie obrażałem.

Odnośnik do komentarza

Ja do Icona nic nie mam, dostałem od niego kiedyś warna (słusznego) i nie mam absolutnie żadnych pretensji o to. Ale jeśli prawdą jest to, co pisał Maniek z tymi wyzwiskami, groźbami i innymi mało przyjemnymi sytuacjami to grubo przesadził. Rozumiem, że ma stresujące zajęcie, kupa ludzi mi truje dupę i w ogóle, ale chyba jest adminem i powinien trzymać poziom, jakby każdy szarak chciał jeździć tak po innych userach to dostałby bana, a jeśli nie to w takiej atmosferze nie dałoby się wytrzymać. Myślę, że Icon powinien trochę zmienić nastawianie i z większym luzem i wyrozumiałością podchodzić do nas wszystkich. A my nie musimy się jego czepiać za każdym razem jak na kilka minut padnie forum. A najlepiej jakbyście się pogodzili, to chyba nie jest aż tak trudne?

Odnośnik do komentarza
Nie daje mi do myślenia bo zdarzyło mi się ujrzeć w Marynii spontany na Icona chytry.gif, w których brałeś udział i dobrze się bawiłeś.

Nie masz więc prawa mówić tutaj o bezstronności.

Nie odpowiedziałeś na moje pytanie, ale już mnie to wszystko zaczyna męczyć.

Odnośnik do komentarza
Ja do Icona nic nie mam, dostałem od niego kiedyś warna (słusznego) i nie mam absolutnie żadnych pretensji o to. Ale jeśli prawdą jest to, co pisał Maniek z tymi wyzwiskami, groźbami i innymi mało przyjemnymi sytuacjami to grubo przesadził. Rozumiem, że ma stresujące zajęcie, kupa ludzi mi truje dupę i w ogóle, ale chyba jest adminem i powinien trzymać poziom, jakby każdy szarak chciał jeździć tak po innych userach to dostałby bana, a jeśli nie to w takiej atmosferze nie dałoby się wytrzymać. Myślę, że Icon powinien trochę zmienić nastawianie i z większym luzem i wyrozumiałością podchodzić do nas wszystkich. A my nie musimy się jego czepiać za każdym razem jak na kilka minut padnie forum. A najlepiej jakbyście się pogodzili, to chyba nie jest aż tak trudne?

Ja obecnie nie jestem z Iconem w żadnym konflikcie (chyba, że jednostronnym). Po prostu pojawił się temat, w którym można było ocenić jego pracę, więc wyraziłem swoją opinię. Ja Iconowi na zjeździe rękę podam, czy z wzajemnością to nie wiem, bo jako człowieka go nie znam. Modem dobrym moim zdaniem nie jest, ale jakim jest człowiekiem, tego nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Nadal jednak trzeba bezstronnie udowodnić winę a w tym temacie nie jesteśmy ani o cal bliżej rozwiązania.

A to demokracja nie wystarczy? :| 33 do 12, czy ile tam było? :|

W sądzie demokracja się nie liczy :) A to sąd nad Iconem przecież.

 

Nie wracaj już do kwestii ankiety bo jedyne co z niej wynikło to kompromitacja modteamu który najpierw uznał że demokracja się liczy a potem mu się odwidziało.

Odnośnik do komentarza
Najśmieszniejsze w tym całym cyrku jest to, że najwięcej zarzutów mają forumowi przestępcy, którzy kiedyś otrzymali ode mnie ostrzeżenie.

 

Brudas i jego pijackie wjazdy na forum.'

 

Aż by się chciało powiedzieć: "ten, który jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień".

Jesteście hipokrytami i nie zaprzeczajcie, że nie.

 

Oooo przepraszam :roll: :rotfl: Czy którykolwiek ban za pijactwo był niesłuszny :> Odzywałem się o to, odwoływałem? darłem szaty? Uważałem się za męczennika ? Mało tego ile razy prosiłem o bana bo wróce pijany? Ile razy dzwoniłem do kogoś z adminowni żeby wlepił mi knebel na ten wieczór :> Do Ciebie, Szk, Me_who nie zgadniesz kto był na tyle DWULICOWY żeby później to wygadać? Ileż razy udawałeś kolege po czym wyzywałeś mnie od burasów?

 

Moje warny były w większości słuszne :> Owszem rzucam mięchem w strone kogoś kto mnie wkurwia bo taką mam nature, uwierz że gdybym miał adres Szczurka z jego początków w Maryni to bym go chyba po kablu wyciągnął i okopał kaste bo do bitki zawsze jestem pierwszy. Za swoje wybryki jestem karany (słusznie i nie mam o to pretensji), to sprawia że się powstrzymuje przed kolejnymi warnami. Ciebie nie powstrzymuje nic, a wystarczy mieć tylko złe zdanie o Odrze, Stekelenburgu, górnikach, bądz trafić na twój zły dzień itp. Jednakże ja za każdym razem poniosłem ZASŁUŻONĄ kare prawda :>

 

Co do witania się na zlcoie to zakontraktowałeś już sobie tyle pojedynków że ciężko będzie o podanie ręki w rękawicach bokserskich ;)

 

Atakujesz na ślepo :roll:

Odnośnik do komentarza
Z tego, co czytam, Twoją główną linią obrony jest fakt, że odzywa się tylko kilkunastu użytkowników. Czy dla nauczyciela molestującego uczennicę, jest okolicznością łagodzącą, że pozostałych 30 osób w klasie nie jest przez niego molestowanych? :>

Maniac, wolałem już jak gadałeś o szaletach miejskich :doh!:

 

...i odbijając piłeczkę tego dziwnego porównania: jeśli jedna osoba z klasy oskarży nauczyciela o molestowanie to znaczy, że molestowani byli wszyscy? Zastanów się zanim znowu coś takiego palniesz.

 

Edyta: sugerujesz, że bronię Icona pisząc, że narzeka niewiele osób na tle całości. To jest pewien argument, ale większym jest to, że nie narzekają niewiniątka a forumowi recydywiści. Tu nie ma niewiniątek jednokrotnie obdarowanych warnem/banem, które otrzymały z mety PW z treścią o ustawkę czy pełną mięcha.

Nie ma jak krzywdzące uogólnianie i wrzucanie wszystkich do jednego wora. Zanim następnym razem będziesz wrzucał mnie do "forumowych recydywistów" może zastanów się chociaż chwilę ;)

Już nie mówię o sobie, nazywaj sobie mnie jak chcesz, ale nazywanie Pereza (legendę sceny – czy się to komuś podoba, czy nie) lub nawet Reapera (też nie jest to postać anonimowa) takimi określeniami jest co najmniej nie na miejscu.

Według mnie ta dyskusja jest już bezcelowa... Koń (a raczej Ajkoń ;)) jaki jest każdy widzi (tak jak chce). Argumenty jakie były - każdy widział też. Ankiety i jej wyniki też były - niestety nie widzi ich teraz nikt, bo zniknęły.

Jedno tylko pytanie na koniec: czy i jakie wnioski MT wyciągnął z tego? Bo teraz to ja widzę wniosek z tego taki, że narzekają "forumowi recydywiści" (powstała nawet "lista Icona" trochę wcześniej ;)) i właściwie to w tym jest problem. Tak? :P

Odnośnik do komentarza

ja dla Dixa jestem niczym więcej jak tylko nic nie robiacym spamerem, który jedyne co robi, to bluzga na lewo i prawo, a on Icon to WIELKI scenowicz, którego twórczość jest do dziś wspominana w pieśniach i legendach...

 

Wybacz stary, ale ja naprawde cos na tzw. Scenie osiągnałem, i nie pozwole siebie zaszufladkować jako "recydywistę"... To, że dostaje się warny z dupy, a potem, kiedy sie próbuje to wykazać, że są z dupy, dostaje się kolejne, nie jest moją winą. Dla psychopatycznych moderatorów winą było żartowanie ze Scorpiem w temacie zjazdowym, pisanie zaimków osobowych z małej litery, czy też inne tego typu gówna. Dodatkowo, moderator podkurwiając mnie w temacie, doprowadził, że nazwałem go "cieciem" (co akurat do jego stylu administrowania pasuje jak ulał). Mało tego, kiedy ja wysmarowałem coś w stylu tego, co teraz Perez, dostałem od razu trójkę i dowidzenia na kolejne miesiące.

 

Więc sorry, że zacytuję klasyka: udowodnij albo przeproś i nie przyrównuj mnie do jakichś forumowych trolli, bo ja moge zawsze odwrócić pałeczkę i też dorzucić jakiś zgrabny epitet. Tylko po co? Mamy teraz jeździć po sobie, tylko dlatego, ze mamy inne zdanie na temat jednego z moderatorów? Ja nie znam Ciebie, Ty nie znasz mnie, więc nie zjeżdżajmy na swoje własne tematy. O błyszczeniu Ci już napisałem - jesli nie rozumiesz przesłania, to ja jaśniej go nie przedstawię. Błyszczysz jako adwokat diabła, pasuje metafora?

 

Nie mam ochote na żadne osobowe podjazdy, więc proszę, abyś przestał generalizować i wrzucał wszystkich do jednego worka (może to zboczenie zawodowe, że każdy jest jakimś "przypadkiem", przyporządkowanym do określonej grupy pacjentów).

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Więc sorry, że zacytuję klasyka: udowodnij albo przeproś i nie przyrównuj mnie do jakichś forumowych trolli, bo ja moge zawsze odwrócić pałeczkę i też dorzucić jakiś zgrabny epitet.

A możesz określić dokładniej, kogo z wymienionej grupy uważasz za takiego forumowego trolla? :>

Odnośnik do komentarza
Najśmieszniejsze w tym całym cyrku jest to, że najwięcej zarzutów mają forumowi przestępcy, którzy kiedyś otrzymali ode mnie ostrzeżenie.

 

Jabol, który mnie wytyka chamstwo sam zarobił ode mnie ostrzeżenie za tekst do innego usera: "Trochę szacunku bucu".

Gacek, który promował piractwo na forum.

Scorpio, który nazywa innych "Rudymi ciulami".

Man_iac i jego wyrafinowane słownictwo: ""Ciakawe, ile temu skurwysynowi zapłacili za tego karnego"

De Raph radzący: ""jebnij sie w łeb i rób co chcesz cieciu""

Wojtmen i jego "j***ny łysy"

Brudas i jego pijackie wjazdy na forum.'

M8_Pl i jego: "zalosny synku", "Upośledzenie umysłowe nabyte?", "DUMA HAHALonii" o Barcelonie a także celowe pisanie nazwisk graczy Barcy małą literą.

Wujek z tekstami: "Ebi Smolarek ostatnia cipa", "PiS to chuje" i wielu innymi...

Dapsz i jego "Zasrany Heerenveen" a także "Pierdolnięci Icon i SZk". O pijackich wybrykach nie wspominam.

no i oczywiście pokrzywdzony przez cały świat Reaper.

 

 

Aż by się chciało powiedzieć: "ten, który jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień".

Jesteście hipokrytami i nie zaprzeczajcie, że nie.

 

czuję się pominiety ;)

 

a tak na powaznie... zamknijcie ten temat bo ta 'dyskusja' do niczego nie prowadzi... dopoki Icon nie nauczy czegos Fenomena to nie zrezygnuje, a sam zapowiedzial ze albo "wszystko albo nic" - ja tego oceniac nie zamierzam...

Odnośnik do komentarza
Ciekawi mnie tylko jak te kilka osób, które zjawią się na zjeździe zachowa się po moim przyjeździe. Bo żałosnych scen przywitań w stylu uściski, serdeczne powitanie nie przetrawię. Nie bądźcie dwulicowi.

 

Po twoim zeszłorocznym pokazie niechęci do Warszawy, nie przewiduję z naszej strony żadnego powitania.

Nie wchodźmy sobie w drogę, a będzie super.

Odnośnik do komentarza

Tylko sie nie pozabijajcie bo nie bedzie na forum ani Icona ani "Maryniowych Misiow". Swoja droga wieje od tego okreslenia aluzja na kilometr. Icon decyzje juz podjal i z czasem ja kazdy dostrzeze. Jedni sie rozczaruja, inni nie. Temat mysle do zamkniecia bo nic nowego nikt nie wnosi. Niektorzy sobie dali juz na luzz i reszta niech tez da lepiej. Po tym jak bedzie widac efekt decyzji Icona bedzie na Forum spokoj jak to nazwali niektorzy albo pojawi sie nowy temat z porownaniami do Listkiewicza :>. Czas pokaze..

Odnośnik do komentarza
Pozostaje zapytać czemu pozostałe 3.000 osób uciśnonych przez demonicznego rotta nie piśnie słówkiem?

Bo boją się ustawki/warna/bana a może po prostu wisi im to, gdyż nie są szykanowani?

Smuci mnie Twój brak obiektywizmu, akurat po Tobie się tego nie spodziewałem.

Pozostaje pytanie - czy podoba Ci się ustrój, w którym demoniczny root kara tych, których nie lubi, a że nie lubi tylko kilku, to wobec nich łamie regulamin tylko czasem?

 

 

Wierz mi - jakby admini na tym forum karali za to, że kogoś nie lubią, to miałbyś ode mnie lifetimebana za każde wypowiedziane na tym forum słowo.

 

Znowu chcecie zrobić rewolucję na forum i znowu zaczynacie od osoby, która w zasadzie dla tego forum robi najwięcej :-)

Odnośnik do komentarza

Oho, kolejny głos "jedności" z czeluści modteamu się wydobył. Masz zakrzywione pojęcie słowa "robić najwięcej", bo najwięcej to robią ci, którzy tu piszą, a nie ci, którzy tu zarządzają. A szkoda, ze ten który wg. Ciebie robi najwięcej, nie szanuje tych, którzy robią najwięcej de facto.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...