Skocz do zawartości

Co było pierwsze - jajko czy kura?


Perez

Rekomendowane odpowiedzi

Gacek, przestań już kłamać bo robisz to od kilku stron i nie robi to na nikim większego wrażenia. Twoje ostrzeżenie, zakazy na HP, ban to wszystko było uzgodnione w gronie MT. Dobrze, wiesz, że nie dostałeś tego od razu ale po jakimś czasie. Więc daruj już sobie te oszczerstwa bo robisz się żenujący.

 

I nie zasłaniaj się żartem. Jesteś piratem i nic tego nie zmieni.

Odnośnik do komentarza
I nie zasłaniaj się żartem. Jesteś piratem i nic tego nie zmieni.

Gdybyś nie był zakłamanym hipokrytą (piszę to z pełną świadomością tego, że zaraz dostanę kolejnego warna/bana), to z chęcią zaprosiłbym Cię do siebie do Katowic i pokazał moją kolekcję płyt. Pokażesz mi jedną płytę piracką - pogratuluję.

A dla tych, którzy nie wiedzą, o co chodzi i myślą, że Icon pisze prawdę - zamówiłem przedpremierowo jakąś FIFĘ, bo inaczej nie dało się jej kupić przed terminem w Polsce. Napisałem to w Maryni, a kiedy doczepił się PJM i wysłał PM z pytaniem, o co chodzi, wysłałem mu link do warezu jakiegoś z hasłem, że on tylko stamtąd może sobie załatwić FIFĘ.

Jako że z PJM się nie lubimy i nie lubiliśmy, to on to zrozumiał tak, jak mu wygodnie. Icon też i dali mi bana. Wisi mi to i powiewa tak samo jak to, że teraz Icon znów chce naginać rzeczywistość i twierdzić, że to on ma rację, bo wcale nie skasował swojego posta napisanego po zamknięciu tematu i wcale nie dał mi ostrzeżenia za to, że śmiałem mu wytknąć błąd. :rotfl:

Ale Ty nadal kłamiesz, naginasz rzeczywistość pod swoje potrzeby i nie potrafisz przyznać się do błędu. Jak już ktoś napisał gdzie indziej - jesteś hipokrytą i żal, że mimo swojego zachowania jesteś w stanie mi zarzucić kłamstwo.

EoT z mojej strony.

Odnośnik do komentarza
Klapki z oczu, Amicusie, klapki z oczu.

A może trochę pokory i samokrytycyzmu?

Pamietam, że gdy byłem adminem, ze zdziwieniem obserwowałem ścisłą czołówkę osób nagradzanych warnami i banami. Nick'i były nieustannie te same (5-8 osób wybijających się z "tła") a warny i bany bynajmniej nie były wlepiane wyłącznie przez Icona. Czysty przypadek?

Odnośnik do komentarza
A teraz Icon wypisze ile ostrzeżeń wlepionych przez niego było niesłusznych.

Ile razy dzialał pod wpływem emocji lub złego humoru.

 

Moje były jak najbardziej zasłużone. Absolutnie tego nie neguję.

Nie podoba mi się jedynie sposób odnoszenia do niektórych użytkowników.

A mi się nie podoba sposób z jakim odnoszą się do mnie ci wybrani użytkownicy. Nikogo kto na to sobie wcześniej nie zasłużył nie potraktowałbym w sposób chamski.

 

Amen.

Nie mam zamiaru tracić kolejnego dnia na przeglądanie tego tematu. Jest wiele ciekawszych rzeczy, które można robić.

A frustraci internetowi niech sobie dalej siedzą przed monitorami i wylewają na mnie pomyje.

Najlepiej to wszystko podsumował Meler.

Komuś się w domu nudzi, nie potrafi zapełnić swojej pustki życiowej w żaden sposób więc zakłada takie tematy i w nich się udziela.

Tyle jadu ile się tutaj wylało to chyba dawno nie było podobnego tematu na forum.

Ciekawi mnie tylko jak te kilka osób, które zjawią się na zjeździe zachowa się po moim przyjeździe. Bo żałosnych scen przywitań w stylu uściski, serdeczne powitanie nie przetrawię. Nie bądźcie dwulicowi.

Odnośnik do komentarza
Jabol, który mnie wytyka chamstwo sam zarobił ode mnie ostrzeżenie za tekst do innego usera: "Trochę szacunku bucu".

 

Niach niach niach. Sytuacji w jakiej przyznałeś mi to ostrzeżenie nie pamiętasz? :D Tekst ten napisałem w livescorze, był on ironiczny i jakoś każdy tę ironię wyczuł, tylko nie Ty... :D. No ale nieważne, Ty zawsze jesteś najmądrzejszy i zawsze masz rację.

 

Wiele ostrzeżeń które dostałem było zasłużonych, wiele nie ale to które tu przytoczyłeś było chyba najbardziej absurdalne i pozbawione sensu ;)

 

ja mam taką prośbę do wszystkich: wykorzystajcie to, że mamy piękną pogodę, wyjdźcie sprzed kompa na dwór, choćby na spacer, a najlepiej na jakiś basen albo pograć w plażówkę, czy zrobić cokolwiek innego niż tylko siedzieć przed kompem na forum i pitolić jakieś dyrdymały

nie wiem o co chodzi... za gorąco na dworze, że się nie chce wyjść tylko się siedzi w domu przed kompem? znajdzie sobie inne zajęcie niż szukanie dziury w całym

 

żenua :roll:

 

Zadzwoń do mojej firmy i powiedz że ktoś podłożył bombę czy coś w ten deseń, wtedy chętnie pójdę sobie na basen...

Odnośnik do komentarza
A mi się nie podoba sposób z jakim odnoszą się do mnie ci wybrani użytkownicy. Nikogo kto na to sobie wcześniej nie zasłużył nie potraktowałbym w sposób chamski.

 

Bredzisz i standardowo nie widzisz nigdy winy po swojej stronie.

Odnośnik do komentarza
Zadzwoń do mojej firmy i powiedz że ktoś podłożył bombę czy coś w ten deseń, wtedy chętnie pójdę sobie na basen...

Jaki numer? :>

Zadzwonię i powiem że ktoś w Twej robocie ma w spodniach krętki blade :) Na pewno dadzą Wam wolne :D

 

Edyta spada - bez odbioru :-k

Odnośnik do komentarza
Zasłanianie się ironią, żartem czy pomrocznością jasną ;) skąd my to znamy :-k

Przecież wszystkie warny, które dostałeś były niesłuszne, prawda przykładny użytkowniku? ;)

 

Napisałem już w tamtym wcześniejszy poście poprzez edit ale możliwe że jak ty pisałeś swój post to jeszcze tego nie było dlatego powtórzę:

 

"Wiele ostrzeżeń które dostałem było zasłużonych, wiele nie ale to które tu przytoczyłeś było chyba najbardziej absurdalne i pozbawione sensu wink.gif"

 

Jeśli przytaczasz już jakieś ostrzeżenie to przytocz może całą sytuację, czy to byłoby dla ciebie już niezbyt wygodne? ;) Bądź rzetelny.

 

Zadzwoń do mojej firmy i powiedz że ktoś podłożył bombę czy coś w ten deseń, wtedy chętnie pójdę sobie na basen...

Jaki numer? :>

Zadzwonię i powiem że ktoś w Twej robocie ma w spodniach krętki blade :) Na pewno dadzą Wam wolne :D

 

Jutro się do ciebie o to uśmiechnę jakoś koło 10 rano, dziś za 15 minut wychodzę więc szkoda by to zmarnować, jutro więcej osób z tego skorzysta :P

Odnośnik do komentarza
Moim skromnym zdaniem nagonka na Icona była żenadą. Jest/Była to jedyna osoba spośród MT, która potrafiła błyskawicznie okiełznać nadmiernie rozbawione misie maryniowe, nierzadko zachowujące się na forum gorzej niż plejada czerwononosych smakoszy pod budą z piwem. Być może był zbyt twardy i zbyt chamski (owszem - take wrażenie sam czasem odnosiłem), ale jestem święcie przekonany, że niewinnym owieczkom nic sie nie stało. Wichrzyciele byli trzymani krótko i dzięki temu forum funkcjonowało na jakichś w miarę normalnych zasadach bez dziecinady i wszechobecnego rozpasania (braku)kulturowego.

hmm nie zgodze sie z Toba. Uwazam, ze porzadek jaki panowal na forum to nie tylko zasluga jednej osoby a calego MT. Do tego aby taki stan byl nadal nie potrzeba grozenia ustawkami czy przepraszania publicznego. Przeciez jak ktos nabroil/nabroni mozna dac mu warna, napisac priva z wyjasnieniem jesli o nie poprosi, ale mozna to zrobic uzywajac slow, prosze, dziekuje, pozdrawiam - a nie j**ac w najgorszej odmianie. Icon fakt staral sie na ogole w miare powstrzymywac (choc wysmyklo sie nie raz i nie dwa), ale sam przyznawal, ze na privach juz dawal upust swoim emocja...pytam sie po co? Uwazesz Dix ze lepiej pojechac kogos od niedorozwoi i debili czy wyjasnic kulturalnie problem? Uwazasz, ze takie cos pomoga sprawowac porzadek? wg mnie tylko wzmaga agresje.

Nie uwazam, by teraz bylo jak to napisales "rozpasanie braku kulturowego" a wrecz przeciwnie. Za chamskie i osobiste podjazdy, nawet jesli ktos cos glupiego napisze powinny byc warny i to nawet dla adminow, bo sorka, ale dla mnie admin jest tak samo uzytkownikiem tego forum jak kazdy inny tylko ze on ma dbac o porzadek a nie samemu go naruszac. Nie mowie juz o wykorzystywaniu swojej pozycji w dyskusji (a bywalo tak czesto), bo to juz wogole jest skandalem. Admin/moderator powinien dzialac z ukrycia, ogol nie musi wiedziec, ze dal warna, skasowal temat/posta. Admini sa dla forum, a nie odwotnie.

uwazam, ze nawet w samym MT zapanuje teraz dlugo oczekiwany spokoj. Nie dziwiliscie sie czemu kolejno odchodzili z MT - Proff, Kamtek, Wujek, Ja, Gabe, Feanor,Dix? Sami sobie odpowiedzcie na pytanie co lub kto moglo byc w wielu przypadkach powodem.

 

Dlaczego podobny temat nie powstal z powodu Kamtka? Me_wha? Feanora? Wujka? moze dlatego, ze oni kulturalnie zachowywali sie w stosunku dla karanych userow..dlatego ze nie jebali ich a potrafili i nadal potrafia jakos w kulturalny sposob wyjasniac spory. W przypadku Icona i tak sie dziwie, ze tak dlugo ludzie wytrzymywali i przymykali oko. Ja swoja krucjate odbylem pol roku temu w adminie. Poszlo w 100% o to samo co teraz. Nie zgodzilem sie na takie traktowanie mnie i userow i odszedlem (pozniej kolejni). Na nic sie zdaly tamte dyskusje w zamknietej czesci, bo po kilku tygodniach spokoju wybuchachy kolejne ZBYTECZNE wasnie.

To moze byc nauczka dla kolejny adminow/modow nie tylko z tego forum: jesli masz wladze to nie naduzywaj jej, traktuj innych tak jakbys chcial zeby inni traktowali Ciebie....

 

Karawana pojedzie dalej, spokojnie Dix :-)

Odnośnik do komentarza
[...]

Ciekawi mnie tylko jak te kilka osób, które zjawią się na zjeździe zachowa się po moim przyjeździe. Bo żałosnych scen przywitań w stylu uściski, serdeczne powitanie nie przetrawię. Nie bądźcie dwulicowi.

Przyglądam się tylko temu tematowi, ale wyjątkowo odniosę się do tej wypowiedzi. Być może uważasz takie działanie za hipokryzję, jednak ja mam do tego zupełnie inne podejście. Na forum żarłem się z wieloma osobami. W przeszłości najmocniej chyba z Vamim. Mimo nieustannych konfliktów i wielu złośliwości, na zlocie w Sieplii (zamierzchłe czasy :P ) piliśmy razem tak piwko jak i wódeczkę i odbywało się to w bardzo przyjemnej i niewymuszonej atmosferze, co więcej Vami okazał się równym kolesiem z którym miło się gada i spędza czas wolny. Nikt przy zdrowych zmysłach nie przenosi forumowych konfliktów na grunt osobisty.

Odnośnik do komentarza

bawią mnie te wszystkie cierpienia Icona, doszukiwania się spisku jego wrogów, którym dał bana/warna. Śmieszna też jest ta jego wyliczanka. Icon, prawda jest taka, że gdybys nie był modem, sam byś dostał z 30 warnów, za swoje chamskie wstawki. Ty wyliczasz co kto złego zrobił, ale Ty jesteś oczywiscie święty. Jest takie przysłowie, że jak 3 osoby ci mówią, ze jesteś pijany, to trzeba położyć się spać. Dodatkowo masz swoich akolitów w osobach Dixa i Fenomena, którzy przy tobie błysnęli, wiec beda Ci wierni jak muszkieterowie. Ja z tym co pisze Dix zgodzić się nie mogę. Rządy Icon to jest chaos i ciągła nerwówka, a nie na odwrót. Brak jego rządów może zakonczyc sie tylko powrotem do normalności, transparentnym funkcjonowaniem modteamu, być moze pare osób zechce tu wrócić (nie ja, bo nie mam na to ochoty ani czasu), atmosfera sie oczysci, nikt nie bedzie bał sie poruszania "niewygodnych" tematów, czy coś. I będzie się zyło lepiej. Wszystkim.

 

PS. Dragonfly, jak widzisz, nie kazdy podchodzi do tego tak jak Ty. Moze dlatego ten ktos nie potrafi sie z nikim dogadać...

Odnośnik do komentarza
no i oczywiście pokrzywdzony przez cały świat Reaper.

Icon mistrz argumentacji :rotfl:

 

A co do zlotu - nigdy w życiu nie dostalem tego "zaszczytu" aby ścisnąć dłoń Icona (z tego co pamiętam), gdyż za każdym razem gdy byłem bliżej to zostawałem kompletnie zignorowany, więc nie sądze żebym miał jakieś problemy z jakąkolwiek interakcją z Tobą na zlocie, gdyż takowa nie istnieje i jest nam z tym dobrze :]

Odnośnik do komentarza
hmm nie zgodze sie z Toba. Uwazam, ze porzadek jaki panowal na forum to nie tylko zasluga jednej osoby a calego MT. Do tego aby taki stan byl nadal nie potrzeba grozenia ustawkami czy przepraszania publicznego. Przeciez jak ktos nabroil/nabroni mozna dac mu warna, napisac priva z wyjasnieniem jesli o nie poprosi, ale mozna to zrobic uzywajac slow, prosze, dziekuje, pozdrawiam - a nie j**ac w najgorszej odmianie. Icon fakt staral sie na ogole w miare powstrzymywac (choc wysmyklo sie nie raz i nie dwa), ale sam przyznawal, ze na privach juz dawal upust swoim emocja...pytam sie po co? Uwazesz Dix ze lepiej pojechac kogos od niedorozwoi i debili czy wyjasnic kulturalnie problem? Uwazasz, ze takie cos pomoga sprawowac porzadek? wg mnie tylko wzmaga agresje.

 

Owszem, zawsze wszystko najlepiej wyjaśnić w rozmowie prowadzonej literacką polszczyną, z zachowaniem wzajemnego szacunku :D tyle, że doskonale wiesz, że często nie jest to możliwe. Przykro mi to pisać, ale jestem w stanie zrozumieć Icona, który po raz enty karając kogoś za to samo nie wytrzymuje i rzuca bluzgiem. Jestem w stanie zrozumieć bo mnie nie raz zdarzyło się już mieć na końcu języka "Wypierdalać" zamiast "Prosze wyjść!" w sytuacjach stresowych we własnej pracy (na szczeście to już przeszłość). Jak do tej pory zdołałem się powstrzymać, ale wojenka Icona z wiatrakami trwa już o wiele dłużej i w tym wypadku bluzgi mnie nie dziwią. Zakładam, że śle on mięcha każdemu userowi a jedynie wybranym - recydywistom.

Mylę się? Zdarzyło się komuś, że przewinił czymkolwiek i na zapytanie o powody otrzymał odpowiedź "A bo kur*a tak, je**ny kut**ie!" ??? Wątpię.

 

Nie uwazam, by teraz bylo jak to napisales "rozpasanie braku kulturowego" a wrecz przeciwnie. Za chamskie i osobiste podjazdy, nawet jesli ktos cos glupiego napisze powinny byc warny i to nawet dla adminow, bo sorka, ale dla mnie admin jest tak samo uzytkownikiem tego forum jak kazdy inny tylko ze on ma dbac o porzadek a nie samemu go naruszac. Nie mowie juz o wykorzystywaniu swojej pozycji w dyskusji (a bywalo tak czesto), bo to juz wogole jest skandalem. Admin/moderator powinien dzialac z ukrycia, ogol nie musi wiedziec, ze dal warna, skasowal temat/posta. Admini sa dla forum, a nie odwotnie.

uwazam, ze nawet w samym MT zapanuje teraz dlugo oczekiwany spokoj. Nie dziwiliscie sie czemu kolejno odchodzili z MT - Proff, Kamtek, Wujek, Ja, Gabe, Feanor,Dix? Sami sobie odpowiedzcie na pytanie co lub kto moglo byc w wielu przypadkach powodem.

Owszem, wykorzystywanie pozycji admina/moda w wymanie poglądów jest niedopuszczalne. Co do odejścia z MT to każdy z nas sam wie czemu odszedł. Ja wiem czemu ja odszedłem, Ty wiesz czemu Ty odszedłeś. Proste, ale nie działa "na krzyż".

 

Dlaczego podobny temat nie powstal z powodu Kamtka? Me_wha? Feanora? Wujka? moze dlatego, ze oni kulturalnie zachowywali sie w stosunku dla karanych userow..dlatego ze nie jebali ich a potrafili i nadal potrafia jakos w kulturalny sposob wyjasniac spory. W przypadku Icona i tak sie dziwie, ze tak dlugo ludzie wytrzymywali i przymykali oko. Ja swoja krucjate odbylem pol roku temu w adminie. Poszlo w 100% o to samo co teraz. Nie zgodzilem sie na takie traktowanie mnie i userow i odszedlem (pozniej kolejni). Na nic sie zdaly tamte dyskusje w zamknietej czesci, bo po kilku tygodniach spokoju wybuchachy kolejne ZBYTECZNE wasnie.

To moze byc nauczka dla kolejny adminow/modow nie tylko z tego forum: jesli masz wladze to nie naduzywaj jej, traktuj innych tak jakbys chcial zeby inni traktowali Ciebie...

Może wymienieni przez Ciebie admini byli zbyt pobłażliwi? Może nie wypalili w mózgach oponentów krwawego "ACHTUNG!"? Nie od dzisiaj wiadomo, że spośród całego MT Icon był najbardziej zdecydowany w działaniach i najskuteczniejszy. Ta jest - najskuteczniejszy. Czasem brutalnie, czasem nie, ale nie raz i nie dwa podejmował decyzje niepopularne, ponosząc ich konsekwencje i stając się celem nr 1 dla agresywnej gawiedzi. Doskonale wiesz, że to na niego rzucał się tłum "ot tak - dla jaj i dla zadymy" do czego nie raz i nie dwa, po prostu przyznawano się potem w Maryni.

 

Karawana pojedzie dalej, spokojnie Dix :-)

Jestem spokojny i nie wątpię, że karawana pojedzie. Pytanie czy ku oazie, czy ku pustyni :D

Odnośnik do komentarza

Jest to lekko zabawne - dla jednych Icon to zagłada forum, a dla innych zbawienie :rotfl:

 

Szkoda tylko, że z głosowania i liczby ludzi, którzy wypowiadają się w tym temacie, wynika, że większości forum przeszkadza nadużywanie władzy przez Icona. Matematycznie i demokratycznie mówiąc.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...