Jump to content

Recommended Posts

• 2 months later...

Dobra, rzucę to pytanie: czy kupujecie/kupiliście nową konsolę i czy są tacy, którzy zamierzają przesiąść się na sprzęt konkurencji?

Ja pewnie w końcu kupię nowego xboxa ale nie mam na razie jakiegoś ciśnienia (trochę mnie zniechęca bujanie się ze starym klockiem i szukanie kupca). 

Ja planuje Series X na święta sobie sprawić (tzn żona mi kupi, mam nadzieję, że tym razem prezent będzie wystarczająco drogi, żeby uniknąć toczenia beki ;) )

• Haha 2

Oczywiście, że PS5 ;),  jednak tak jak w przypadku PS4 poczekam te pół roku na to by zobaczyć jakie wady wieku dziecięcego wyjdą przy użytkowaniu, no i żeby biblioteka gier troszkę urosła. Do tego mam naprawdę masę zaległości na PS4, które chciałbym nadrobić.

Ja po kilku dobrych latach z PS4 PRO też miałem w planach skupić się tylko na PS5. I w rezultacie wyszło, że... kupiłem Xboxa Series X. Głównie z powodu wyprzedania PS5 w sklepach i braku cierpliwości. 

Klocek przyszedł wczoraj i jestem zachwycony. Przede wszystkim Game Passem. Zainstalowałem Gears 5 i się zakochałem (pierwszy kontakt z tą serią). W kolejce pobierania czeka jakieś 10 kolejnych gier. Jest to idealne rozwiązanie dla takich osób jak ja, które mają mega zaległości, ale nie chcą wydawać kasy na pudełka. Jeśli chodzi o samą konsolę, jest super. Działa cicho i szybko. Jedynym problemem jest to, że obecnie nie działa funkcja Quick Resume na niektórych tytułach, ale Microsoft ma to naprawić.

Żeby nie było, że zdradzam słuszny obóz (z Sony jestem od pierwszej PlayStation), na nowy rok pewnie kupię PS5. Głównie po to, by ograć eksluziwy.

• Like 2

Ja myślałem wpierw o PS5 ale jestem praktycznie już zdecydowany na Xboxa (winien @Perez). Ale zakup będzie dopiero jak a) remont się skończy b) kupię i spłacę wszystkie lampy, gniazdka, meble, drzwi, itd. Mam jednak nadzieję załapać się na tę generację.

W dniu 13.11.2020 o 08:02, Szymon Kąkol napisał:

Ja po kilku dobrych latach z PS4 PRO

A jesteś pewien, że PRO? :>

W dniu 13.11.2020 o 08:02, Szymon Kąkol napisał:

Żeby nie było, że zdradzam słuszny obóz (z Sony jestem od pierwszej PlayStation), na nowy rok pewnie kupię PS5. Głównie po to, by ograć eksluziwy.

Uuu bogacz szpaner :P

• 2 weeks later...
W dniu 14.11.2020 o 19:14, wwosik napisał:

a) remont się skończy

marzyciel :D 

jaki jest sens posiadać zarówno X-box i PS'a? nie lepiej po prostu się z kimś wymienić co jakiś czas? w dwie chyba nie napierdalacie na zmianę?

• 2 months later...

Ponieważ od czasu do czasu chodzi mi po głowie pomysł ogrania w końcu Wiedźmina 2, a na update domowych laptopów raczej nie ma co liczyć w najbliższym czasie, to może dobrym pomysłem jest kupienie Xboksa 360 + W2, przejście i odsprzedanie kompletu? Z tego co widzę, koszt łączny powinien się zamknąć w jakichś 300-350 zł, pytanie tylko, czy jest sensowna taka loteria, tzn czy np awaryjność starych Xboksów nie pokrzyżuje mi planów? Albo na co zwrócić uwagę/które modele wykluczyć przy poszukiwaniu kandydata?