Skocz do zawartości

Konsole


Rekomendowane odpowiedzi

Kwestią wątpliwą jest lepsza grafika na PS3? Skąd takie wnioski?

 

Co do cen to jednak różnica między Xem a PS3 jest. PURE (średnia ocen 85/10) + Lego Batman (76/100) można mieć w jednym packu za uwaga, uwaga niecałe 20 zł + wysyłka. Kiedy na PS3 sam PURE to wydatek rzędu 50 zł, a Batman 80 zł. I takich packów jest jeszcze kilka.

 

Bo opinie są podzielone. Dla mnie grafika lepsza jest na PS3, ale są ludzie którzy twierdzą całkowicie inaczej.

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie to nie ma nawet nad czym dyskutować i PS3 wraz z kolejnym tytułem to udowadnia.

 

Jakie packi? A choćby te dwa

 

http://allegro.pl/item1000940334_forza_3_halo_odst_exhit_swiat_gier_com_w_wa.html

 

http://allegro.pl/item1001047401_xbox_360_gra_forza_3_pure_lego_batman_wawa.html

 

Swego czasu pamiętam też jak były Piniaty z Forzą 2 też za niezłe pieniądze.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Zdecydowałem się na PS3, kupuję na dniach. I teraz pytanie na temat gier: NBA 2010 czy NBA 2K10. Bo to są chyba dwa różne tytuły. Jeden przez EA, drugi 2K Games. Która jest lepsza? To samo z Fifą i NHL? Bo jako posiadacz PC zawsze grałem w gry EA bo były najlepsze. A tutaj?

Odnośnik do komentarza

Gry EA zdecydowanie lepiej wypadają na konsolach niż na PC. Nie wiem jak jest z NBA 2k10 na konsoli. Gram na PC i jest super. Wersja na konsole jest podzielona o ile pamiętam na dwie częsci: Draft i NBA. W konsolowej wersji nie ma chyba trybu My Player. W NBA 2010 nie grałem.

FIFA 2010 fajnie wygląda na konsoli. Gra się przyjemnie. NHL mam na PC i nie zachwyca.

Odnośnik do komentarza

Wujku na konsoli w NBA 2k10 jest tryb My Player :) Świetnie się gra w odsłone 2k10. NBA od EA jest świetnie zrobione pod względem grywalności. Moim zdaniem wersja od EA jest dla osób, które chcą tylko pograć w kosza i troche się rozerwać a od 2k10 jest dla osób, które się jarają bardziej koszem. Masz wszystko wyszczególnione itd. FIFA na konsoli jest milion razy lepsza niż na PC :) 

Odnośnik do komentarza

Zdecydowałem się na PS3, kupuję na dniach. I teraz pytanie na temat gier: NBA 2010 czy NBA 2K10. Bo to są chyba dwa różne tytuły. Jeden przez EA, drugi 2K Games. Która jest lepsza? To samo z Fifą i NHL? Bo jako posiadacz PC zawsze grałem w gry EA bo były najlepsze. A tutaj?

 

NBA 2k10, bezsprzecznie. Zawsze gralem w NBA od EA do czasu kiedy nie zagralem pierwszy raz w produkcje od 2K ;)

Odnośnik do komentarza

Heavy Rain, GTA IV, obie części Uncharted, Bioshock 1 i 2, God of War, Assassin's Creed, jak lubisz pobawić się w lekką, familijną gierkę to Little Big Planet, idealne na wspólne granie z dziewczyną albo dzieckiem, jak lubisz slashery to Heavenly Sword i Bayonetta.

Poleciłbym Metal Gear Solid 4, ale do tego trzeba najpierw ograć poprzednie części :).

 

Nie mówię, że wszystkie gry naraz :P.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Po miesiącach przymiarek, prób i marudzenia, w moje łapy trafiła w końcu wczoraj PS3 (jako prezent od małżonki :D). Z racji braku miejsca wolałbym, by była ustawiona w pionie. I tu pojawia się problem - nie mogę / nie potrafię znaleźć żadnych sensownych podstawek pod wersję "grubą", są jedynie te tanie, przezroczyste, plastikowe, mocno tandentne podstawki lub też coś solidniejszego (za 40-50 zł), ale dla wersji SLIM. Ktoś może poratować jakimś linkiem?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...