Skocz do zawartości

Euro 2008


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

@Bebok - czy uważasz, że Webb podjąłby taka samą decyzję w 93 minucie przy stanie 1-0 dla Austrii, gdy w polu karnym gospodarzy za koszulkę trzymany był dajmy na to Żewłakow? Ja mam przekonanie graniczące z pewnością, że nie gwizdnąłby.

 

Cóż można powiedzieć, że "sprawiedliwości stało się zadość", bo Jasiu Rodżerski strzelił ze spalonego, a Golański faulował w polu karnym wcześniej ( tuż po wejściu ) zawodnika Austrii. Taki los...

Odnośnik do komentarza
Portugalski piłkarz Deco opuścił zgrupowanie reprezentacji swego kraju w Neuchatel i udał się do Barcelony. Rzecznik reprezentacji, Antonio Florencio podał, że Deco uczynił to z powodów osobistych i za zezwoleniem trenera Luiza Felipe Scolariego.

 

Natomiast rzecznik Deco, Acaz Fellegger poinformował, że piłkarz nie ma żadnych problemów rodzinnych, ale udał się do Barcelony, by omówić sprawy związane z kontraktem.

 

Urodzony w Brazylii Deco ma jeszcze przez dwa lata ważny kontrakt z FC Barcelona. Nie ukrywa jednak, że wcześniej zamierza opuścić kataloński klub i przenieść się do innej drużyny. Jego obecna wizyta w klubie związana jest z prowadzonymi negocjacjami.

 

Scolari zezwalając Deco na wyjazd nie uczynił dla niego wyjątku. W czwartek dał wszystkim piłkarzom wolny dzień.

 

Portugalia jedzie na pełny luz. Scolari podpisuje podczas Euro umowę z Chelsea. Deco jedzie do Barcelony rozmawiać o kontrakcie. O Ronaldo też spotyka się ze swoim agentem i rozmawia o tym gdzie będzie grał dalej.

Odnośnik do komentarza
@Malkovic

Leczenie złej decyzji gorszą to żadne lekarstwo.

 

Cóż, wyrównał 2 za 1. Teraz nic na to nie poradzimy, odwołać się do UEFA? to nic nie da. Bojkotować Euro? Zrobimy sobie wieś na międzynarodowej arenie, tymbardziej, że jesteśmy gospodarzami za 4 lata.

Odnośnik do komentarza
@Bebok - czy uważasz, że Webb podjąłby taka samą decyzję w 93 minucie przy stanie 1-0 dla Austrii, gdy w polu karnym gospodarzy za koszulkę trzymany był dajmy na to Żewłakow? Ja mam przekonanie graniczące z pewnością, że nie gwizdnąłby.

To czy by gwizdnal czy nie to inna sprawa i najlepiej sie samego Webb'a zapytaj :>

 

Zgadzam sie, ze karny byl generalnie z dupy i wszystko powywracal ale zostal podyktowany zgodnie z przepisami, czyt. Lewandowski dal sedziemu podstawy i pretekst do wskazania na wapno.

 

Ja nadal uwazam, jednak, ze ten karny powoduje za duzo lamentu uuuu, aaaa, drukarz nas wyrzucil z turnieju itd. Takich leszczy jak Austria trzeba łoic bez gadania dwiema bramkami i nie dac im nic grac a nie odstawiac taka maniane jaka wczoraj odstawiala Polska przez 75 min... :roll:

Odnośnik do komentarza

Dwa słowa ode mnie

 

Nie wygralismy tego meczu tylko na wlasne zyczenie. Austriacy byli tak slabi ze ich obecnosc na tym turnieju to jedno wielkie nieporozumienie (inna sprawa, ze Polacy wcale nie pokazali swoja gra, ze na gre w turnieju zasluguja...). Austriaccy napastnicy i ofensywni pomocnicy maja chyba trzeci stopien inwalidztwa, bo to co wyprawiali we wczorajszym meczu to poziom polskiej ligi (chodzi mi glownie o wykanczanie akcji, bo samo ich konstruowanie jakos im wychodzilo wobec katastrofalnie grajacych obroncow). W polskiej druzynie trudno mi wyroznic kogokolwiek oprocz Boruca, ktory nam ten remis de facto uratowal, naprawiajac bledy obroncow.

Moim zdaniem uczcie sie stalo, ze Polska nie wygrala tego meczu (linczujcie mnie) bo po prostu na to nie zasluzyla i byloby cholerna niesprawiedliwoscia gdyby zdobyla trzy punkty.

Odnośnik do komentarza

Przed chwila ładny mecz Rumunia-Włochy, ale jedna rzecz co to za sędzia już u nas kontrowersyjnie gwizdal tak dzisiaj znów. Szczególnie na niekorzyść Włochów karny z kapelusz i 3 splone ktorych nie było (jeden golem się zakończył).

Odnośnik do komentarza

No i mamy za sobą chyba najciekawsze jak dotychczas spotkanie ME Rumunia - Włochy. Między tym meczem a wczorajszym z udziałem naszych orzełków, widać wręcz przepaść. Spotkanie było bardzo emocjonujące, a to co wyrabiali obaj bramkarze to naprawdę zasługuje na najwyższe uznanie. Oby więcej takich meczów.

Odnośnik do komentarza

Kolejny wypaczony przez sędziego mecz. Karny niesłusznie podyktowany przeciwko Włochom na szczęście nie został wykorzystany. Karny za faul na Tonim nie został odgwizdany. Nie została również uznana całkiem prawidłowo strzelona przez Włochów bramka. Co więcej, jeżeli UEFA dalej stoi na stanowisku, że wczorajszy karny był słusznie odgwizdany, to sędzia dzisiejszego meczu nie odgwizdał 18 rzutów karnych (liczyłem).

Zaczynam być coraz bardziej dumny z korupcji w polskiej lidze. U nas przynajmniej próbuje się z tym walczyć, a FIFA na siłę próbuje walczyć z narzędziem, które mogłoby uniemożliwić ustawianie meczów (analiza zapisów wideo).

Odnośnik do komentarza

bramka Toniego prawidlowa to fakt ale karny bardziej prawdopodobny niz ten wczorajszy :P mecz najlepszy na Euro, szkoda tylko ze Goian sam wywali sie z meczu z Holandia ( druga zolta za debilizmy :doh!: ), Radoi nie wiadomo co sobie zrobil ale moze byc nieciekawie na srodku obrony dlatego pewno Chivu zagra na swojej pozycji :) Mutu do zmiany byl 20 minut wczesniej nie wiem dlaczego nie gra Marica ehh :) widac ze grupa smierci :]

Odnośnik do komentarza

Martwią mnie te ME - ich poziom sędziowani - chyba zostanie pobity rekord błędów sędziowskich z MŚ w Korei i Japonii

Przykładowo dzisiaj nieuznana bramka Toniego i karny z kapelusza dla Rumunów. W kolejnym meczu sędzie nie zauważył ręki w polu karnym Holendra - a piłka zmierzała do pustej bramki.

Odnośnik do komentarza

Skandaliczne sędziowanie. W każdym meczu są decyzje, które mogły odmienić losy meczu. W naszych obu meczach 3 poważne błędy. Dzisiaj dwa mecze i to samo. Włosi dzisiaj zremisowali wygrany mecz. Strzelili na 1:0 i sędzia widział spalonego. Mecz już całkowicie inaczej się potoczyć mógł. W meczu Holandia-Francja też był karny dla Francuzów. Zagranie ręką w polu karnym mimo, że został trafiony to ręka nie była przy ciele, zatrzymała piłkę i dla mnie karny. Holandia sobie by poradziła ale jednak jakaś wątpliwość zostaje. Musi zostać wprowadzona nowa technologia na boiska bo nie wiem w ilu dyscyplinach na tak wielkiej imprezie w każdym meczu są błędy wypaczające wynik?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...