Skocz do zawartości

Polonia Warszawa


Rekomendowane odpowiedzi

Po remisie 1-1 z Lechią Gdańsk Bogusława Kaczmarka na stanowisku trenera Polonii Warszawa zastąpił jego dotychczasowy asystent Jacek Grembocki - poinformowała Gazeta Wyborcza. Kaczmarek trenerem piłkarzy Polonii był od 14 marca. Objął zespół po zwolnionym Jacku Zielińskim. Grembocki to dziewiąty trener Czarnych Koszul w ciągu ostatnich trzech sezonów.

 

źródło: Gazeta.pl

Ten Wojciechowski ma nieźle pod kopułą nawalone :hahaha:

W ośmiu meczach Kaczmarek tylko raz przegrał. W Ekstraklasie odniósł trzy zwycięstwa i raz zremisował. To się w głowie po prostu nie mieści jak można zwalniać trenera z takim bilansem...

Odnośnik do komentarza
Ten Wojciechowski ma nieźle pod kopułą nawalone :hahaha:

W ośmiu meczach Kaczmarek tylko raz przegrał. W Ekstraklasie odniósł trzy zwycięstwa i raz zremisował. To się w głowie po prostu nie mieści jak można zwalniać trenera z takim bilansem...

 

Może nie pozwolił sobie Kaczmarek składu wybierać?

Odnośnik do komentarza

ja już nie mam sił komentować jego zachowania :/ z jednej strony bez jego kasy klub byłby w dupie, z drugiej strony jest w dupie przez jego zachowanie.

chodznamecz.pl, jakieś partyzanckie oddolne próby robienia marketingu, plakaty, kulturalny doping, a zawsze taki JW dowali z grubej rury, da wypowiedzenia na Boże Narodzenie, po pierwszej kolejce zwolni całą pozostałą administrację, przeniesie zarządzanie do siedziby JWC, zwolni trenera bo tak lub srak.

w FMie ustaliłem mu cierpliwość na bodajże 4, okazuje się że to i tak za wiele...

 

sam mecz nieco rozczarował. bramki po błędach, w drugiej połowie Lechia praktycznie nie grała (choć jedną znakomitą sytuację sobie stworzyli). Lato i Ivanovski nie wykorzystali znakomitych sytuacji, a jeśli nie potrafi się trafić z 7-8m mając przed sobą jedynie bramkarza, to meczu nie da się wygrać.

Odnośnik do komentarza

ja mam jeszcze nadzieję*, że zwolnienie Bobo to ma jakieś pozasportową argumentację - nie wiem pijany był Kaczmarek czy co (zmyślam oczywiście). Bo jeśli został zwolniony za remis z Lechią, no to sorki. To nawet największe pikniki mają więcej wyrozumiałości.

 

* - nadzieję, bo choć Polonia mnie ogólnie mówiąc nie interesuje, to jednak wolałbym by w naszej Ekstraklasie prezesami nie byli tacy za przeproszeniem wariaci

Odnośnik do komentarza

Coś niektórzy piszą na necie, że Kaczmarek po spotkaniu powiedział, że Lechie ma w sercu, a że ta punktów potrzebowała to Polonie defensywnie ustawił.

 

Nie wiem czy to zwykła plotka czy nie, ale nie chce mi sie wierzyć, że Ivanowski z 5 metrów w ostatniej akcji specjalnie przestrzelił.

Odnośnik do komentarza

a u kogo potwierdzić informacje skoro ich treść zna tylko JW? poza tym jak z końcem roku nagle odszedł Adam Drygalski, to rzecznika albo nie było, a teraz tę rolę pełni mec. Piotr Ciszewski, który jednocześnie jest szefem działu prawnego w JWC, kwestiami prawnymi zajmuje się też w Polonii, jest w radzie nadzorczej siatkarskiej Politechniki, a na dokładkę ma własną kancelarię. poza tym JW nigdy nie poczuwał się do konieczności wyjaśniania swoich (często gwałtownych) decyzji.

Odnośnik do komentarza
Coś niektórzy piszą na necie, że Kaczmarek po spotkaniu powiedział, że Lechie ma w sercu, a że ta punktów potrzebowała to Polonie defensywnie ustawił.

 

Nie wiem czy to zwykła plotka czy nie, ale nie chce mi sie wierzyć, że Ivanowski z 5 metrów w ostatniej akcji specjalnie przestrzelił.

hmm mialem nie pisac, ale u mnie wrobelki cwierkaly ze Bobo nie skrzywdzi Lechii...kazaly grac x2 po 3.60.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Plik:BKS_Lech...005_ubt_10.jpeg

moze cos w tej plotce jest...a moze nie...

Bobo wygral bodaj 3 mecze i remis...Franek zremisowal 3 mecze pod rzad u siebie...i nie wylecial ;)

Odnośnik do komentarza
- Kaczmarek popełnił szereg błędów i poniesie za to konsekwencje - mówi Wojciechowski.

 

Jego zdaniem największą pomyłką "Bobo" było przesunięcie do pomocy Tomasza Jodłowca, co popsuło warszawską defensywę.

 

- Po co? Co dało przesunięcie go do środka pomocy i posadzenie na ławce doskonałych zawodników, jak piątek i Trałka. Po zabraniu z obrony Jodłowca w każdym spotkaniu traciliśmy frajerską bramkę. Jak trener tego nie widzi to ma ze sobą problem.

 

- Wiem, że będę za to krytykowany, ale wykładam swoje pieniądze i patrzę, jak ludzie nimi dysponują. Jeśli wydałem 300 tys. zł by Trałka dołączył do nas już zimą, to jak można sadzać go na ławce i twierdzić że jest bez formy?

Jesli to byloby powodem, to smiech na sali :lol: Drugi Jesus Gil albo Gigi Becali :doh!:

Odnośnik do komentarza
- Kaczmarek musi zrozumieć, że nie ma patentu na wszystko, musi ponieść konsekwencje - tłumaczy w rozmowie z "Super Expressem" Wojciechowski.

 

- Ale wyniki miał przecież świetne, nie przegrał żadnego meczu...

 

Józef Wojciechowski: Widział pan spotkanie z Lechią?

 

- Tak.

 

- I jak wrażenia?

 

- Polonia zagrała bardzo słabo.

 

- No właśnie. Po takim meczu nie mogę być obojętny. Pan Kaczmarek popełnił za dużo błędów. Jeśli przykładowo Ivanovski popełnia błędy, to się go odsyła na trybuny. Może Bobo posiedzi kilka spotkań na trybunach? Nie żegna się z Polonią - nadal jest pracownikiem klubu, ale musi ponieść konsekwencje. Inni ludzie też mają pomysły na ten zespół, każdy może mieć pięć minut. W naszym sztabie jest kilku trenerów.

 

- O co ma Pan pretensje do trenera Kaczmarka?

 

- Skopał mecz, na którym nam zależało, a przeciwnik był dwie klasy gorszy. Robił za dużo eksperymentów. Z Jodłowcem na środku mieliśmy najlepszą obronę w lidze, więc po co on wystawił go w środku pola? Tam mamy wielu piłkarzy, a w efekcie reprezentant Polski, Łukasz Trałka, siedział na ławce. Podobnie Łukasz Piątek - taki porządny piłkarz, nigdy nie było do niego zastrzeżeń, a teraz nie gra. O co chodzi? Sentymentalne, personalne podejście do piłkarzy? Fajnie, ale ktoś za to płaci! Jeśli nie zrobimy widowiska, to nie przyjdą ludzie. Ja robię swoją robotę, muszę korygować błędy.

 

- Czyli trener Kaczmarek wyląduje jeszcze na trenerskiej ławie?

 

- Rozmowy trwają. Kaczmarek musi zrozumieć błędy. Od poniedziałku zespół poprowadzi Jacek Grembocki. Nie zgadzam się z opinią trenera Kaczmarka, że z Lechią zdobyliśmy jeden punkt. My straciliśmy dwa.

 

- Niektórzy już zestawiają pana z ekscentrycznym właścicielem Atletico Madryt, Jesusem Gilem, który w ciągu 16 lat zatrudnił 26 trenerów

 

- Jak będzie trzeba, zatrudnię i 27 szkoleniowców. Chcę, żebyśmy mieli dobre widowisko. Tyle.

http://www.se.pl/sport/pilka-nozna/ekstrak...duje_95499.html

 

wychodzi na to że w fakcie iż nikt nie potwierdził zwolnienia Kaczmarka coś było. odeśle trenera na trybuny razem z Ivanovskim? :kekeke:

 

co do Jodłowca, to mam mieszane uczucia. z jednej strony widać, że mu strasznie zależy, dużo walczy, ucieka i obiega po skrzydłach. z drugiej zwykle kończy się to jedynie narobieniem wiatru i zamieszania, a jego strzały z dystansu lepiej przemilczeć, żeby nie musieć się nad nim pastwić. Skrzyński jest dobry, ale już na jesieni kilka bramek zawalił i wtedy wrócił do składu Krzychu Bąk. niestety nikt nie pomyślał żeby przedłużyć z nim kontrakt, wiadomo co było potem i do klubu trafił Trałka. dodając Mierzejewskiego i Dziewickiego widać, że w pomocy bez zmian pozycji i tak już ma kto grać.

Dziewicki w meczu 1-2 razy zawsze walnie jakiegoś babola, wybicie do najbliższego przeciwnika itd. Skrzyński jak popełniał błędy w kryciu tak nadal popełnia. Jodłowiec w pomocy szarpie, gra z niesamowitym zaangażowaniem, ale czy na prawdę potrzebny jest 4 defensywny pomocnik? robienia z Laty lewego obrońcy nie zrozumiem, bo wystarczy prześledzić kilka ostatnich spotkań - większość bramek padła po jego stronie. Ivanovski spieprzył, ale wiadomo jaki to jest zawodnik - przed meczem chwalono go że wrócił do formy, zaczął walczyć, a w akcji meczu strzelił na wiwat. zaczałem od Jodłowca i na nim skończę pisanie o zawodnikach - jego gra w drugiej linii pokazuje, że w Polonii brakuje zawodników kreatywnych i nie bojących się wziąć ciężaru gry na siebie. Majewski nie jest w stanie być takim liderem, Lato nie może skoro gra albo na lewej obronie, albo wsparcia lewego obrońcy mu właśnie brak.

 

niestety JW nie jest w stanie dostrzec swojej winy. już po kilku kolejkach Zieliński mówił o konieczności sprowadzenia lewego obrońcy, prawego pomocnika oraz napastnika. nie sprowadzono ani jednego, a w administracji tylko zwiększył pierdolnik, nawet spiker jest od czapy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...