Skocz do zawartości

I co ja robię tu?


Guli

Rekomendowane odpowiedzi

Odpoczywaliśmy tylko 1 dzień…i musieliśmy rozegrać mecz z Redditch United. Było to bardzo brutalne spotkanie, w którym trzeszczały kości, lała się krew, pot i łzy.

 

Padła w nim tylko jedna bramka – po fantastycznym uderzeniu Evansa z rzutu wolnego w 19 minucie meczu, za to obejrzeliśmy 2 czerwone kartki (obydwie za dwie żółte), które otrzymali Lea oraz Edwards.

 

 

BSN (37/42)

Victoria Park, Burscough, 974 widzów

 

Burscough [1] – Redditch [18] 1:0 (1:0)

 

1:0 Evans 19 min. (wolny)

 

Edwards (Redditch) cz.k w 66 min.

Lea (Burscough) cz.k 72 min.

 

MoM: Evans (Burscough – 8)

 

Burscough: Heaton – Samiec, McGinn, Fitzhenry, Lea (72 min.) – Booth, Evans, Brauza, Hewson – Kilheeney (Dunn -> 68 min.), Miąsko (Kilbane -> 73 min.)

Odnośnik do komentarza

Dzień po tym meczu na treningu zameldował się Billy Abbott, który pauzował od 1 stycznia. Prawie 4 miesiące bez gry w piłkę…no, zobaczymy czy powróci do gry na wysokim – 6-ligowym poziomie.

 

27 marca Dong Fangzhuo otrzymał angielskie obywatelstwo no i macierzysty klub tego gracza – Manchester United ma jeden problem z obcokrajowcem z głowy.

 

Mecz z Gainsborough graliśmy zregenerowani po tygodniu przerwy. I było to widać na boisku, na którym oddaliśmy 20 strzałów na bramkę. Niestety tylko 6 w światło, a 2 z nich znalazły drogę do siatki. Najpierw w 62 minucie potężnie, w stylu swojego słynnego rodaka – Roberto Carlosa – na bramkę uderzał z rzutu wolnego Possebon, bramkarz jakiś cudem obronił, ale wprost przed Noone’a, który spokojnie dobił futbolówkę i było 0-1. Drugi gol padł w 75 minucie, a wszystko zaczęło się po wznowieniu gry po spalonym przez Heatona. Piłka trafiła na głowę Fangzhuo, który przedłużył ją do Sobali, a ten ustalił wynik spotkania.

 

 

BSN (38/42)

The Northolme, Gainsborough, 686 widzów

 

Gainsborough [9] – Burscough [1] 0:2 (0:0)

 

0:1 Noone 62 min.

0:2 Sobala 75 min.

 

MoM: Noone (Burscough – 8)

 

Burscough: Heaton – Samiec, McGinn, Roberts, Fitzhenry – Noone, Evans, Possebon, Hewson – Fangzhuo, Sobala

Odnośnik do komentarza

I stało się. Jeżeli w ostatnim meczu zdobędziemy 3 punkty, to mamy zapewniony awans do Conference. Jako beniaminek Conference North! Jednak jest jeden warunek. Trzeba wygrać u siebie z Vauxhall Motors (5 w tabeli), bądź czekać na potknięcie drugiego w tabeli Nuneaton.

 

30 marca za £1000 odszedł od nas Mike Tomlinson (26, D R/C, Anglia), który nie zagrał u nas ani minuty w obecnym sezonie. Może uda mu to się w jego nowym klubie – Hyde.

 

To samo tyczyło się Davida Morleya (28, DM, Anglia), który za £1000 zasilił Leigh RMI. Poza tym zaoferowałem nowy, profesjonalny kontrakt Robbiemu Boothowi, który został zaakceptowany bez szemrania.

 

Ja natomiast zostałem wybrany Trenerem Marca, a Possebon Zawodnikiem Marca.

 

W meczu z Vauxhall od pierwszej minuty dałem wystąpić Billyemu Abbottowi. I po pierwszych 30 minutach byliśmy już w Conference! Bramki dla nas zdobyli Sobala w 14 i Fangzhuo w 27 minucie, ale goście dzielnie walczyli przez całe spotkanie i w 75 minucie 16-letni Saunders zdobył kontaktową bramkę, a w 88 minucie w dramatycznych okolicznościach wyrównał Talbot i świętowanie musieliśmy odłożyć przynajmniej o jeden mecz.

 

 

BSN (39/40)

Victoria Park, Burscough, 993 widzów

 

Burscough [1] – Vauxhall [4] 2:2 (2:0)

 

1:0 Sobala 14 min.

2:0 Fangzhuo 28 min.

2:1 Saunders 75 min.

2:2 Talbot 88 min.

 

MoM: Saunders (AML, Vauxhall – 8)

 

Burscough: Heaton (Hibbert -> 75 min.) – Samiec, Clancy, Fitzhenry, Lea – Noone, Evans, Possebon (Wallon -> 66 min.), Abbott (Miąsko -> 66 min.) – Fangzhuo, Sobala

Odnośnik do komentarza

6 kwietnia do Burscough przyjechał na testy Wojciech Dąbrowski (21, AMC, Polska), który na treningach sprawia bardzo korzystne wrażenie. Po kilku dniach obserwowania poczynań tego chłopaka zaoferowałem mu kontrakt. Poza tym na zawodowstwo przeszedł Craig Noone, podpisując 3-letnią umowę.

 

Poza tym nowym zawodnikiem Burscough został gracz, który z niejednego pieca chleb jadł. Neil Cox (36, DC, DM, Anglia, 6 m.U-21/0 br.), były zawodnik takich klubów jak Watford, Bolton, czy Aston Villa, przyszedł do nas z Shrewsbury Town (CCL2) zupełnie za darmo.

 

Nadeszła pora rozegrać mecz z Blyth Spartans – mecz, który mógł zadecydować o naszym awansie do Conference. Powiedziałem zawodnikom, żeby grali na luzie i chyba był to błąd, bo w 19 minucie straciliśmy bramkę po dobitce Mackaya, który dobijał swój strzał.

 

15 minut później było już 1-1. Po rzucie rożnym wykonywanym przez Evansa bramkarz gospodarzy wypiąstkował piłkę przed pole karne, a stojący na 30 metrze Sobala oddał cudowny strzał, po którym piłka ocierając się o słupek wpadła do siatki! W 38 minucie było już 2-1 dla nas. Akcję dalekim podaniem rozpoczął Cox, a Fangzhuo, który przejął piłkę na 35 metrze dryblingiem minął 2 rywali i w sytuacji sam na sam nie dał szans bramkarzowi.

 

Po przerwie swoją drugą asystę w tym sezonie zaliczył…Heaton, który dalekim podaniem uruchomił Fangzhuo, a ten otoczony przez obrońców oddał strzał z 16 metrów i mogliśmy sobie pozwolić na komfortową grę do końca spotkania. W 64 minucie na strzał z 25 metrów zdecydował się Hewson. Piłka odbiła się jeszcze od któregoś z obrońców i wpadła do siatki.

 

5 minut później ponownie ten sam zawodnik podwyższył kolejnym strzałem z dystansu na 5-1. Dzieła zniszczenia dopełnił Dong Fangzhuo, którego piłka znalazła w polu karnym w 74 minucie, a Chińczyk tym samym zdobył efektownego hattricka.

 

Koniec! Wszyscy wiedzieliśmy co to oznacza. Absolutny beniaminek Conference South w przyszłym sezonie zagra w Conference! 5 liga zagra na Victoria Park!

 

BSN (40/42)

Croft Park, Blyth, 216 widzów

 

Blyth [17] – Burscough [1] 1:6 (1:2)

 

1:0 Mackay 19 min.

1:1 Sobala 34 min.

1:2 Fangzhuo 38 min.

1:3 Fangzhuo 50 min.

1:4 Hewson 64 min.

1:5 Hewson 69 min.

1:6 Fangzhuo 74 min.

 

MoM: Fangzhuo (Burscough – 9)

 

Burscough: Heaton – Samiec, Clancy, Cox (Roberts -> 70 min.), Fitzhenry – Noone (Miąsko -> 75 min.), Evans, Possebon (Abbott -> 70 min.), Hewson – Fangzhuo, Sobala

Odnośnik do komentarza

Mieliśmy teraz 2 tygodnie przerwy…przerwy na morderczą alkoholizację…Zostały nam 2 ligowe spotkania, w których na pewno w jakiejś części wystąpią zmiennicy. Czytając portale internetowe serdecznie się uśmiałem, gdyż łączono mnie z drużyną opolskiej Odry. Niegdzie się na razie nie wybieram.

 

Craig Noone i Dong Fangzhuo zostali nominowani do nagrody „Piłkarz sezonu”. Mogłem glosować na wszystkich nominowanych, oprócz na zawodników własnego zespołu. Wybrałem Paula Taylora z Vauxhall.

 

Mecz z Alfreton potraktowaliśmy ulgowo. Tak ulgowo, że straciliśmy 4 bramki…na szczęście 4 też strzeliliśmy, ale dzięki temu spotkaniu już wiem, że kilku zawodników w lecie nas opuści.

 

BSN (41/42)

Town Ground, Alfreton, 174 widzów

 

Alfreton [16] – Burscough [1] 4:4 (3:2)

 

1:0 Walters-Lang 1 min.

1:1 Miąsko 8 min.

2:1 Clayton 11 min.

2:2 Miąsko 19 min.

3:2 Clayton 26 min,

4:2 Bartley 48 min

4:3 Bartley 85 min. (sam)

4:4 Hewson 90 min.

 

MoM: Miąsko (Burscough – 9)

 

Burscough: Hibbert – Flynn (Samiec -> 45 min.), Lea, Roberts, Kilbane – Booth, McGinn, Abbott (Hewson -> 45 min.), Brauza – Miąsko, Dunn (Fangzhuo -> 72 min.)

Odnośnik do komentarza

Ostatecznie Wojciech Dąbrowski opuścił klub, nie akceptując zaproponowanych mu warunków kontraktu…by po 2 dniach wrócić i przeprosić, po czym podpisał z nami dwumiesięczną umowę.

 

Ostatni mecz z Barrow potraktowaliśmy poważnie, grając najsilniejszym składem. Będzie to przetarcie przed finałem FA Trophy.

 

I potwierdziliśmy, że nieprzypadkowo awansowaliśmy do Conference. Na 13 oddanych strzałów aż 7 było w światło bramki. Bardzo ładną bramkę strzałem z 30 metrów zdobył debiutant – Wojciech Dąbrowski w 18 minucie spotkania. Drugiego gola dołożył w 47 minucie Hewson i sezon ligowy mogliśmy uznać za zamknięty. Jeszcze tylko 1 mecz. Na Wembley.

 

 

BSN (42/42)

Victoria Park, Burscough, 1285 widzów

 

Burscough [1] – Barrow [14] 2:0 (1:0)

 

1:0 Dąbrowski 18 min.

2:0 Hewson 47 min.

 

MoM: Dąbrowski (Burscough – 8)

 

Burscough: Heaton – Samiec, Clancy, Fitzhenry, Lea – Noone + (Wallon -> 59 min.), Evans, Dąborwski (Miąsko -> 72 min.), Hewson – Fangzhuo, Sobala

Odnośnik do komentarza
   Poz   | Inf   | Zespół		 | M	 | Z	 | R	 | P	 | ZdG   | StG   | Pkt   

  1.	| M	 | Burscough	  | 42	| 26	| 13	| 3	 | 91	| 40	| 91	

  2.	| Br	| Boston Utd	 | 42	| 24	| 9	 | 9	 | 79	| 48	| 81	

  3.	| Br	| Nuneaton	   | 42	| 21	| 13	| 8	 | 59	| 38	| 76	

  4.	| Br	| Vauxhall	   | 42	| 20	| 13	| 9	 | 73	| 48	| 73	

  5.	| Br	| AFC Telford	| 42	| 22	| 7	 | 13	| 77	| 67	| 73	

  6.	|	   | Kettering	  | 42	| 19	| 13	| 10	| 60	| 49	| 70	

  7.	|	   | Workington	 | 42	| 19	| 10	| 13	| 74	| 67	| 67	

  8.	|	   | Tamworth	   | 42	| 15	| 12	| 15	| 58	| 51	| 57	

  9.	|	   | Worcester	  | 42	| 13	| 17	| 12	| 70	| 60	| 56	

  10.   |	   | Gainsborough   | 42	| 15	| 11	| 16	| 42	| 57	| 56	

  11.   |	   | Hinckley	   | 42	| 12	| 18	| 12	| 57	| 58	| 54	

  12.   |	   | Stalybridge	| 42	| 13	| 14	| 15	| 77	| 79	| 53	

  13.   |	   | Hyde		   | 42	| 14	| 10	| 18	| 73	| 79	| 52	

  14.   |	   | Barrow		 | 42	| 14	| 10	| 18	| 51	| 63	| 52	

  15.   |	   | Southport	  | 42	| 13	| 11	| 18	| 65	| 68	| 50	

  16.   |	   | Alfreton	   | 42	| 11	| 17	| 14	| 47	| 55	| 50	

  17.   |	   | Blyth		  | 42	| 11	| 14	| 17	| 58	| 79	| 47	

  18.   |	   | Redditch	   | 42	| 10	| 15	| 17	| 50	| 63	| 45	

  19.   |	   | Harrogate	  | 42	| 12	| 8	 | 22	| 57	| 69	| 44	

  20.   | S	 | Hucknall	   | 42	| 9	 | 12	| 21	| 59	| 73	| 39	

  21.   | S	 | Leigh		  | 42	| 8	 | 12	| 22	| 37	| 63	| 36	

  22.   | S	 | Solihull Moors | 42	| 8	 | 7	 | 27	| 50	| 90	| 31

Odnośnik do komentarza

10 maja 2008 roku graliśmy finałowy mecz o FA Trophy ze Stevenage Borough – szóstą drużyną Conference. Moi zawodnicy nigdy nie stali no nowym Wembley. Przeżyli szok widząc tak ogromny stadion.

 

Jednak obecność zaledwie 11 tysięcy kibiców spowodowała, że Wembley wydawało się przeraźliwie małe. Na to spotkanie wystawiłem najmocniejszy skład. Nie byliśmy faworytami, ale na pewno powalczymy o zwycięstwo. Po co inaczej wychodzilibyśmy na boisko?

 

Już w 7 minucie po zbyt lekkim podaniu do bramkarza piłkę przejął Fangzhuo i sensacyjnie prowadziliśmy 1-0! W 14 minucie po wzorowym ataku pozycyjnym Possebon wypuścił w uliczkę Fangzhuo i ten tylko dopełnił formalności. W 28 minucie uderzał Fangzhuo, bramkarz wprawdzie odbił piłkę, ale nadbiegający Sobala podwyższył wynik.

 

Kolejny gol padł w 59 minucie, a skutecznym egzekutorem jedenastki okazał się Hewson. Dobiliśmy rywali oraz bukmacherów, którzy nie dawali nam szans w 85 minucie po kolejnym rzucie karnym, którego na bramkę zamienił Cox, zdobywając swoją pierwszą bramkę w barwach Burscough.

 

Więcej goli nie padło. Rozwaliliśmy Stevenage jak karciany domek. Miazga, to mało powiedziane. Burscough po raz drugi w swojej historii zdobywa FA Trophy!!!

 

FAT finał

Wembley, Londyn, 11170 widzów

 

Stevenage [bSP] – Burscough [bSN] 0:5 (0:3)

 

0:1 Fangzhuo 7 min.

0:2 Fangzhuo 14 min.

0:3 Sobala 28 min.

0:4 Hewson 59 min. (kar)

0:5 Cox 85 min. (kar)

 

MoM: Fangzhuo (Burscough – 9)

 

Burscough: Heaton – Samiec, Clancy, Fitzhenry (Cox -> 75 min.), Lea – Booth, Evans, Possebon, Hewson – Fangzhuo, Sobala (Miąsko -> 75 min.)

Odnośnik do komentarza

Mogłem wreszcie usiąść ze sztabem szkoleniowym i rozliczyć się z naszej wspólnej pracy w sezonie 2007/2008. Awans do Conference i zdobycie FA Trophy pokazał, że stać nas na wiele. Teraz trzeba będzie się zastanowić co można osiągnąć dalej z tą drużyną. Oto statystyki za sezon 2007/2008:

 

 Nazwisko		   | M.	  | Br.   | As.   | GrM   | Śr. Oc. 

  Tom Heaton		 | 48	  | -	 | 2	 | -	 | 6.92	

  Zak Hibbert		| 2 (1)   | -	 | -	 | -	 | 6.33	

  Adam Flynn		 | 5 (4)   | -	 | -	 | -	 | 6.44	

  Adam Samiec		| 54 (1)  | 4	 | 5	 | 2	 | 7.20	

  Sean Clancy		| 52	  | -	 | 2	 | -	 | 6.92	

  Michael Lea		| 47	  | 2	 | 2	 | 3	 | 7.04	

  Dave Roberts	   | 7 (5)   | -	 | -	 | -	 | 6.75	

  Earl Davis		 | 0 (1)   | -	 | -	 | -	 | 6.00	

  Neil Fitzhenry	 | 38 (1)  | 2	 | 1	 | -	 | 7.03	

  Farrell Kilbane	| 16 (1)  | -	 | -	 | -	 | 6.88	

  Neil Cox		   | 1 (1)   | 1	 | 1	 | -	 | 7.50	

  Possebon		   | 33 (1)  | 9	 | 7	 | 5	 | 7.53	

  Matty McGinn	   | 29 (14) | 3	 | 8	 | 3	 | 7.07	

  Seán Evans		 | 26	  | 4	 | 11	| 2	 | 7.38	

  Maciej Brauza	  | 6 (3)   | -	 | -	 | -	 | 6.67	

  Alan Moogan		| -	   | -	 | -	 | -	 | -	   

  Brian Moogan	   | -	   | -	 | -	 | -	 | -	   

  Billy Abbott	   | 14 (8)  | 2	 | 3	 | -	 | 6.86	

  Sam Hewson		 | 33 (1)  | 9	 | 3	 | 1	 | 7.15	

  Chris Price		| 0 (1)   | -	 | -	 | -	 | 6.00	

  Craig Noone		| 36 (2)  | 4	 | 14	| 3	 | 7.37	

  Robbie Booth	   | 20 (6)  | -	 | 6	 | 1	 | 7.08	

  Wojciech Dabrowski | 1	   | 1	 | -	 | 1	 | 8.00	

  Robert Wallon	  | 30 (14) | 7	 | 6	 | 1	 | 7.09	

  Dong Fangzhuo	  | 42 (2)  | 38	| 17	| 12	| 7.68	

  James Dunn		 | 2 (4)   | 2	 | 1	 | 1	 | 6.50	

  Mariusz Miasko	 | 15 (27) | 7	 | 8	 | 1	 | 6.79	

  Ciarán Kilheeney   | 4 (10)  | 3	 | -	 | -	 | 6.71	

  Allan Smart		| -	   | -	 | -	 | -	 | -	   

  Henryk Sobala	  | 49 (1)  | 19	| 11	| 4	 | 7.26

Odnośnik do komentarza

Ze statystyk i naszych rozważań wynikało, że przydałyby, wróóóóć – konieczne będą wzmocnienia drużyny na kolejny sezon. Zwłaszcza kiedy wypożyczeni zawodnicy wrócą do swoich macierzystych drużyn.

 

Zaczęły się powroty wypożyczonych zawodników. Do Conference po barażach awansowały Nuneaton [bSN], Eastleigh [bSS], a piłkarzem sezonu Conference North został wybrany Dong Fangzhuo, natomiast moja skromna osoba została wybrany do nagrody Menadżera Sezonu! Zawodnicy rozjechali się na urlopy, a ja mogłem przystąpić do analizy gry poszczególnych formacji i poszukiwania wzmocnień.

 

Było jasne, że ci, którzy grali najwięcej stanowili trzon zespołu i mieli największe szanse na grę w Conference. Jednak tacy zawodnicy jak Hibbert muszą poszukać nowych klubów.

 

Tymczasem osłabiliśmy się – 1 lipca Adam Samiec odejdzie do 2-ligowego Blackpool. Cóż, różnica pomiędzy szóstą a drugą ligą jest spora, ale niech próbuje.

 

 

 

Puchar UEFA: Olympique Lyon – Lazio 2:0 (Kallstrom, Di Natale)

Liga Mistrzów: Inter Milan (k) - Liverpool 1:1 (Ibrahimović – Mutu)

Odnośnik do komentarza

Prezes Lloyd powiedział, że oczekiwania na ten sezon to utrzymanie się z dala od strefy spadkowej. Powiedziałem ostrożnie, że zajmiemy miejsce w środku tabeli, co chyba było adekwatne do naszych aktualnych możliwości. Na transfery nie dostaliśmy żadnych pieniędzy więc musiałem się rozejrzeć za zawodnikami bez kontraktu, lub dostępnych z wolnego transferu. Zacząłem szukać i oferować kontrakty wielu zawodnikom, a asystentowi poleciłem znaleźć nam sparingpartnerów.

 

1 lipca otwarło się okno transferowe. Straciliśmy Adama Samca [54(1)-4-5, 7.20), który za £26000 odszedł do drugoligowego Blackpool. Ponadto nie przedłużyłem kontraktu z następującymi zawodnikami:

 

Farell Kilbane [56-2-0, 6,87 (2s)], Chris Price [25-4-0, 6.00 (2s)], Brian Moogan [0-0-0, 00 (1s)], Zak Hibbert [3(1)-7strc, 6,33 (2s)], Matty Parry [13-1-0 (5s)], Alan Moogan [22-2-0 (2s)], Dave Roberts [42-5-0, 6,71 (2s)].

 

I wszystko było pięknie, ale zostaliśmy bez bramkarza…

 

Pozyskaliśmy natomiast następujących graczy:

 

Marcin Konopoka (31, DM, Polska), Chris Lucketti (36, DC, Anglia). Przedłużyłem tez kontrakt z Wojciechem Dąbrowskim.

 

W finale Mistrzostw Europy Francja pokonała Hiszpanię 1:0

 

EURO 2008: Hiszpania – Francja 0:1 (Trezeguet – kar)

Odnośnik do komentarza

No i właśnie. Pierwszy sparing ze Skelmersdale, a my nie mamy ani jednego bramkarza! Musieliśmy sięgnąć do drużyny juniorów po młodziana – Lee Watsona, któremu zaoferowałem zawodowy kontrakt. Niestety w meczu ze Skelmersdale popełnił jeden poważny błąd, dając sobie wrzucić piłkę za kołnierz i zremisowaliśmy 2-2 (Miąsko 2).

 

Dwóch bramkarzy znalazłem 2 dni po tym meczu. Pierwszym był wychowanek wrocławskiego Śląska – Paweł Dąbrowski (22, GK, Polska), a drugim Tommy Lee (22, GK, Anglia), który jest wychowankiem szkółki Manchesteru United.

 

Kolejnym zawodnikiem który dołączył do Burscough był Zbigniew Wójcik (37, DC, Polska)

 

W sparingu z Lincoln City, który graliśmy u siebie graliśmy już z bramkarzami z prawdziwego zdarzenia, co nie uchroniło nas przed porażką 0-3. A przecież rywal gra tylko ligę wyżej od nas…

 

Tymczasem z rezerw Manchesteru United wypożyczyliśmy młodego środkowego pomocnika. Daniel Drinkwater (18, MC, Anglia) dołączył do Burscough bez marudzenia. Powrócił do nas także Brazylijczyk Possebon (19. D/WBR, DM, Brazylia/Włochy).

 

Kolejnym meczem sparingowym było spotkanie z amatorami z Marine. Spotkanie wygraliśmy 4-3, po 3 golach Sobali i jednym Miąski. Poszukiwanie wzmocnień trwało w najlepsze. Nowym trenerem juniorów został Lee Whittle (35, Anglia), scoutem Eric Neal (39, Anglia), a fizjoterapeutą Ian Richardson (27, Anglia).

 

W spotkaniu z Manchesterem United byliśmy bez szans…i gładko przegraliśmy z naszym klubem patronackim 0-4, jednak przy okazji podpisaliśmy papiery wypożyczenia Sama Hewsona i młody pomocnik po praz kolejny dołączył do Burscough. Ponadto na grę u nas zdecydował się James Chester (19, DC, Anglia), którego dostaliśmy w pakiecie z Hewsonem.

 

Nasza gra z Hereford (CCL2) wyglądała bardzo dobrze. Udało nam się wygrać 2-1 (Miąsko 2), co wyraźnie podniosło morale naszego zespołu. A w ostatnim sparingu z Halifax Town wygraliśmy w identycznym stosunku (Sobala 2). Byliśmy gotowi do ligi.

 

Sparingi:

 

Skelmersdale (A) 2:2

Lincoln City (H) 0:3

Marine (A) 4:3

Man Utd (H) 0:4

Hereford (H) 2:1

Halifax (H) 2:1

 

LM: 2 r. kw.: Wisła Kraków – Drogheda UTD 4:0 (Paweł Brożek 2, Zieńczuk, Małecki)

Odnośnik do komentarza

W poprzednim sezonie sprzedano 77 karnetów. W tym aż 250. Różnica znaczna. Naszym celem według prezesa ma być jak to określił „bezpieczna pozycja w lidze”. Przed startem ligi dysponowałem następującym zespołem:

 

	  Pozycja	| Nazwisko		   | Inf	

  BR		 | Pawel Dabrowski	|		

  BR		 | Tommy Lee		  |		

  O PŚ	   | Adam Flynn		 |		

  O L		| Sean Clancy		|		

  O Ś		| James Chester	  | Wyp	

  O Ś		| Earl Davis		 | Wys	

  O Ś		| Neil Fitzhenry	 | Ktz	

  O Ś		| Chris Lucketti	 |		

  O Ś		| Zbigniew Wojcik	|		

  O Ś, DP	| Neil Cox		   |		

  O/WO P, DP | Possebon		   | Wyp	

  O/WO/P L   | Matty McGinn	   |		

  DP		 | Maciej Brauza	  | Pmn	

  DP		 | Marcin Konopka	 |		

  P Ś		| Billy Abbott	   |		

  P Ś		| Daniel Drinkwater  |		

  P Ś		| Sam Hewson		 | Wyp	

  OP P	   | Craig Noone		|		

  OP P, N	| Robbie Booth	   |		

  OP Ś	   | Wojciech Dabrowski | RZ	 

  OP Ś	   | Robert Wallon	  |		

  N Ś		| James Dunn		 | Int	

  N Ś		| Mariusz Miasko	 |		

  N		  | Ciarán Kilheeney   | Int	

  N		  | Henryk Sobala	  | Int

 

LM: 2 r. kw. Drogheda – Wisła 1:1 (Sobolewski) DM: 1:5

Odnośnik do komentarza

Hyhy, a co mają gary zmywać? ;)

 

9 sierpnia debiutowaliśmy w Conference meczem u siebie z Ebbsfleet United. Z nieco zmienionym w stosunku do ubiegłego sezonu składem wybiegliśmy na boisko. Chciałem to wygrać…

 

I już w 2 minucie byliśmy zdecydowanie bliżej celu, kiedy to Sobala strzałem w okienko z 16 metrów wykorzystał kapitalne, długie podanie Hewsona. W 35 minucie Drinkwater zgrał piłkę do Sobali, ten pobiegł z nią kilkanaście metrów i oddał strzał na bramkę z narożnika pola karnego. Piłka odbiła się od słupka i wpadła do bramki!

 

W przerwie zabroniłem zawodnikom spocząć na laurach, miałem nadzieję, że spokojnie dowiozą zwycięstwo do końca. I dowieźli, strzelając jeszcze jedną przepiękną bramkę. W 63 minucie po serii wymiany piłki między moimi zawodnikami Hewson wypuścił w uliczkę Sobalę, a ten technicznym strzałem z 25 metrów umieścił piłkę w prawym górnym rogu bramki gości. Wygraliśmy! Miałem debiut-marzenie w Conference!

 

BSP (1/46)

Victoria Park, Burscough, 1252 widzów

 

Burscough [2] – Ebbsfleet [23] 3:0 (2:0)

 

1:0 Sobala 2 min.

2:0 Sobala 35 min.

3:0 Sobala 65 min.

 

MoM: Sobala (Burcough – 9)

 

Burscough: Lee – Possebon, Clancy, Chester (Wójcik -> 75 min.), Lucketti – Noone, McGinn, Hewson, Drinkwater – Sobala, Miąsko (Dunn -> 79 min.)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...