Skocz do zawartości

FM 2009 Research


Krzysiek

Rekomendowane odpowiedzi

Zawodnicy Lecha z zespołu MESA uwzględnieni w szerokiej kadrze pierwszego zespołu nie mają już losowych atrybutów.

 

Oficjalnie wg. 90 minut, wsród młodych piłkarzy Lecha czy Amici, zawodnikami pierszego składu Lecha są tylko Kręt, Linka, Machaj i Kononowicz, mam nadzieję że większa liczba zawodników MESY Lecha będzie miała nie losowe atrybuty.

 

Poza tym przepraszam jeśli moja uwaga została odebrana jako zarzut pod adresem researchera Lecha, moim zdaniem jest to dobrze opracownay klub, do ktorego nie mam większych zastrzeżeń.

Odnośnik do komentarza
Zawodnicy Lecha z zespołu MESA uwzględnieni w szerokiej kadrze pierwszego zespołu nie mają już losowych atrybutów.

 

Oficjalnie wg. 90 minut, wsród młodych piłkarzy Lecha czy Amici, zawodnikami pierszego składu Lecha są tylko Kręt, Linka, Machaj i Kononowicz, mam nadzieję że większa liczba zawodników MESY Lecha będzie miała nie losowe atrybuty.

 

Poza tym przepraszam jeśli moja uwaga została odebrana jako zarzut pod adresem researchera Lecha, moim zdaniem jest to dobrze opracownay klub, do ktorego nie mam większych zastrzeżeń.

 

Za późno, jesteś już na mojej krótkiej liście :>.

 

Nie mam nic przeciwko uzasadnionej krytyce, a akurat Ty podniosłeś bardzo słuszną kwestię - w jakim wieku można dać zawodnikowi stałe PA i ustalić jego atrybuty. Tylko fajnie by było, gdyby niektórzy dyskutanci (nie Ty) chociaż wcześniej zajrzeli do tematu o Lechu w '09, by wiedzieli, o czym się wypowiadają.

 

W odpowiedzi na Twoje pytanie, spośród młodych zawodników Lecha (MESA/szeroki skład pierwszego zespołu), stałe PA i atrybuty mają: Białożyt (1989), Cueto (1989), Kononowicz (1988), Kręt (1988), Machaj (1989) i Wawszczak (1988). W następnej turze researchu na pewno dołączy do nich młody Kadziński i jeszcze paru młodziaków.

 

Jak co roku, doszła spora grupa chłopaków z Wronek, którzy ledwie co w ogóle załapali się do bazy, więc profile będą mieli zrobione może zimą, o ile będą w miarę regularnie grać w MESA.

Odnośnik do komentarza

Czy jest możliwość skontaktowania się z reasercherem bazy danych Legii? Jestem kibicem (L) i od ponad 8 lat oglądam wszystkie jej mecze, dlatego denerwują mnie błedy i brak dopracowania zawodników. Chciałbym mieć możliwość skonfrontowania z Nim kilku rzeczy. Uważam, że Legia mogłaby być dużo lepiej dopracowana gdyby ktoś (czytaj: kibic Legii i GRACZ FM!) poświęcił jej trochę czasu.

 

Dziękuję za wyczerpujące odpowiedzi do moich wcześniejszch postów.

 

Proszę o odpowiedź do kiedy można w tym temacie zgłaszać uwagi do patcha?

Czy zespół Legi poprawi ktoś kto ma odpowiednią wiedzę o tym klubie?

 

Nie wiem czy jest to możliwe, ale jeśli nikt inny się nie zgłosi to chciałbym osobiście dopracować Legię. Przecież np. Kiełbik (szacunek za zasługi) jest już za słaby na pierwszy skład (L), a w FM09 nadal jest 'o zgrozo' czołowym skrzydłowym w lidze.

Odnośnik do komentarza

Tak, zmieniał się, ale to wyszło niestety już po oddaniu bazy. W sparingach cały czas grywał na lewej flance. Ale Taraś już taki jest, że próbuje różnych rozwiązań - patrz próbowanie Tomka Kosztowniaka na środku defensywy. Z tym, że na AMR to on co najwyżej dostanie 13-14 punktów w skali FMowej.

 

Będzie poprawione w patchu o ile będziemy mogli wprowadzić poprawki.

Odnośnik do komentarza
Z tym, że na AMR to on co najwyżej dostanie 13-14 punktów w skali FMowej.

Moim skromnym zdaniem, to powinien mieć nie więcej niż 10. Te dwie czy trzy próby Tarasiewicza z ustawianiem Janka na prawej flance skończyły się klapą - nie potrafi tam grać albo nie powinien. Tak czy siak, nie sprawdził się specjalnie.

Odnośnik do komentarza
dobra tak sobie czytam i moze sie nie znam ale ja u siebie nie widzie QS z "srekstraklasa" ? to jak Wy sprawdzacie te potezne kluby i zawodnikow bo ja mam moze po 2/3 z Lecha i innych

 

No bo widzisz synu ;) Świat dzieli się na dwie grupy ludzi: na tych co wiedzą i na tych co nie wiedzą, na tych co mają polskiego quickstarta, i na tych co go nie mają. Ty należysz do tej drugiej grupy. ;)

Odnośnik do komentarza

wiec na forum gdzie piractwo jest tak pietnowane itp ludzie sobie bez problemowo pisza o tym :> hmm a 14 to "modni" beda kazali dawac foto gry z akutalna gazeta zeby udowodnic ze ciocia wyslala :>? jako plebs rozumiem ze ktos kto robil dana ekipe zna wszystko ( patrz Prof, Guli i inni ) o swoich ekipach i odpowiada na krytyke itp ale jak widze ze sporo jednopostowcow ( no teraz to tylko data przylaczenia na to wskazuje ) wali posty o danych zawodnikach z naszej srekstraklasy to mam prawo sie zdziwic nie :> ? :] ciekawe co na to nasi wielcy MODNI ;]

Odnośnik do komentarza

haha to po 14 bedzie tez pozwolenie na komentowanie wykradzionego FM :> ? przeciez i tak wiekszosc bedzie go miala to po co zamykac usta ;) tym bardzie bedzie sie to mijac z celem forum dyskusyjnego bo przeciez jest ono o FM :>

 

edyta: sorry ale taka argumentacja do mnie nie przemawia ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...