Skocz do zawartości

FM 2009 Research


Krzysiek

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zartuj sobie, nawet mi się raz na ruski rok uda. To nie powód, żeby dawać mu staty, z którymi spokojnie mógłby się do naprawdę silnego zespołu przenieść. A chinyama i jego finishing i long shots? jak to powiedział pewien sympatyczny riserczer - to, że lubi nie oznacza ze umie...

Odnośnik do komentarza

a ekwueme? chinyama? Legię można lubić, lub (jak ja) nie lubić, ale to co zrobił ten psuedo-riserczer jest po prostu żenujące. Gratuluję fanom stołecznego zespołu - będą się swietnie bawić przy okazji rzucania piłkarskiej europy mna kolana.

Odnośnik do komentarza

Przejrzalem polskie kluby w demie, bije po oczach Roger i Iwanski. w zakladce informacje o klubie, jest nowa opcja, legendy, w Legi pokazuje Artura Boruca, w Wisle Kasperczaka i Zurawskiego. Dzwine to troche, w Legi powinien byc np. Deyna, ale nie sadze by Artur Boruc byl legenda.

Odnośnik do komentarza

Ja rozumiem, że statsy piłkarzy to sprawa researchera i jego sumienia, ale w demie zauważyłem pewne rzeczy które naprawdę biją po oczach i muszę je tutaj wypisać.

 

1. Ariel Borysiuk ofensywnym pomocnikiem. Przecież ten chłopak to typowy "wymiatacz linii pomocy" jak to określano kiedyś defensywnych pomocników. Czy on kiedykolwiek w Legii zagrał na ofensywnym? Nie potrafię sobie przypomnieć.

 

2. Robert Lewandowski. Widziałem go kilkukrotnie na żywo w trakcie meczu i nie mogę się zgodzić z osobą która ustalała mu statsy. 19 siły to zdecydowanie za dużo.

 

Przypadek wiecznie przepakowanego Kozuba tak samo jak Rogera i Iwańskiego już pominę. Gościa który robił legię chyba za bardzo zaślepiła miłość do klubu.

Odnośnik do komentarza

Ja tak tylko nawiasem zauważę, że nie należy oceniać zawodników na podstawie jakichś quickstartów. Zwłaszcza gdy jest to quickstart ligi angielskiej, bo wtedy załadowani polscy piłkarze są odpowiednio podpakowani przez grę aby zrekompensować ich małą liczbę i tym samym urealnić rozgrywki międzynarodowe. Tak to wynika z mojego skromnego doświadczenia, że nie oceniaj bazy po quickstartach z dema.

 

Choć, że Legia przepakowana to chyba też taka tradycja już niemal jest ;)

Odnośnik do komentarza

A ja się tak zastanawiam: w FM'a 08 nie grałem, ale w 07, kiedy obserwowało się mecze reprezentacyjne, nasza reprezentacja potrafiła przegrać właściwie każdy mecz z rywalem silniejszym od Kazachstanu. Czy to aby na pewno pasuje do tezy o przepakowaniu niektórych klubów? A może w 08 już wyglądało normalniej?

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, na jakiej grałeś bazie, updejcie i na jakich ligach, ale we wszystkich moich karierach, Polska była czołową europejską reprezentacją. Regularne awanse do finałów MŚ i ME, a nawet od święta pozycje medalowe świadczą jednoznacznie, że w FM07 było o wiele lepiej niż IRL :>

 

Ale przecież kariera, karierze nie równa ;)

Odnośnik do komentarza
Nie wiem, na jakiej grałeś bazie, updejcie i na jakich ligach, ale we wszystkich moich karierach, Polska była czołową europejską reprezentacją. Regularne awanse do finałów MŚ i ME, a nawet od święta pozycje medalowe świadczą jednoznacznie, że w FM07 było o wiele lepiej niż IRL :>

 

Ale przecież kariera, karierze nie równa ;)

 

 

Mówisz o FM07, tak? Bo w FM08, to Polska jest na poziomie Litwy.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...