Skocz do zawartości

FM 2009 Research


Krzysiek

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli Legia jest przepakowana to co powiedzieć o Lechu... Kotorowskim interesuje się Liverpool, Everton itp, i kto to jest Makles (czy coś takiego) ?!

 

Jednak wracając do Legii:

 

1) Maciej Rybus to lewo skrzydłowy, a nie prawo ! (btw urodził się w Łowiczu)

2) Skaba urodził się w Rybniku a nie w Wodzisławiu (tam tylko grał)

3) Kiedy Choto grał w Legii na prawej obronie? Oglądam wszystkie mecze o 8 lat, a Dickson grał poprawej stronie tylko w systemie z 3 defensorami. Jakoś nie wyobrażam sobie Dixiego biegającego wzdłuż lini od pola do pola karnego ;P

4) Ariel Borysiuk to raczej defensywny pomocnik

5) Zgadzam się że Ekwueme takich umiejętności niema jak w grze.

6) Kamiński z ME Legii to środkowy ofensywny pomocnik, a nie M RLC

7) Gdzie jest Machnowski? Nie wyczytuje go?

 

To takie pierwsze wrażenia z demka. Ogólnie gra wymiata :>

Odnośnik do komentarza

A ja tam wole przepakowanych Polaków, niż niedopakowanych. Zawsze milej zdobywa się sukcesy polskim klubem, w którym gra przynajmniej kilku Polaków. W każdym FM-ie wiele nacji jest zdrowo przepakowanych, najczęściej Rumuni, Serbowie, w FM06 Bułgarzy. Nie da się idealnie odwzorować zawodników, gdyż jak choćby pokazuje przykład dość szczegółowo omawianego Lecha, zawodnik może inaczej się prezentować w momencie tworzenia bazy danych, a inaczej po paru miesiącach. I nie oszukujmy się. Ilu graczy, tyle propozycji na profil zawodnika.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Riserczera legii trzeba zlinczować... dla dobra ludzkości :) To że trochę przepakowanych jest "duże trochę" pilkarzy to w wirtualnej legii normalka, ale to że stoper Astiz ma ofensywne umiejętności na poziomie przepakowanego Iwańskiego to "nowa jakość", w bazie Legii. W FM 2008 nie czerpałem przyjemności z gry w polskiej lidze i ją omijałem szerokim lukiem przez takie właśnie cuda w bazie, szykuje się powtórka, szkoda...

 

Ja nie chcę nikogo obrażać, ale żeby zrobić dobrą bazę danych do gry takiej jak FM trzeba "umieć czytać i pisać" i nie myśleć sercem.

Odnośnik do komentarza
Researcherem Legii jest zastępca Redaktora Naczelnego strony http://www.legia.net/

 

Nie wiem czy w ogóle gra w FM-a, ale z pewnością jest wielkim fanem Legii i tworzył ją wyłącznie sercem...

 

Natomiast ten kto był researcherem Lecha to tworzył nietylko sercem, ale także chyba był pod wpływem środków odurzających po meczach z Austrią Wiedeń :keke:

Gram w demo i wyniki Lecha mnie zadziwiają. Wygrali wszystkie 9 pierwszych meczy ligowych, jakiś nikomu nieznany "Machaj" strzelił w 8 meczach 9 goli (jako środkowy pomocnik) :o

A Wojtkowiak (w 'realu' to zwykły średniak) wymiata całkowicie - 3 gole i 6 asyst. Skoro jest taki 'dobry', to może powinien grać w Barcelonie? :D

Przeglądając Młodą Ekstraklasę Lecha także można tam spotkać wielu zawodników o atrybutach znacznie lepszych od np. Kaczmarka z Lecha, Gancarczyka ze Śląska czy Małkowskiego z Odry.

 

Kończąc, czy mógłby mi ktoś powiedzieć jakie sukcesy odniósł ten cały Machaj i ile występów w różnych reprezentacjach juniorskich zanotował skoro ma takie statsy ???

Odnośnik do komentarza

Otóż w demie FM 09 występuje bug związany ze strzałami z dystansu. Naturalne więc, że środkowy pomocnik może nagle zostać królem strzelców. Do tego gdy ma wpisane parę losowych ("0") atrybutów, gra je ustawi bardzo wysoko - kolejny bug.

Odnośnik do komentarza
Researcherem Legii jest zastępca Redaktora Naczelnego strony http://www.legia.net/

 

Nie wiem czy w ogóle gra w FM-a, ale z pewnością jest wielkim fanem Legii i tworzył ją wyłącznie sercem...

 

 

Sądząc po bazie danych z FM-a 2008, i podobieństwach w nowej edycji to chyba nie pierwszy rok, bo praca reserachera Legii była już rok temu ostro krytykowana. Czy naprawdę nikt w Polsce, kto ogląda mecze Legii i gra w FM-a nie potrfiłby zrobić poprawnej bazy danych tego klubu, obecna psuje grę, i też odnoszę wrażenie że osoba która za to "coś" odpowiada nie ma pojęcia o mechanice gry.

 

Natomiast ten kto był researcherem Lecha to tworzył nietylko sercem, ale także chyba był pod wpływem środków odurzających po meczach z Austrią Wiedeń

Gram w demo i wyniki Lecha mnie zadziwiają. Wygrali wszystkie 9 pierwszych meczy ligowych, jakiś nikomu nieznany "Machaj" strzelił w 8 meczach 9 goli (jako środkowy pomocnik)

A Wojtkowiak (w 'realu' to zwykły średniak) wymiata całkowicie - 3 gole i 6 asyst. Skoro jest taki 'dobry', to może powinien grać w Barcelonie?

Przeglądając Młodą Ekstraklasę Lecha także można tam spotkać wielu zawodników o atrybutach znacznie lepszych od np. Kaczmarka z Lecha, Gancarczyka ze Śląska czy Małkowskiego z Odry.

 

Statsy pilkarzy Lecha są Ok, przynajmniej pierwszy zespół. Błędy nowego tworu SI, odpowiadają za cuda w rozgrywkach, poza tym umiejętności piłkarzy ME, tak bardzo nie odbiegają od tych z pierwszego zespołu, wystarczy że kilka losowych atrybutów będzie za wysokich i mamy takie kwiatki, ciężko wymagać aby researcher znał dobrze wszystkich piłkarzy MESY, a coś do bazy trzeba im wklepać.

Odnośnik do komentarza
Researcherem Legii jest zastępca Redaktora Naczelnego strony http://www.legia.net/

 

Nie wiem czy w ogóle gra w FM-a, ale z pewnością jest wielkim fanem Legii i tworzył ją wyłącznie sercem...

A co ma piernik do wiatraka?

Legia w FM09 jest zrobiona tragicznie! Wiadomo jak ten zespół grał latem, obecnie tylko kilku zawodników prezentuje dobry poziom.

Np. Takesure ma wykańczanie akcji 16 :doh!: powinien mieć max 10. Przeczytałem wszystkie posty na legia.net do końca sierpnia. Wszyscy z serwisu legia.net ostro krytykowali zawodników Legii! Nie było żadnych podstaw żeby tak zepsuć bazę danych (z tego co czytałem to do końca sierpnia oddaje się bazę do SI). Błędy w bazie tego człowieka wymienione w tym temacie całkowicie go dyskwalifikują jako rednacza. Frekwencja 10000 kibiców, wolne żarty.

 

W Lechu ktoś dał Lewandowskiemu siłę 18 :rotfl: wytrzymałość 15. Od Choto (siła 17) odbił by się i już nie wstał. Jak może mieć taką wytrzymałość skoro nie daje rady grać pełne 90minut w realu? Kolejny przepakowany to Wojtkowiak.

 

W Wiśle za słaby jest Brożek. Przecież to najlepszy napastnik biegający po naszych boiskach.

 

W Górniku Zahorski przepakowany, akurat on w letnich sparingach spisywał się słabo.

 

W Śląsku wpadka z J.Gancarczykiem, najlepszym polskim lewoskrzydłowym. W zeszłym sezonie grał bardzo dobrze a latem jeszcze lepiej (nie mówiąc o jesieni). Jak dla kogoś Dudek jest lepszy od Gancarczyka to ja nie mam słów. Podobnie z Milą też słaby w porównaniu z grą w lidze.

 

I cała masa innych błędów jak np. brak wiedzy o zawodnikach Młodej Ekstraklasy.

 

Z tego co czytam na forum to co drugi użytkownik to znawca futbolu. Jakoś tego nie potrafią udokumentować przy tworzeniu bazy.

 

Wielka szkoda bo strasznie wyczekiwałem tego managera a tu taki psikus.

Odnośnik do komentarza
Researcherem Legii jest zastępca Redaktora Naczelnego strony http://www.legia.net/

 

Nie wiem czy w ogóle gra w FM-a, ale z pewnością jest wielkim fanem Legii i tworzył ją wyłącznie sercem...

A co ma piernik do wiatraka?

Legia w FM09 jest zrobiona tragicznie! Wiadomo jak ten zespół grał latem, obecnie tylko kilku zawodników prezentuje dobry poziom.

Np. Takesure ma wykańczanie akcji 16 :doh!: powinien mieć max 10. Przeczytałem wszystkie posty na legia.net do końca sierpnia. Wszyscy z serwisu legia.net ostro krytykowali zawodników Legii! Nie było żadnych podstaw żeby tak zepsuć bazę danych (z tego co czytałem to do końca sierpnia oddaje się bazę do SI). Błędy w bazie tego człowieka wymienione w tym temacie całkowicie go dyskwalifikują jako rednacza. Frekwencja 10000 kibiców, wolne żarty.

 

W Lechu ktoś dał Lewandowskiemu siłę 18 :rotfl: wytrzymałość 15. Od Choto (siła 17) odbił by się i już nie wstał. Jak może mieć taką wytrzymałość skoro nie daje rady grać pełne 90minut w realu? Kolejny przepakowany to Wojtkowiak.

 

W Wiśle za słaby jest Brożek. Przecież to najlepszy napastnik biegający po naszych boiskach.

 

W Górniku Zahorski przepakowany, akurat on w letnich sparingach spisywał się słabo.

W Śląsku wpadka z J.Gancarczykiem, najlepszym polskim lewoskrzydłowym. W zeszłym sezonie grał bardzo dobrze a latem jeszcze lepiej (nie mówiąc o jesieni). Jak dla kogoś Dudek jest lepszy od Gancarczyka to ja nie mam słów. Podobnie z Milą też słaby w porównaniu z grą w lidze.

 

I cała masa innych błędów jak np. brak wiedzy o zawodnikach Młodej Ekstraklasy.

 

Z tego co czytam na forum to co drugi użytkownik to znawca futbolu. Jakoś tego nie potrafią udokumentować przy tworzeniu bazy.

 

Wielka szkoda bo strasznie wyczekiwałem tego managera a tu taki psikus.

 

Wszyscy przepakowani, tylko Śląsk za słaby, powiadasz. Czy to możliwe, żebyś był kibicem... nie, w końcu nie jesteś tym co drugim użytkownikiem forum :>.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...