Skocz do zawartości

Patch 8.02


wesol

Rekomendowane odpowiedzi

Niemiecki researcher zrobił to wypożyczenie za nas :]

u nas jest to związane zapewne z kwestią wiecznie przesuwanego deadline'u i ciągłego dodawania nowych postaci (akurat wtedy udało nam się pewne dane od klubu dostać). był czas do 24, plik wysłałem dosłownie na chwilę przed. jednak oczekiwałem, że zmiany z ostatniej godziny będą w bazie. odezwę się do Krzyśka i to wyjaśnimy, czy za zaistniałą sytuację odpowiada SI czy to my przekroczyliśmy termin lub coś innego.

Odnośnik do komentarza
Niemiecki researcher zrobił to wypożyczenie za nas :]

u nas jest to związane zapewne z kwestią wiecznie przesuwanego deadline'u i ciągłego dodawania nowych postaci (akurat wtedy udało nam się pewne dane od klubu dostać). był czas do 24, plik wysłałem dosłownie na chwilę przed. jednak oczekiwałem, że zmiany z ostatniej godziny będą w bazie. odezwę się do Krzyśka i to wyjaśnimy, czy za zaistniałą sytuację odpowiada SI czy to my przekroczyliśmy termin lub coś innego.

 

To samo pewno odpowiada za Matusiaka w Bełchatowie... zdecydowanie przydałoby się poprawić koordynację między researcherami z różnych krajów.

Odnośnik do komentarza
No tak ale czy na zapisanej grze, Patch mi pomoże ?): Jak sądzicie, są jakieś szanse. Pół sezonu Recreativo na 5 miejscu mogę stracić ):

 

Generalnie jest tak, że wszystkie zmiany (prócz tych w bazie danych) powinny z założenia działać na poprzednich sejwach. Aczkolwiek, zawsze zaleca się rozpoczęcie nowej rozgrywki - wtedy zmiany wynikające z zainstalowania łatki powinny być widoczne na 100 %.

 

W skrócie: zmiany powinny działać, ale nie muszą :)

Odnośnik do komentarza
To samo pewno odpowiada za Matusiaka w Bełchatowie... zdecydowanie przydałoby się poprawić koordynację między researcherami z różnych krajów.

powinna byc (chociażby na forum SIresearch) ogólnodostępna lista kontaktowa researcherów. chciałem skontaktowac się z kilkoma zagranicznymi researcherami (głównie, żeby historie zawodników uzupełnic), ale niestety przed tym updatem okazało się to niemożliwe.

 

co do Matusiaka -> póki kalendarz SI nie będzie uwzględniał kalendarza transferowego różnych krajów, to nie ma co liczyc na składy aktualne w 100%. marudziłem na ten temat wiele razy, szkoda że w tej kwestii (też) niewiele można zrobic

 

ps. alt+c mi nie działa, jeszcze nie wiem czemu. pewnie jakiś program działający w tle ma 'hot-key' albo inny wynalazek ustawiony dla tej kombinacji.

Odnośnik do komentarza

Niestety w Premiership mam nadal tylko 5 rezerwowych. jestem w 2010 roku zainstalowałem patcha 8.02 ale sejwa mam z patch 8.01 , wiec jak widac gre dobrze było by zacząć od nowa , tyle że mi się nie chcę więc będę kontynuował tą karierę

 

 

 

Tyle że ja mam dopiero 5 meczy w tym :)

Odnośnik do komentarza

Gra obronna na patchu 8.0.2 kompletnie mi sie posypała . Gram taktyką Kita "23" i wygląda to strasznie. Aktualnie gram mecz z Arsenalem i spawdzam różne warianty ale za każdym razem rywale oddają około 20 strzałów na moją bramkę i mają jakieś 55% posiadania piłki.

Może jakieś rady

 

 

Kolejne 2 sprawy

1. Ppewie każdy strzał w światło bramki to gol ( od zainstalowania nowego patcha zagrałem 3 mecze w których padło 18 goli - przegrana 1-4, wygrana 6-2 oraz wygrana 3-2).

2. Co się stało z treningiem, 70% moich zawodników prawie wszystkie parametry spadły w dół o 1 a to dopiero 2 tygodnie w grze na nowym patchu.

 

Jak to dalej będzie tak wyglądać to chyba wróce do patcha 8.0.1

Odnośnik do komentarza

Pierwsze spostrzeżenia.

Mniej strat w środku pola. Środkowi pomocnicy nie kręcą się już w kółko.

Obrońcy nie zatrzymują się w trakcie pogoni za napastnikami.

Napastnicy są skuteczniejsi.

Zdecydowanie wiecej strzałów trafia w światło bramki.

Kuleczki poruszają się szybciej i płynniej.

Piłka zdaje się latać w bardziej naturalny sposób.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...