Skocz do zawartości

Patch 8.02


wesol

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwne, że nikt nie piszę

Niezwykle miłą niespodziankę dla fanów Football Managera przygotowali w dzień Walentynek programiści ze Sports Interactive ? na serwery trafiła druga i prawdopodobnie ostatnia łatka do gry!

Początkowe zapowiedzi i spekulacje wskazywały na połowę marca, jako na prawdopodobny termin wydania kolejnego patcha naprawiającego błędy Football Managera 2008, jednak jak się okazało, przypuszczenia te były błędne i już teraz możemy korzystać z efektów pracy twórców gry. Według zapowiedzi docierających do fanów z SI Tower ma być to druga i ostatnia łatka. Co więcej, starym zwyczajem oprócz patcha otrzymujemy również uaktualnienie bazy danych gry o transfery dokonane w zimowym okienku transferowym. Aktualnie łatka dostępna jest tylko z sieci torrent, ale wkrótce będziecie mogli ją pobrać również z FilePlanet. Nie przedłużając, zapraszam do ściągania i testowania!

 

Lista zmian

Football Manager 2008 - Patch 8.0.2 [torrent]

cmrev.com

Odnośnik do komentarza

jako researcherem powiem tyle -> SI ma nas w d&*%

 

szukasz, siedzisz i wprowadzasz, a potem i tak tych danych nie ma :-/ osobiście szlag mnie strzela. po co uzupełniać np.: sztab trenerski, skoro potem w grze tych trenerów nie ma?

swoją drogą nie wiem, co mam zrobić, żeby Gilewiczowi usunąć kontuzję z 2005?!? co Krzysiek przysyła plik, to ją usuwam, ale najwyraźniej jest to integralny element gry, niemożliwy do skasowania.

Krzysiek zwrócił uwagę, żeby część piłkarzy odpakować. zrobiliśmy to, ale nie miejcie pretensji, że w grze część tych zmian nie jest uwzględniona.

Odnośnik do komentarza

Pierwsze spostrzezenia:

1. Wkoncu wchodza strzaly z dystansu( wczesniej przez 5 sezonow Gerrard strzelil 5 bramek w ten sposob)

2. Mniej sytuacji, znacznie zwiekszona skutecznosc strzalow

3. Gram taktyka Kita i narazie wygralem wszystko co tylko sie dalo (Fakt ze Chelsea jest potega ale naprawde roznosze przeciwnikow)

 

To by bylo na tyle po 30 minutach gry

Odnośnik do komentarza
Ja mam tylko nadzieje, iz zmiany w silniku beda widoczne w starym savie? Tak jak to bylo w poprzednich patchah . Niestety nie moge tego sprawdzic bo sie jeszcze sciaga :/

Na pewno działają rożne. W pierwszym meczu na patchu (na starym sejwie) 2 bramki z rogów :)

Odnośnik do komentarza
A ja jestem wyjątkowo zdenerwowany tym co zrobili z Patchem.Mianowicie chodzi mi o wypożyczenia Jedne ustawione na future zaczynają się w styczniu a inne zaczynają się w lipcu totalna masakra;/

 

Ja się tylko zastanawiam, jakie kryteria bierze pod uwagę SI przy ustalaniu kto zostanie wypożyczony, kto nie. Bo widzę Bandrowskiego w Lechu, a ponoć stanowisko SI w tej sprawie wygląda tak, że wypożyczeń na pół roku nie uwzględniamy...

 

Może mi ktoś powiedzieć, czy jest Matusiak w Wiśle, bo dopiero patcha ściągam?

Odnośnik do komentarza
Ja się tylko zastanawiam, jakie kryteria bierze pod uwagę SI przy ustalaniu kto zostanie wypożyczony, kto nie. Bo widzę Bandrowskiego w Lechu, a ponoć stanowisko SI w tej sprawie wygląda tak, że wypożyczeń na pół roku nie uwzględniamy...

 

afaik nie uwzględniają wypożyczeń krótszych niż trzy miesiące (albo sześć?)

Odnośnik do komentarza
Jak to się stało, że Matusiak może sobie zadebiutować w kadrze, jest wypożyczony do Bełchatowa i ma tam przypisany numer 1. Piotrek Ćwielong sobie śmiga na Reymonta...?

ja tam nie widzę problemu. Masz nowego patcha, ściągasz najnowszego updata do bazy danych (a taki jest przecież na forum) i malina. A to że składy mają nieaktualne to wcale mnie z ich strony nie dziwi. Sam wymagałem tylko poprawienia rejestracji zawodników. :)

Odnośnik do komentarza

Jak na razie rozegrałem kilka spotkań i muszę powiedzieć, że jeśli chodzi o silnik meczowy to jestem ukontentowany :)

 

- nasi zawodnicy nareszczie nie zachowują się jak bezmózgie zombie; potrafią bardzo dobrze przewidzieć lot piłki i nawet dokładnie podać;

- świetnie się ustawiają zarówno w ataku jak i w obronie

- rozgrywający wreszcie nie są po to by robić tłum w środku boiska, ale rzeczywiście kreują grę

- obrońcy w zagrożeniu nie wybijają piłki wprost pod nogi przeciwnika tylko gdzieś gdzie nikogo nie ma

 

Poza tym jakoś dużo rzutów wolnych jest...

Odnośnik do komentarza

Szkoda, że nic SI nie zrobiło w kwestii nie mieszczących się w linii nazw zespołów.

 

No i nadal nie można zobaczyć efektów treningu na innym skinie niż domyślny.

Nie mówiąc już o tym, że jak się ma dużo zawodników w kadrze (na tyle, że po prawej robi się słupek do przewijania) to po każdorazowym wybraniu zawodnika gra automatycznie przerzuca nas do góry, co jest frustrujące.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...