Skocz do zawartości

Patch 8.02


wesol

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Witam.Ktoś kiedyś powiedział że na łatce 8.0.2 znacząco poprawiła się skuteczność.Obserwując poslką ligę jestem w stanie powiedzieć że wogóle się nie poprawiła albo jeszcze bardziej pogorszyła.Gram Legią, wynalazłem sobie taktykę, 3 pierwsze mecze wporzo, bramki sytuacje i wygrana.A póżniej? Pózniej szło mi dobrze tylko w europejkich pucharach,do czasu... to mój mecz w puefa nie trudno się domyślić kogo prowadzę, po takim czymś ja dostaję pier*****, chociaż to jest i tak najmniejszy wymiar kary dla mnie, czemu? dlatego że tutaj AZ chociaż miało sytuację, w meczu z polonią bytom czy zagłebiem s. przegrywam albo remisuje i dlatego legią (tak legią) nie zdobyłem mistrzostwa w 1 sezonie, skuteczność jest tak fatalna że woła o pomstę do nieba, czasami poprostu mam ochotę wywalić tą grę, doszedłęm do wniosku że FM nie jest w żadnym stopniu odzwierciedleniem normalnego meczu.Gdyby legia czy wisła stwarzałyby tyle sytuacji w prawdziwych meczach, to w lidze nie miałyby sobie równych i w końu wygrały UEFA.Nie dziwie się że niektórzy grają save&load(nie chodzi mi o to żęby wszystjko wygrać bo mogę przegrać w po wyrównanym meczu albo tam gdzie przeciwnik jest poprostu lepszy ale jeśli oddaje 23 strzały celne a polonia bytom 1 i własnie ona wygrywa mecz 1-0 to idzie się zakopać, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Skoro już mowa o skuteczności na 8.02 to powiem tylko że u mnie w Legii w 1 sezonie Grzelak został królem strzelców z 31 bramkami w 30 meczach. Na początku faktycznie martwiłem się trochę grą i skutecznością, ale po prostu byłem cierpliwy. Efekty przyszły wiosną. Kiedy jesienią wygrywałem minimalnie to wiosną gromiłem wszystkich w pl lidze po 4:0, 5:0.

 

Co do europucharów to grałem w 1/8 finału Pucharu UEFA dwumecz z Schalke. W obu meczach miałem przewagę wynikającą z gry i posiadania piłki a także w strzałach. Niestety oba mecze minimalnie przegrałem bo jednak Schalke miało większe indywidualności.

Odnośnik do komentarza

ja dzisiaj zaczalem grac wisla taka test-kariere w pierwszym sezonie szlo mi tak sobie ale mistrzostwo zdobylem, jakieś dwie godziny temu zacząłem 2 sezon, odpadłem z fenerbacvhe w dwumeczu 3-2 teraz wyszedłem z grupy puefa(2-1 panathinaikos-A ,4-2 Atalanta H, 3-3 Everton A i 1-2 Marsylia H. Ogólnie nie jest tak zle z ta skutecznoscia jak kiedy gralem legia(moze ustawilem pod nich zla taktyke) ale tak jak w 1 sezonie przytrafiaja mi sie wpadki wisla (np. porażka 2-1 z widzewem, 3-1 z górnikiem czy 1-0 z polonią warszawa mimo miażdżącej wręcz przewagi moich grajków

Odnośnik do komentarza
Witam.Ktoś kiedyś powiedział że na łatce 8.0.2 znacząco poprawiła się skuteczność.Obserwując poslką ligę jestem w stanie powiedzieć że wogóle się nie poprawiła albo jeszcze bardziej pogorszyła.Gram Legią, wynalazłem sobie taktykę, 3 pierwsze mecze wporzo, bramki sytuacje i wygrana.A póżniej? Pózniej szło mi dobrze tylko w europejkich pucharach,do czasu... to mój mecz w puefa nie trudno się domyślić kogo prowadzę, po takim czymś ja dostaję pier*****, chociaż to jest i tak najmniejszy wymiar kary dla mnie, czemu? dlatego że tutaj AZ chociaż miało sytuację, w meczu z polonią bytom czy zagłebiem s. przegrywam albo remisuje i dlatego legią (tak legią) nie zdobyłem mistrzostwa w 1 sezonie, skuteczność jest tak fatalna że woła o pomstę do nieba, czasami poprostu mam ochotę wywalić tą grę, doszedłęm do wniosku że FM nie jest w żadnym stopniu odzwierciedleniem normalnego meczu.Gdyby legia czy wisła stwarzałyby tyle sytuacji w prawdziwych meczach, to w lidze nie miałyby sobie równych i w końu wygrały UEFA.Nie dziwie się że niektórzy grają save&load(nie chodzi mi o to żęby wszystjko wygrać bo mogę przegrać w po wyrównanym meczu albo tam gdzie przeciwnik jest poprostu lepszy ale jeśli oddaje 23 strzały celne a polonia bytom 1 i własnie ona wygrywa mecz 1-0 to idzie się zakopać, pozdrawiam

 

skuteczność na 8.0.2 jest zdecydowanie większa i podany przykład nie jest znaczący. w sezonie tak "niesprawiedliwe" mecze zdarzają się w ilości 2-3, co nie odbiega od rzeczywistości, podczas gdy na 8.0.1 była to norma. bardziej niepokojące jest to jak grają napastnicy. wystarczy ustawić grę pod jednego napastnika (omawiana tutaj killer taktyka 1-4-2-3-1, z tymi śmiesznymi zmianami pozycji) i taki Adebayor zdobywa 60 bramek w sezonie (liga, puchary, LM) co z rzeczywistością ma już niewiele wspólnego.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...