Jump to content

Sprzęt AGD

Recommended Posts

Godzinę temu, Reaper napisał:

Ej, a wytłumaczcie mi tę mapę :D bo ja miałem jakieś mylne wrażenie, że one zapamiętują mapę, ale to chyba nie o to chodzi? U moich rodziców wydaje mi się, że on przy każdym przejeździe ją tak jakby na nowo tworzy? Nie mogę jakoś ogarnąć tej idei w głowie

U mnie przy pierwszym przejeździe po całej chacie zrobił mapę całego mieszkania i to się ładnie zapisało. Potem przy uruchomieniu apki od razu ładuje mi zapisaną mapę (ją w ogóle można sobie dowolnie podzielić). No i dzięki temu mam sobie tę mapkę, mogę w niej pooznaczać miejsca (np. pokój 1, kuchnia itd.). I potem jak odpalam sprzęt to mogę mu wskazać albo konkretne pomieszczenie (o ile masz je oznaczone), albo sobie wybierasz ręcznie strefę i zaznaczasz wybrany obszar. 

A nadaliście imiona tym jeżdżącym odkurzaczom? Też mnie korci zakup ale posiadanie 3 odkurzaczy w pięćdziesięciometrowym mieszkaniu jawi się mi jako lekka przesada.

Tez mam 3 odkurzacze a mam tylko 58m2. 

@Reaper Co to za odkurzacz? U mnie raz zapamietal mape i od tego momentu ogarnia. Wlaczam apke, zaznaczam ze ma sprzatac np tylko salon (jak dzisiaj) i jedzie.

• Like 1

Panowie, chcialbym kupic odkurzacz pionowy. Wymagania: odlaczany maly odkurzaczyk, bezprzewodowosc. Opcja mycia niepotrzebna, budzet 1200 zl. Jakie modele polecacie?

1 hour ago, Hajd said:

Panowie, chcialbym kupic odkurzacz pionowy. Wymagania: odlaczany maly odkurzaczyk, bezprzewodowosc. Opcja mycia niepotrzebna, budzet 1200 zl. Jakie modele polecacie?

Skoro masz taki budzet, to ja polecam Dyson V8 za 1600 zl 😅 ale tak serio, jak robilem risercz dla mojej mamy pedantki, to wychodzilo, ze Dyson >>> reszta. No ale wiem, ze to +30% budzetu, niestety o reszcie nie moge sie wypowiedziec - mialem Philipsa za jakies 500 zl i szybko przestalem uzywac, bo kiepsko ciagnal.