Skocz do zawartości

Sprzęt AGD


Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 miesięcy później...
W dniu 22.06.2019 o 16:02, klinsmann napisał:

ELECTROLUX EUO93DB

www.ceneo.pl/55273350

 

 

jakby kto pytał to jedyny, który mam niepodlega odkurzaniu. odkurzaczm nim sofe, krzesło, wezgłowie łóżka - super jestem zadowolony póki co. twarde podłogi mega. 

Napisz jak sprawuje się ten odkurzacz po tych kilku miesiącach użytkowania.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, tio napisał:

Napisz jak sprawuje się ten odkurzacz po tych kilku miesiącach użytkowania.

jestem mega zadowolony, do tego stopnia, że drugi wylądował u rodziców, ojciec odkurza codziennie i odszczekuje, że karcher z połowy lat 90tych to najlepsze co mógł mieć

 

za wadę uważam "zbyt dużą" siłę ssania to odkurzania kanapy, mam na niej narzutę i ten odkurzacz mimo wszystko tą narzutę próbuje ściągać nawet na minimalnym ssaniu. mam w mieszkaniu tylko twarde podłogi bez wykładzin i dywanów. dywanik do łazienki lata jak żyd po pustym sklepie jak się do niego dobieram

 

u rodziców są 2-3 dywany i tato mówi, że jest ok, tylko moc trzeba wtedy zmniejszyć bo ciężko prowadzić, ale zbiera syf super

 

5/5

 

 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza

Dzisiaj przyszedł odkurzacz Dreame V9. (trochę się pospieszyłem, bo kupiłem go za 799 zł a dziś cena na geekbuying to 749 zł). Nie miałem czasu go sprawdzić, bo bateria była prawie rozładowana ale byłem w szoku ile włosów i kłaków wyciągnął z małego chodnika. Zrobił nawet efekt "wow" na mojej córce, bo jak nienawidzi odkurzania to Dreame V9 wywołał w niej zajawkę (przynajmniej chwilową) na odkurzanie. Odkurzacz wygląda porzadnie, poczynając od samego opakowania, jest ładny, plastiki dobrej jakości. Mówiąc wprost, nie wygląda na chińszczyznę. Jutro sprzątanie więc zobaczymy jak się sprawuje.

Porównywałem go z V8 Dysona i doszedłem do wniosku, że Dreame kosztuje o 500 zł mniej, ma większą siłę ssania (V8 ma 100 AW a V9 120 AW), pracuje dłużej na baterii.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, tio napisał:

Dzisiaj przyszedł odkurzacz Dreame V9. (trochę się pospieszyłem, bo kupiłem go za 799 zł a dziś cena na geekbuying to 749 zł). Nie miałem czasu go sprawdzić, bo bateria była prawie rozładowana ale byłem w szoku ile włosów i kłaków wyciągnął z małego chodnika. Zrobił nawet efekt "wow" na mojej córce, bo jak nienawidzi odkurzania to Dreame V9 wywołał w niej zajawkę (przynajmniej chwilową) na odkurzanie. Odkurzacz wygląda porzadnie, poczynając od samego opakowania, jest ładny, plastiki dobrej jakości. Mówiąc wprost, nie wygląda na chińszczyznę. Jutro sprzątanie więc zobaczymy jak się sprawuje.

Porównywałem go z V8 Dysona i doszedłem do wniosku, że Dreame kosztuje o 500 zł mniej, ma większą siłę ssania (V8 ma 100 AW a V9 120 AW), pracuje dłużej na baterii.

750 spoko cena, wysyłka z Polski, długo czekałeś? 

Odnośnik do komentarza
W dniu 29.11.2019 o 07:43, klinsmann napisał:

na allegro kilka zł drożej i ochrona, pomyślę, dzięki. daj znać dzisiaj jak pierwsze odkurzanie! 

Całkiem przyjemne odkurzanie. Podoba mi się mobilność i moc. I powiem tak: moja żona była zdecydowanie na nie, a teraz to nawet swojej mamie w prezencie chce kupić taki bezprzewodowy odkurzacz.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące później...

A co sądzicie o robieniu mąki z ciecierzycy w blenderze ręcznym (Braunie Multiquicku 7 1000W)? Posiadam takowy, ale nie wiem, czy da radę twardej ciecierzycy. Co prawda widziałem na oficjalnym filmiku promocyjnym, że dał radę kostkom lodu, ale nigdzie się nie doczytałem szczegółów.

Instrukcję gdzieś wsadziłem i nie pamiętam gdzie :-k

 

Chodzi mi o przystawkę do miksowania, nie o żyrafę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...