Skocz do zawartości

Grand Theft Auto...


Gość MikeMitnick

Rekomendowane odpowiedzi

hmm... a to ciekawe, ze u mnie GTA4 wystartowala bez najmniejszych problemow juz za pierwszym uruchomieniem :) pewnie mialem po prostu duzo szczescia :)

Ja mogę tylko pozazdrościć. Uruchamiałem GTA IV przez 3 godziny, naturalnie z dużą pomocą wszelakich serwisów internetowych. Teraz mam problem z multiplayerem, ale to już osobna sprawa ;)

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...
  • 2 miesiące później...
  • 6 miesięcy później...
  • 1 miesiąc później...

Grywa ktoś z Was jeszcze w GTA IV? Da radę to odpalić na 4GB Ramu, Nvidia 8800 GTS - 512 DDR3, Intel Pentium Core Duo 1.83 i Windowsie Vista 64-bit? Jakiej płynności mogę się spodziewać?

 

ja gralem na bardzo podobnej (niemal identycznej konfiguracji) z ta roznica, ze mam proca E5200 i nie na Viscie a na xp64bit i smigalo elegancko - zero przycinki, wiec u Ciebie powinno byc przynajmniej plynnie

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 9 miesięcy później...

Obydwie mają swój klimat. W SA wcielasz się w rolę "czarnucha z getta" i stopniowo odbudowujesz swój respekt na dzielni.

W IV natomiast grasz imigrantem z Serbii i przystosowujesz się do życia w Ameryce.

 

Mi lepiej się grało jednak w IV, mimo, że nie było tam pierdół typu siłownia/fryzjer/tatuaże, to zdecydowanie bardziej bliżej było mi do Niko Bellica niż do Carla Johnsona. Fabuła imho przyjemniejsza. No i jeszcze kwestia grafiki, jest spora różnica między SA a IV, poza tym w GTA IV miast i ludzie są "bardziej żywe" niż w SA.

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Dobra.

Kupiłem GTA IV, zainstalowałem wszystkie ich spierdolone pacze, porobiłem konta na wszystkich zjebanych serwisach, ale moja cierpliwość już się wyczerpała. Gra nie działa - mam jakiś problem z dźwiękiem. Wystarczy, że oddam strzał z pistoletu na ulicy, a potem słyszę ten strzał gdziekolwiek się ruszę - powtarza się on cyklicznie co sekundę. Inna sprawa, mam misję, dialog w aucie, dialog się skończył, a bohaterowie pierdolą przez całą misję. Jadę autem, słucham radio, wysiądę z auta i dalej mogę go słuchać, kurwa, dośc mam tego.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...