Skocz do zawartości

Grand Theft Auto...


Gość MikeMitnick

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, krótka piłka.

 

Warto kupić czwórkę na PieCa? Wciągnie mnie? Nadmieniam, że w San Andreas gram co jakiś czas i frajda jest nieziemska.

warto :) gra jest genialna

 

u mnie smigala na medium na konfiguracji 2x.1.8, 4gb ram, GF 8800 i bardzo plynnie gra szla po spatchowaniu, bez patchy musialem sie zadowolic minimalnymi ustawieniami. gralem w rozdzialce 1920x1200

Odnośnik do komentarza
Początkowo słyszałem o jakichś ogromnych problemach z instalacją - już wszystko wyjaśnione? Mogę być pewien, że jeśli kupię, to podczas instalacji będę mógł spokojnie, bez nerwów wypić sobie herbatkę? ;)

U mnie żadnych problemów nie było.

 

u mnie na c2d e8400, 4gb ram, palit 4850 szło na full detalach w rozdziałce 1680x1050

Odnośnik do komentarza

Kupiłem, w MediaMarkt podnieśli cenę ze 129 zł do 134,99 :/. Na razie odpaliłem na lapku, bo na piecu muszę trochę ogarnąć. Nawet na najniższych detalach miasto robi wrażenie. No i pierwsze pytanie:

 

Czy da się zmienić sterowanie z "WSAD" na normalne strzałki? W konfiguracji można tylko coś z padem zmienić, a sposób chodzenia wybitnie mnie irytuje...

Odnośnik do komentarza
Kupiłem, w MediaMarkt podnieśli cenę ze 129 zł do 134,99 :/. Na razie odpaliłem na lapku, bo na piecu muszę trochę ogarnąć. Nawet na najniższych detalach miasto robi wrażenie. No i pierwsze pytanie:

 

Czy da się zmienić sterowanie z "WSAD" na normalne strzałki? W konfiguracji można tylko coś z padem zmienić, a sposób chodzenia wybitnie mnie irytuje...

 

 

Ja jak kupowałem to dałem 149 zł :P i ostatni egz z media zwinąłem :] Co do sterowania to nie da się zmienić :/ bo gra jest przystosowana ponoć do pada z X360... Ale nie przejmuj się, da się przyzwyczaić, lewą ręką prowadzisz samochód, a prawą gonisz myszką ;)

Odnośnik do komentarza
To znowu ja z problemem ;). Wczoraj działało, dzisiaj nie chce się uruchomić...co może być przyczyną? Mam patcha nr. 1, wgrać muszę patcha nr. 2, czy zakupić na stacjonarny Vistę?

 

Sprecyzuj - wyskakuje błąd, czy co?

 

Ja gram na XP, poza tym specjalnie dla GTA go reinstalowałem i pieczołowicie najpierw poinstalowałem sterowniki, potem te wszystkie duperele co GTA potrzebuje i na końcu grę... Bo na lekko zasyfionym systemie mimo wielu prób nie chciała działać.

Odnośnik do komentarza
No mam, wczoraj jeszcze wsio śmigało...wprawdzie mam trochę zawalony system, więc chyba czeka mnie reinstall

 

Raczej, cóż taka cena gry w GTA 4 :] Ale opłaca się... Zresztą z tego co widziałem na PurePC chociażby to większa część ołnerów tej części gry miała z nią problemy.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 3 tygodnie później...

Need help :).

 

 

A więc ...

Lekko się chyba zaciąłem, zabiłem Darko jakiegoś tam, gościa odpowiedzialnego za masakrę. I aktualnie nie mam żadnych questów do wzięcia, dzwonił tylko do mnie Packie, żebym zrobił zdjęcie porwanej dziewczynie(z Ancelotich), ale nie mam tego miejsca zaznaczonego na mapie.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...