Skocz do zawartości

Wisła Kraków


Rekomendowane odpowiedzi

No i tylko remis w Kielcach...

 

Złe decyzje Maaskanta w końcówce - ściągnięcie potrafiących przytrzymać piłkę Meliksona i Genkowa zemściło się. Trudno o bardziej dosadną tego ilustrację, niż widok oddającego rywalom w końcówce piłkę zupełnie za darmo Łobodzińskiego w akcji, po której poszła decydująca kontra.

 

W sumie dla kształtu tabeli nic złego się dziś nie stało. Nawet jeśli Wisła zaczęłaby teraz seryjnie przegrywać, to nie widać nikogo, kto mógłby to wykorzystać. Do zdobycia zostało 27 punktów, moim zdaniem do mistrzostwa w tej sytuacji wystarczy około 15. Zawodnicy musieliby się naprawdę postarać, by wypuścić teraz tytuł z rąk.

Odnośnik do komentarza

Ja się dziwię, że Łobodziński nawet nie tyle wchodzi z ławki, co jest w kadrze meczowej. Jak zawodnik pojawia się na boisku na ostatnie minuty meczu, to powinien naprawdę zapieprzać, sprintem od obrońcy do obrońcy, jeśli przeciwnik rozgrywa akcję, a nie to co zrobił Łobodziński, czyli wejść, nie trafić dwa razy w piłkę i ani trochę się nie spocić przez te 8 minut.

Szkoda mi Wilka i tej pechowej główki, brakło szczęścia też przy lobie Genkowa, Melikson klasa sama w sobie, kiedy Wisła grała w dziesiątkę, szkoda, ale spotkanie ciekawe, emocjonujące, jedno z najlepszych w tej rundzie.

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję, że teraz zarząd Wisły pójdzie po rozum do czerepów i korzystając z 'okazji' rozwiąże kontrakt z Łobodzińskim, powinno chyba udać się z winy zawodnika-kupczyka.

 

 

Dobrze by było, bo jednak oprócz ogromnej gaży niewiele wnosi, a dobre występy w każdy sezonie można policzyć na palcach jednej ręki.

Potencjał miał spory, ale niestety "cała para poszła w gwizdek"...

Odnośnik do komentarza

Kiedy on niby miał potencjał? Przecież to zawsze był drewniak. Skrzydłowy bez dryblingu, bez dośrodkowania. Moim zdaniem to był najgorszy transfer Wisły ostatnich lat. Oby Wisła wykorzystała okazję, żeby pozbyć się go na dobre.

 

Dawidowski byl gorszy. To bylo dopiero drewno...

Odnośnik do komentarza

My tu gadu gadu, że jest szansa na rozwiązanie kontraktu, a okazuje się że Ł. wyjdzie w pierwszym składzie na Bełchatów :doh!: Maaskant, o co chodzi?

 

Już nawet nie chodzi o same jego umiejętności, nawet jak jakimś cudem mecz z GKS mu wyjdzie to nie powinno być dla niego miejsca. Wisła Kraków odkąd wszedł do niej Cupiał jest jedynym klubem w Polsce, w którym korupcja nawet nie próbowała zaistnieć. Niech tak pozostanie. Piłkarze bądź trenerzy mający coś z tym wspólnego powinni być wyrzucani z niej na zbity pysk. Maaskant mówi, że nie zna szczegółów i że Ł. to dobry facet(!). Co z tego, że dobry skoro ze swoimi kolesiami I., P. (tego pana nie chciałbym z kolei oglądać z Orłem na piersi), B. i resztą kupił cenny remis od sprzedawczyków z Cracovii z Drumlakiem na czele :|

Odnośnik do komentarza

Co by nie mówić o Ł., to póki co ma tylko zarzuty. Chętnie bym go wyrzucił na zbity pysk, ale póki nie ma wyroku, nie ma o czym mówić według mnie.

 

Ryszard C. :cry: nawet on, były reprezentant :/ i właśnie C. został dzisiaj zwolniony z Wisły (pracował jako scout), a także nie ma wyroku tylko zarzuty. Ł. ma udowodnione ustawienie już co najmniej jednego meczu i jutro wybiegnie w pierwszej jedenastce :|

Odnośnik do komentarza

Co by nie mówić o Ł., to póki co ma tylko zarzuty. Chętnie bym go wyrzucił na zbity pysk, ale póki nie ma wyroku, nie ma o czym mówić według mnie.

 

Ryszard C. :cry: nawet on, były reprezentant :/ i właśnie C. został dzisiaj zwolniony z Wisły (pracował jako scout), a także nie ma wyroku tylko zarzuty. Ł. ma udowodnione ustawienie już co najmniej jednego meczu i jutro wybiegnie w pierwszej jedenastce :|

Bo Łobodziński jest jeszcze potrzebny a Czerwiec już niekoniecznie ;)

Odnośnik do komentarza

Brachu o wiele bardziej przydatny jest scout szukający zawodników dla Wisły niż nie przydatny i nic nie wnoszący do gry pseudoskrzydłowy. Decyzja zarządu znakomita, NIE dla sprzedawczyków i kupczyków :jupi: Kto dziś zagra zamiast Ł. ? Mam nadzieję, że szansę otrzyma Rios ale chyba zagra Żuraw albo na skrzydło przesunięty zostanie Melikson, a zagra Wilk lub Siwakow.

Odnośnik do komentarza

Brachu o wiele bardziej przydatny jest scout szukający zawodników dla Wisły niż nie przydatny i nic nie wnoszący do gry pseudoskrzydłowy. Decyzja zarządu znakomita, NIE dla sprzedawczyków i kupczyków :jupi: Kto dziś zagra zamiast Ł. ? Mam nadzieję, że szansę otrzyma Rios ale chyba zagra Żuraw albo na skrzydło przesunięty zostanie Melikson, a zagra Wilk lub Siwakow.

Jeszcze jedno odnośnie Ł. on poddał się karze i mógł wykonywać obowiązki służbowe a C. po zatrzymaniu już niekoniecznie.

Odnośnik do komentarza

Brachu o wiele bardziej przydatny jest scout szukający zawodników dla Wisły niż nie przydatny i nic nie wnoszący do gry pseudoskrzydłowy. Decyzja zarządu znakomita, NIE dla sprzedawczyków i kupczyków :jupi: Kto dziś zagra zamiast Ł. ? Mam nadzieję, że szansę otrzyma Rios ale chyba zagra Żuraw albo na skrzydło przesunięty zostanie Melikson, a zagra Wilk lub Siwakow.

Jeszcze jedno odnośnie Ł. on poddał się karze i mógł wykonywać obowiązki służbowe a C. po zatrzymaniu już niekoniecznie.

 

To chyba nie tak, Ł. nie ma jeszcze wyroku, bo razem z B. jest podejrzany odnośnie innych meczów Zagłębia w sezonie 04/05

Odnośnik do komentarza

Wisła 3:1 GKS

 

Najlepsze chyba spotkanie Wisły w tej rundzie. Wczoraj momentami wyglądało to naprawdę świetnie. Wisła jak się rozpędzi to potrafi grać w polotem i skutecznie. Co do Meliksona to szkoda słów - takiego piłkarza w tej lidze nie było i pewnie niedługo tu pobędzie, bo trudno będzie go zatrzymać. Genkow się rozpędził i strzela gole w każdym kolejnym meczu, widać że początkowe obawy były nieuzasadnione. Wilk już jest lepszy od Sobolewskiego moim zdaniem i powinien zajmować jego miejsce nie tylko w razie konieczności. Obrona raczej do wymiany przed nowym sezonem, bo ta nie gwarantuje spokoju z tyłu i już przestałem liczyć, że jeszcze się zgrają i zaczną grać lepiej. Trzeba szukać nowych defensorów.

 

Ciekawi mnie wpuszczenie Bruda - czy to wstęp do częstszych i dłuższych występów tego piłkarza?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...