Skocz do zawartości

Wisła Kraków


Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio nie łapie się do składu AZ Alkmaar
Coś pochrzaniłem czytając statystyki. Gość zagrał w tym sezonie w 8 meczach, w tym 90 minut w ostatnim z NEC.

 

Jak wszystkie trzy zapowiadane transfery zostaną przyklepane, to dołączę się do ukłonów poprzednika ;)

Odnośnik do komentarza

Jeżeli Wisła domknie transfery Genkowa, Meliksona i Jaliensa (a jest to dość możliwe), to okienko będzie miała zdecydowanie na plus. Brożkowie w Wiśle byli długo, i tak udało się za nich dostać solidne pieniądze, a wzmocnienia trójką reprezentantów dałoby ciekawy skład:

 

BR: Jovanić (Kurto)

OP: Cikos (Burliga)

OL: Paljić (Branco)

OŚ: Jaliens (Bunoza)

OŚ: Chavez (Kowalski)

DPŚ: Sobolewski (Wilk)

PŚ: Melikson (Jirsak)

OPP: Boguski (Rios)

OPL: Kirm

OPŚ: Małecki (Garguła)

NŚ: Genkow (Żurawski)

 

Tak naprawdę to zmiennicy są solidni, przecież jeszcze jest Boukhari i Łobodziński (:)). Gdyby jeszcze dorwali lewego obrońcę i Paljić mógłby zastępować Kirma na lewej stronie to byłoby bardzo dobrze. Jaliensa wpisałem na środek bo mnie Cikos na prawej stronie przekonuje, mimo że raczej kibice po nim jadą.

 

PS. Pawełek zadebiutował w Turcji - bez straty gola z Bursasporem.

Odnośnik do komentarza

IMO Małecki raczej nie będzie grał OPŚ, bo gra Boguskiego jest mocno wątpliwa i Patryk powędruje właśnie na skrzydło, za to miejsce w środku zajmie Garguła/Boukhari. Po za tym mam wątpliwości co do tego czy Melikson jest typowym PŚ, moim zdaniem ma większe ciągoty do ofensywy niż Jirsak, czy Wilk (zwłaszcza, że i prawego skrzydłowego może grać).

Odnośnik do komentarza

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktualnosci/michail_siwakow_w_krakowie/

 

Kolejny zawodnik, o którym się mówiło już wcześniej. Raczej uzupełnienie linii pomocy, która wydaje się już w miarę kompletna. Swoją drogą, ciekawa polityka informacyjna panuje w klubie. Informuje się o tym, że zawodnik przyleciał negocjować transfer, po czym... cisza. I tak, Melikson jest "prawie w Wiśle" już prawie dwa tygodnie, podobnie Genkov. Mówi się, że robione są bardzo szczegółowe testy medyczne, ale bez przesady! Tak więc ze wzmocnień póki co pewny jest jedynie Jaliens.

Odnośnik do komentarza

Jakie plotki o Hildebrandzie? Jedyna mi znana to ta o trzecim bramkarzu Benfici, o Jose Moreirze, nic ponadto.

Ciekawe, gdzie Wisła chce upchnąć Sivakova i Meliksona, którego transfer podejrzanie się przedłuża, jeśli nawet jakimś cudem obaj przyjdą (plus Genkov, który miał być w zeszłym tygodniu podpisany plus bramkarz, którego ani widu, ani słychu), to odejdzie pewnie Jirsak.

Odnośnik do komentarza
Jak już wcześniej informowaliśmy Wisła Kraków prowadzi negocjacje z dwoma bramkarzami.

 

Dziś możemy podać nieco więcej szczegółów, choć niestety nie możemy podać o kogo dokładnie chodzi. Jeden z zawodników jest doświadczonym goalkeaperem w bardzo silnej lidze w swojej Ojczyźnie. Ma za sobą występy w Lidze Mistrzów, Lidze Europejskiej oraz w czołowym klubie w swoim kraju. Większość kariery spędził na rodzimych boiskach ligowych. Obecnie jest drugim bramkarzem w swojej drużynie. Istnieje możliwość rozwiązania kontraktu ze swoim obecnym klubem. Jeśli tak się stanie, wtedy Wisła zakontraktuje tego zawodnika. Jednak jego ewentualne zatrudnienie będzie wiązało się z dużym wydatkiem na pensje dla zawodnika plus dodatkowo wysoką premią za podpis na kontrakcie.

 

Jeśli chodzi o negocjacje z drugim bramkarzem są one również zaawansowane, ale zawodnik ten ma na pewno mniejsze doświadczenie w Europie.

 

Warto dodać, że obaj bramkarze to obcokrajowcy.

 

źródło: wisla-online.pl

 

Opis idealnie pasuje to Timo Hildebranda, z tego co wyczytałem ma być to gracz z ligi Sagres, a Niemiec to obecnie rezerwowy bramkarz Sportingu Lizbona.

Odnośnik do komentarza

@ Lucas

Jeden z zawodników jest doświadczonym goalkeaperem w bardzo silnej lidze w swojej Ojczyźnie
To zdanie nie pasuje do Hildebranda

Pasuje :>

 

Czytaj dalej "Jeden z zawodników jest doświadczonym goalkeaperem w bardzo silnej lidze w swojej Ojczyźnie. Ma za sobą występy w Lidze Mistrzów, Lidze Europejskiej oraz w czołowym klubie w swoim kraju. Większość kariery spędził na rodzimych boiskach ligowych." 

 

Mam nadzieję, że martin ma racje i nie jest to jakaś wiarygodna informacja :P.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...