Skocz do zawartości

Wisła Kraków


Rekomendowane odpowiedzi

Policja zatwierdziła odbiór trybuny północnej, a klub zaczął sprzedaż biletów na nią. Jest więc dodatkowych 6 tysięcy biletów do rozprowadzenia w jeden dzień. Jeśli się uda, mecz obejrzy 24 tysięcy widzów, co będzie rekordem na Wiśle w tym wieku (poprzedni najlepszy wynik to kilka meczów w sezonie 2007/08, gdy pojemność stadionu przez jakiś czas wynosiła 21 tysięcy)

Odnośnik do komentarza

Te Nistelrooye, Santa Cruzy czy Vicente to jest cos na rzeczy, czy kogos w tym brukowym Fakcie mocno fantazja poniosła? :D

z pewnością równie prawdziwe jak przyjście do polskiej ligi: Diego Tristana, Kluiverta, Wiltorda, itp. ;)

 

Cytując kultowy film 'Psy""

Pewnie taka sama prawda jak to, że Franz miał strzelać do Papieża :D

Odnośnik do komentarza

Te Nistelrooye, Santa Cruzy czy Vicente to jest cos na rzeczy, czy kogos w tym brukowym Fakcie mocno fantazja poniosła? :D

No wiarygodne źródła potwierdzają, że RvN był sobie w Krakowie i gadał ze Stanem. Ale o czym gadał - nie wiadomo. Może po prostu jak to starzy koledzy z boiska obalili flachę i porozmawiali o starych czasach ;)

Odnośnik do komentarza

Z van Nistelrooyem może być coś na rzeczy bo nie tylko w Fakcie o tym piszą, a co do samej gazety to akurat ich plotki transferowe najczęściej się sprawdzają, bo akurat o wyżej wymienionych to pisał Super Express a nie Fakt.

Info nie jest Faktu. Pierwszy raz pojawiło się na forum Wisły. Nie wiem, czy te artykuły gazetowe to tylko bezmyślne przedruki czy sprawdzili to jakoś.

 

Ja obstawiam, że to zasłona dymna, celowo wypuszczona przez klub. Przy okazji jest to też niezła promocja, bo robi się głośno o Wiśle nie tylko w Polsce.

Odnośnik do komentarza

@me_who - Pierwszy sukces (3 miejsce na PNA) miał miejsce w tym roku więc jakiś progres był. Co prawda raczej nie ma tam związku przyczynowo-skutkowego, ale trochę się poziom piłki uzbeckiej podniósł.

 

A ja tam nie wierzę w Nisterloyów prędzej Santa Cruz przejdzie, choć i ta sprawa jest mocno wątpliwa. Ale kto wierzył w transfer Jaliensa?

Odnośnik do komentarza

wiesz, wolałbym, żeby Mistrz Polski był rozpoznawany z wyników niż absurdalnych plotek transferowych. Równie dobrze mogli powiedzieć, ze sprowadzą Cristiano Ronaldo, efekt medialny gwarantowany ;)

Nistelrooye i Santa Cruzy mają tę przewagę nad Kew, że ich możniejsze kluby chętnie zobaczą w swoich barwach...

Odnośnik do komentarza

IMO celowa zagrywka klubowego marketingu. Pierwszym miejscem, z którego wzięła się ta plotka było forum/strona niejakiego zbymaka i Maciosa, o których mówiło się, że pracują/mają jakiś związek z klubem i ich działania są celowe (np. kilka razy już ogłaszali ofensywy transferowe, by podkręcić nastroje kibiców, a żeby nie wyjść na jakiś ludzi z przypadku czasem ujawniali ciekawe i sprawdzające się info jak np. transfer Żurawia, Wilka, "napastnika z Argentyny", "doświadczonego bramkarza z Europy Wschodniej" etc.) i jeden z nich napisał, że Wisła negocjuje z kimś kogo ta liga jeszcze nie widziała, a później, że Ruud na 100 % jest w Krakowie (tylko tyle). Później nastąpiły wzajemne przedruki. Frapuje mnie jednak artykuł Błońskiego, który zazwyczaj miał dobre info, choć dalej nie chce mi się wierzyć w takie nazwiska na polskich boiskach.

Odnośnik do komentarza

RvN w Wiśle? Błagam, przecież on spokojnie może jeszcze iść choćby na wyspy i dostać z 150 tys. Euro pensji, jak nie więcej. Santa Cruz z resztą tak samo. Jaliens przechodził z AZ Alkmaar z którym Wisła powiedzmy, że może finansowo powalczyć. Poza tym nie oszukujmy się Jaliens i Ruud to zupełnie nie ta liga.

Odnośnik do komentarza
z pewnością równie prawdziwe jak przyjście do polskiej ligi: Diego Tristana, Kluiverta, Wiltorda, itp.

Akurat w przypadku Tristana było coś na rzeczy, mówił sam agent piłkarza. :P

 

Cupiał podobno we wczorajszej euforii rzucił tekstem, że da 6mln euro na transfery. :D Ja myślę, że ze Stanem jako dyrektorem transfer Ruuda byłby możliwy, ale nie wiem czy Wisła jest w stanie sprostać jego wymaganiom finansowym. Sam Stan mówił jakiś czas temu, że będzie szykował duży transfer znanego zawodnika (znany to dla mnie piłkarz pokroju Kew, ale Ruuda sie nie spodziewalem :P).

Odnośnik do komentarza

Chavez prawdopodobnie rozstanie się z Wisłą. Sam nie wiem, o tym myśleć. Z jednej strony, Osman nie jest piłkarzem rewelacyjnym, technicznie surowym i czasem niepotrzebnie wchodzącym "na raz", co czasem przynosi dobre rezultaty, a czasem kończy się źle (drugi gol Legii). Za cenę, jakiej żądał jego klub, spokojnie można znaleźć lepszego piłkarza. Ale znowu rozwalać obronę przed eliminacjami do pucharów? Mam obawy.

Odnośnik do komentarza

Z tego co wiem, to Chavez nie byłby dostępny i tak na pierwsze spotkania sezonu (el. do LM), więc tak czy siak potrzebny byłby nowy zawodnik. Ja tam za Chavezem nie rozpaczam, może i został wybrany do jedenastki sezonu, ale Osman to taki niepewny grunt, który może coś odwalić w eliminacjach.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...