Skocz do zawartości

Trening


bufu

Rekomendowane odpowiedzi

Hm, a nie ma czegoś takiego, że zarząd nie zgadza się na więcej niż 1 asystenta?

 

Hmmm, sprawdź, to się sam przekonasz.

 

Nie zamierzam tego stosować. Pytam, bo za każdym razem, gdy chciałem zatrudnić nowego asystenta klub mi to blokował. Może proponując posadę asystenta trenerowi można to 'obejść'... ;]

Odnośnik do komentarza
Hm, a nie ma czegoś takiego, że zarząd nie zgadza się na więcej niż 1 asystenta?

 

Hmmm, sprawdź, to się sam przekonasz.

 

Nie zamierzam tego stosować. Pytam, bo za każdym razem, gdy chciałem zatrudnić nowego asystenta klub mi to blokował. Może proponując posadę asystenta trenerowi można to 'obejść'... ;]

 

 

U mnie nie zależnie od tego czy chciałem zatrudnić jako asystenta osobę z klubu czy z poza zarząd się nie zgadzał :|

Odnośnik do komentarza

Spotkaliście się z sytuacją, że macie super juniorów i statystyki (właściwie wszystkim) im spadają? Nawet w edytorze ustawiłem sobie zaplecze treningowe na maximum, tak samo trenerów i nic z tego, CA trochę rośnie, ale statystyki spadają. Używam treningu znalezionego na tym forum, nie pamiętam nazwy, ale większość go używa.

Odnośnik do komentarza
Mam 8 trenerów i trenują zawodników tylko na 4*

To za mało. Nie możesz się spodziewać dobrego rozwoju zawodników, mając trenerów którzy są w stanie zapewnić jakościowi treningu tylko cztery gwiazdki. Maksymalna liczba gwiazdek to 7 i dopiero wtedy można się spodziewać dobrych efektów szkolenia. Obok bazy to najważniejszy czynnik determinujący postępy w szkoleniu. W polskiej lidze ciężko będzie znaleźć dobrych trenerów.

Odnośnik do komentarza
Mam 8 trenerów i trenują zawodników tylko na 4*

To za mało. Nie możesz się spodziewać dobrego rozwoju zawodników, mając trenerów którzy są w stanie zapewnić jakościowi treningu tylko cztery gwiazdki. Maksymalna liczba gwiazdek to 7 i dopiero wtedy można się spodziewać dobrych efektów szkolenia. Obok bazy to najważniejszy czynnik determinujący postępy w szkoleniu. W polskiej lidze ciężko będzie znaleźć dobrych trenerów.

 

Hmm swego czasu przeprowadziłem testy. W edytorze w 2 drużynach stworzyłem zupełnie odmienne warunki do skzolenia. W 1 najlepsza baza i najlepsi trenerzy (7 *) w 2 najsłabsza baza i najsłabsi trenerzy (1 *). Do każdej z drużyn stworzyłem po 4 zawodników (sklonowani, każdy wyglądał na starcie dokładnie tak samo). Każda drużyna miała przypisany ten sam plan treningowy. Puściłem 4 sezony na holidayu. Co miesiąc sprawdzałem czy ilość gwiazdek w treningu i plan się zgadza. Wyniki :> Jedyna różnica którą idzie zauważyć w profilach graczy obu drużyn to spadek atrybutów siłowych u zawodników ze słabą bazą i słabymi trenerami. Różnice PA niewielkie (jeśli jeszcze dgzieś na dysku posiadam screeny i dokumentacje testu to wstawie. Aha dosyć duże różnice były w poziomie juniorów których drużyny dostawały z akademii. Zespół z najlepszą bazą i akademią miał średnią PA juniorów powyżej 120, słabych natiomiast PA na poziomie 80. Testy były na łatce 802 w sumie miałem przeprowadzać dalsze ale początkowymi wynikami się nieźle wkurzyłem i jakby mi coś jeszcze nieprzypasiło to bym im chyba tą gre do Londynu odesłał. Oszczędziłęm sobie stresu.

Odnośnik do komentarza

A jak mógłbym sobie zwiększyć ilość gwiazdek w ocenie treningu? Jak wspominałem mam 8 trenerów + asystent i nawet dopakowałem sobie ich do maksimum w edytorze, a nie moge osiagnac wiecej niz 4 gwiazdki. O ile pamietam to bez patcha wszystko bylo w normie.

Odnośnik do komentarza
Na pierwszej stronie STOP! w dziale FM2007 jest rozrysowany schemat umiejętności jakie muszą posiadać trenerzy, żeby trenować wszystko z jakością siedmiu gwiazdek.

 

Apropos trenerów. Czy warto zrezygnować z trenerów juniorów a zatrudnić normalnych którzy będą pracować z seniorami i juniorami ?

Oczywiscie mowa o takich ktorzy mają wysokie atrybuty jeśli chodzi o prace z juniorami. Bo jeśli tak to można zebrać całkiem niezłą ekipe trenerską za małe pieniądze. Którzy będą trenowali seniorów i juniorów.

Powiedzcie czy takie rozwiązanie jest dobre czy też nie.

Odnośnik do komentarza
Jak najbardziej. Jak nigdy nie utrzymuję trenerów juniorów, bo przecież zwykły trener szkoli i juniorów i dorosłych.

 

 

Ale chyba każdy z tych trenerów musi mieć wysokie umiejetnosci trenowania juniorow bo inaczej perelki nie zrobisz z mlodziaka.

wiec musi miec jakas wysoka prace z juniorami

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...