Skocz do zawartości

Trening


bufu

Rekomendowane odpowiedzi

Rosną, ale nie jak szalone. Dużo zależy od pracowitości zawodnika i od jego wieku o reputacji sztabu szkoleniowego nie wspominając.

Przy znakomitych trenerach i świetnej bazie rosną niesamowicie. Wręcz lepiej niż przez spatchowaniem. Bardziej niż na reputację sztabu patrzałbym na ich umiejętności. Jeśli uda się uzbierać sztab, który będzie trenował z maksymalną liczbą gwiazdek, to efekty są wręcz oszałamiające. Młody Bocundji Ca którego sprowadziłem z Nantes w ciągu dosłownie trzech-czterech miesięcy podbił większość swoich parametrów o 3-4 punkty!

Odnośnik do komentarza

Tak, ale młodziakom zazwyczaj statsy szybko idą w górę, a jeszcze jak jest pracowity to aż miło patrzeć. Mi raczej chodzi o zawodników powyżej 23 roku życia, już ukształtowanych piłkarsko. U takich nie będzie jakiegoś oszałamiającego rezultatu treningów.

Odnośnik do komentarza

Zgadza się, a że mam w składzie głównie zawodników ukształtowanych naturalne jest, że statsy idą wolno w górę.

 

Mniej więcej ile lat ma wasz piłkarz, gdy spadają mu atrybuty fizyczne?

Zależy najczęściej między 32-33 rokiem życia, ale czasem nawet od 31.

Odnośnik do komentarza
Zgadza się, a że mam w składzie głównie zawodników ukształtowanych naturalne jest, że statsy idą wolno w górę.

 

Mniej więcej ile lat ma wasz piłkarz, gdy spadają mu atrybuty fizyczne?

Zależy najczęściej między 32-33 rokiem życia, ale czasem nawet od 31.

 

 

zależy tez od tego ile dany piłkarz gra, jak jest w rytmie meczowym to tak szybko mu sie spadną

Odnośnik do komentarza

Czy jeśli mam kilka reżimów treningowych ok 5 (bramkarze,obrona itp) to powinno się mieć więcej trenerów czy to akurat nie ma znaczenia i 1 trener nad wszystkim zapanuje ? Nie proszę Was żebyście pisali jakie są Wasze zdania tylko czy ktoś ma to jakoś udowodnione lub samo SI tak proponuje.

Odnośnik do komentarza

Znamy. Jest na to łatwy sposób:

 

Siła:

 

Kondycja >= 18

 

Aerobik:

 

Kondycja >= 18

 

Um. bramkarskie:

 

Trening bramkarski >= 18

 

Taktyka:

 

Taktyka >= 18

 

Obrona:

 

Defensywa =18 i Taktyka >=18

Defensywa =19 i Taktyka >=14

Defensywa =20 i Taktyka >=10

 

Panowanie nad piłką:

 

Technika =18 i Mentalność >=18

Technika =19 i Mentalność >=14

Technika =20 i Mentalność >=10

 

Atak:

 

Ofensywa =18 Taktyka >=18

Ofensywa =19 Taktyka >=14

Ofensywa =20 Taktyka >=10

 

Strzały:

 

Technika =18 Ofensywa >=18

Technika =19 Ofensywa >=14

Technika =20 Ofensywa >=10

 

Stałe fragmenty:

 

Technika =17 Mentalność+Ofensywa >=39

Technika =18 Mentalność+Ofensywa >=36

Technika =19 Mentalność+Ofensywa >=33

Technika =20 Mentalność+Ofensywa >=30

 

Szukaj według tego klucza a i Ty znajdziesz

Odnośnik do komentarza
Jak sie sprawują trening na wysokim obciążeniu, bo widze, że wiekszość takich, używa kondycyjnie wytrzymują, kiedy mecze gra sie co 3 dni?

 

Ja mam trening na poziomie max średni/min wysoki i daje radę. Natomiast im wyżej dajesz ponad to, tym cześciej zdarzają się kontuzje na treningach.

Odnośnik do komentarza

witam

 

 

Jak się sprawdza u Was trening Tug'a na łatce 8.0.1 ?

 

Mam najnowocześniejsze obiekty i bazę treningową, trenerzy z maks. ilością gwiazdek a efekty treningu Tug'a bardzo cieniutkie, wzrost kilku atrybutów u niektórych piłkarzy w okresie 1,5 roku.

W FM 07 atrybuty na takiej bazie rosły aż miło a w najnowszym dziele SI nie ma spodziewanych postępów.

Gidzie leży problem ? Czy działa on na tej łatce?

 

Zwracam uwagę na mój eksperyment - podrasowałem kilku piłkarzy za pomocą FM 2008 takie cechy jak: determinacja, pracowitość, ambicja wszystko na maxa, 2-3 atrybuty wzrosły, nie wiem co o tym sądzić.

 

A może najlepszym wyjściem byłby trening ogólny, gdzie wolno ale systematycznie i u wszystkich rosną atrybuty.

Macie jakieś inny skuteczny trening ?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Może właśnie podniosłeś na tyle w/w atrybuty, że CA zbliżyło się do PA i piłkarz już nie ma jak się rozwijać ?

 

 

zrobiłem podobnie jak metrix i nie było widać efektów.

Podrasowałem tylko te atrybuty, które odpowiadają za efektywność treningu: oracowitość, determinację i ambicję (wszystko na max) - taki zabieg powinien zakończyć się wielkim sukcesem a tu klapa.

czy trening Tug'a w FM 2008 nie jest już rewelacją?!

Pochwalcie się proszę swoimi treningami.

Odnośnik do komentarza

Piszecie ze wam statsy rosna wiec ja mam pytanie do tego bo czegos tu nie rozumiem:

Trenerzy:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3ec53f56b22f4e6f.html

 

Rezim (niby wszystko ok ale....)

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/31c6844282599d60.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8a61a46d32a58f39.html

 

Wyniki (fatalne bo prawie zadne):

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c84b7f6ed7ffc343.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/44b947bd147dd9d9.html

 

I tak z kazdym zawodnikiem

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...