Skocz do zawartości

Trening


bufu

Rekomendowane odpowiedzi

Na 8.0.2 zagrałem tylko jeden mecz w sezonie. Oczywiście nie stosowałem żadnych specjalnych treningów - rozegrałem jak zwykle 6 sparingów i kondycja zawodników jest na starcie sezonu znakomita.

Potwierdzam, u mnie po rozegraniu 4 sparingów przed sezonem kondycja trzyma się powyżej 95% :) .

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Witam mam problem z treningiem :( Większość trenerów trenuje na 7 gwiazdek 2 trenerów trenuje na 6 :) trenerzy mają wysokie atrybuty Poziomu Dyscypliny a trening jak narazie daje małe korzyści :( tym treningiem gram już w klubie 5 miesięcy i jak narazie niektórym zawodnikom wzrosło po jednym atrybucie a innym w ogóle :( proszę o pomoc

 

oto screeny

 

Trenerzy

 

zawodnicy 1

 

zawodnicy 2

 

zawodnicy 3

 

zawodnicy 4

 

nie wiem może zwiększyć obciążenia treningu ??

Odnośnik do komentarza
Witam mam problem z treningiem :( Większość trenerów trenuje na 7 gwiazdek 2 trenerów trenuje na 6 :) trenerzy mają wysokie atrybuty Poziomu Dyscypliny a trening jak narazie daje małe korzyści :( tym treningiem gram już w klubie 5 miesięcy i jak narazie niektórym zawodnikom wzrosło po jednym atrybucie a innym w ogóle :( proszę o pomoc

 

oto screeny

 

Trenerzy

 

zawodnicy 1

 

zawodnicy 2

 

zawodnicy 3

 

zawodnicy 4

 

nie wiem może zwiększyć obciążenia treningu ??

 

 

Będąc na Twoim miejscu zwiększyłbym intensywność treningów, nie obawiaj się kontuzji. Jeśli chodzi o mnie to ja tworząc trening podzieliłem go na 3 części:

1) trening juniorów, z podziałem na poszczególne pozycje,

2) trening zawodników w wieku do 24 lat, który charakteryzuje się bardzo wysokim obciążeniem, także uwzględniając poszczególne pozycje,

3) trening zawodników w wieku powyżej 24 lat, który charakteryzuje się wysokim obciążeniem, tu tak samo jak w poprzednich 2 częściach uwzględniłem poszczególne pozycje.

Jeśli chodzi o liczbę kontuzji związanych z intensywnością obciążeń, to nie jest ona duża, powiedziałbym, że jest mała. Pozdr:)

Odnośnik do komentarza
M&H czy mógłbyś pochwalić się tymi treningami i je gdzieś umieścić? Zerknął bym z ciekawością na efekty.

 

Jasne, nie będzie z tym problemu, ale proszę tylko o odrobione cierpliwości. Wrzucę je w piątek z wieczora, bo komputer z FM`em gdzie indziej i ja gdzie indziej:P Pozdr:)

Odnośnik do komentarza

witam

 

Korzystam treningu Handaballera od kilku sezonów na patchu 8.0.2 ale nie jestem z niego w pełni zadowolony, zawodnicy rozwijają się bardzo powoli i to nie wszyscy.

Mam najlepsze bazy treningowe i trenerów z maksymalną ilością gwiazdek, czy determinacja u trenerów ma jakieś znaczenie?

Jak sądzicie czy wyższe obciążenia dają wymierne korzyści. Pościągałem do Legunii młode gwiazdki z bardzo wysokim PA (powyżej 180) a niskim CA i mam dylemat co zrobić aby wykrzesić z nich potencjał.

Skłaniam się do wyższych obciążeń ale czy to wyjdzie im na dobre? Czy wprowadzać młode gwiazdeczki do 1 składu, czy dać im pograć w U 21 ?

czy macie jakiś dobry trening pod 8.0.2 ?

 

 

pozdrawiam

'

 

;

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

A ja mam pytanie co sądzicie o treningach Tuga i Bora. Z tego co widzę w obu mamy do czynienia z osobnymi treningami dla poszczególnych pozycji. To co rzuca się w oczy na początku to fakt że w treningach Bora jest większy nacisk na trening najważniejszych rzeczy dla danej pozycji, czasami całkowicie pomijając te teoretycznie mniej przydatne (np. defensywny pomocnik nie trenuje w ogóle stałych fragmentów gry). Natomiast w treningach Tuga jest to bardziej wyważone.

 

Stosował ktoś oba treningi i może je porównać, na którym osiąga się lepsze rezultaty w treningu?

Odnośnik do komentarza

Stosowałem bardzo długo trening Tuga, ale ostatecznie zmodyfikowałem go sam do postaci bardziej przypominającej trening Bora, chociaż wciąż bardziej wyważonej. Mimo, że zawodnicy nie rozwijają się w szaleńczym tempie, zauważyłem poprawę stanu rzeczy od czasu tej modyfikacji i jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza

Ja stosuję własne treningi i zdecydowanie preferuję pierwszą metodę wymienioną przez Bonda, czyli nacisk na szkolenie czysto specjalistyczne - czyli obrońcy prawie w ogóle nie ćwiczą strzałów, napastnicy defensywy itd. Wolę zawodników o bardziej "wyrazistych" parametrach, niż uniwersalnie "rozmytych".

Odnośnik do komentarza

Achtung, czitu czitu.

 

Odkryty tydzień temu na SI Forum czit pozwalajacy na przekroczenie do dowolnego poziomu maksymalnej liczby trenerów w klubie.

 

1. Wywalić wszystkich niechcianych trenerów.

2. Pozostałym zaproponować posadę asystenta.

3. Zatrudnić nowych trenerów.

4. Zaproponować im posadę asystenta.

5. Zatrudnić nowych trenerów.

6. Zaproponować im posadę asystenta.

7. I tak do oporu

8. Gdy mamy już pożądaną liczbę współpracowników - zaoferować wszystkim etaty trenerskie, oczywiście z wyjątkiem tego, który ma rzeczywiście być asystentem.

 

Skuteczność ponoć 95%, bo zawsze znajdzie się paru trenerów, którzy po prostu nie nadają się na asystentów ze względu na mikrą wszechstronność, co można poznać po ich profilu. Wtedy można albo zostawić ich, jeśli są dobrzy, albo => patrz punkt 1.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...