Skocz do zawartości

Trening


bufu

Rekomendowane odpowiedzi

Preferowałbym jednak drugą opcję. Jeśli trenuje w macierzystym klubie ze świetną bazą i ma jednocześnie zachowany rytm meczowy grając w rezerwach, to na prosty rozum szybciej się rozwinie. Gra nie odróżnia czy zawodnik gra w rozgrywkach o wysokim poziomie czy też niskim. Najważniejsza dla rozwoju jest baza i trenerzy.

Odnośnik do komentarza
Kolejne pytanie związane z treningiem - co lepiej zrobić, wysłać grajka na wypożyczenie, gdzie będzie miał miejsce w podstawowym składzie, czy trzymać go u siebie w drużynie rezerw by trenował z najlepszymi trenerami w doskonałej bazie treningowej?

Ja trzymam się zasady, że jeśli zespół rezerw nie ma jakiejś regularnej ligi, to po prostu przez cały sezon organizuje mu sparingi. I nie martwię się tym, jacy trenerzy męczą mojego zawodnika na wypożyczeniu.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

elo ! ja gram 1 sezon barca zastosowalem trening metoda TUGA ale szczeze powiedziawszy noty slabo rosna moim zawodnikom ; / mam niby dobrze ustawionych trenerow a i tak slabo skille wzrastaja

2 pytanko niewiem czemu ale nie moge zakupic nowych trenerow , juz trener chcial podpisac ze mna kontrakt to klub nie pozwolil wie ktos co zrobic zebym mogl zatrudnic nowych specjalistow?

Odnośnik do komentarza

macie screena to mi powiecie co mam nie tak :

http://img134.imageshack.us/img134/9059/fm20007pu0.th.jpg

 

mam pytanko jeszcze jedno czy jak zwolnie trenera to w jego miejsce moge zatrudnic innego ?

jakich polecicie trenerow do :

-ataku

-defensywy

-stalych fragmentow

-noi moze jeszcze do strzalow

 

 

a jak mam trening tuga wgrany to dla juniorow mam miec obciazenie takie jak dla seniorow czyli bardzo ciezkie czy inne?

Odnośnik do komentarza
Siła:

Kondycja >= 18

Aerobik:

Kondycja >= 18

Um. Bramkarskie:

Trening bramkarski >= 18

Taktyka:

Taktyka >= 18

Obrona:

Defensywa =18 i Taktyka >=18

Defensywa =19 i Taktyka >=14

Defensywa =20 i Taktyka >=10

Panowanie nad piłką:

Technika =18 i Mentalność >=18

Technika =19 i Mentalność >=14

Technika =20 i Mentalność >=10

Atak:

Ofensywa =18 Taktyka >=18

Ofensywa =19 Taktyka >=14

Ofensywa =20 Taktyka >=10

Strzały:

Technika =18 Ofensywa >=18

Technika =19 Ofensywa >=14

Technika =20 Ofensywa >=10

Stałe fragmenty:

Technika =17 Mentalność+Ofensywa >=39

Technika =18 Mentalność+Ofensywa >=36

Technika =19 Mentalność+Ofensywa >=33

Technika =20 Mentalność+Ofensywa >=30

Tak mają wyglądać statystyki trenerów żeby każdy trening miał maksymalną jakość, czyli siedem gwiazdek. Jeśli zwolnisz jednego trenera to owszem możesz w jego miejsce zatrudnić następnego. Juniorzy nigdy nie trenują z pełnym obiążeniem, bo mają amatorskie kontrakty.

Odnośnik do komentarza

a mam 2 trenerow bramkarzy i obaj maja po 7 gwiazdek wiec czy jesli mam 2 trenerow ustawionych dla umiejetnosci bramkarskich to daje jakis lepszy efekt czy dziala to tak jakbym mial 1 ustawionego pod trening bramkarzy ?

jak znacie jakis dobrych , sprawdzonych trenerow to podajcie nazwiska

Odnośnik do komentarza

Najlepszy jest własny trening:P Co do treningu to jest trochę dziwne, że niektórzy moi zawodnicy mieli przeze mnie ustawiony trening siłowy i aerobowy na bardzo długi czas, nawet kilka lat:), a atrybuty siłowe i szybkościowe im nie rosły. Zwiększały im się za to atrybuty techniczne:D To trochę bezsensu. Gdybym przez 3 sezony trenował skoki, podnoszenie ciężarów i biegi to zostałbym atletą, nawet kosztem wyszkolenia technicznego.

 

Ps. Za co odpowiadają strzałki w dziale trening? Za formę poszczególnych zawodników? I nie mam na myśli strzałek przy atrybutach zawodników w profilu tylko te w dziale trening. Zacząłem się nad tym teraz zastanawiać, bo moi zawodnicy coś słabo grają...

Odnośnik do komentarza
Ps. Za co odpowiadają strzałki w dziale trening? Za formę poszczególnych zawodników? I nie mam na myśli strzałek przy atrybutach zawodników w profilu tylko te w dziale trening. Zacząłem się nad tym teraz zastanawiać, bo moi zawodnicy coś słabo grają...

Odpowiadają dokładnie za to samo co w profilu zawodnika. Tyle że w profilu zawodnika wiesz dokładnie jaką umiejętność gracz ostatnio poprawił a jaką pogorszył. Natomiast w dziale trening ogólnie masz pokazane że np. gracz X polepszył umiejętności defensywne a graczowi Y pogorszyły się stałe fragmenty.

Odnośnik do komentarza

Ale czy to ma jakiś wpływ na formę zawodnika? Bo zauważyłem, że moi zawodnicy zrobili się po zimie jacyś powolni... Dałem im na kilka dni trening przygotowawczy i te strzałki w zakładce trening zrobiły się zielone. Ale nie można ich zajechać więc znowu zmieniłem i kiszka...

 

Tak więc czy to ma wpływ na formę czy tylko chodzi o atrybuty? I jak zbadać czy piłkarz jest w formie czy nie? Jak dotąd wszystko mi wychodziło, a teraz kiszka... (znowu kiszka) A może się wypalili już moi zawodnicy albo na jakość gry ma wpływ to, że niektórzy chcą odejść. Kto wie...

Odnośnik do komentarza
Ale czy to ma jakiś wpływ na formę zawodnika? Bo zauważyłem, że moi zawodnicy zrobili się po zimie jacyś powolni... Dałem im na kilka dni trening przygotowawczy i te strzałki w zakładce trening zrobiły się zielone. Ale nie można ich zajechać więc znowu zmieniłem i kiszka...

 

Tak więc czy to ma wpływ na formę czy tylko chodzi o atrybuty? I jak zbadać czy piłkarz jest w formie czy nie? Jak dotąd wszystko mi wychodziło, a teraz kiszka... (znowu kiszka) A może się wypalili już moi zawodnicy albo na jakość gry ma wpływ to, że niektórzy chcą odejść. Kto wie...

Strzałki są związane tylko ze wzrostem konkretnego atrybutu. Jeśli trenujesz któryś dość intensywnie to pojawiają się one, oczywiście może mieć to wpływ na formę. Bo jeśli napastnikowi dasz "strzały" jako główny atrybut treningu, to zaczyna rozwijać potrzebne mu umiejętności, tj.: "wykończenia akcji", "opanowania" itp. Co za tym idzie, może mu to pomóc w skuteczniejszej grze, a więc w zdobywaniu bramek. Uważam, że to ma wpływ na formę.

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...