Skocz do zawartości

Trening


bufu

Rekomendowane odpowiedzi

ok, dzienks Profesor - działa :)

może to i czit, ale obchodzi bezsensowną zasadę. rozumiem że jak gram w 2 coca-cola to nie ma logiki w zatrudnianiu większej ilości trenerów, ale właśnie weszłem do championship i ciągle mam mieć 3/5 trenerów ? gdzie jak oglądam inne zespoły to mają one po 10

 

 

jeszcze raz dziękuje :)

Odnośnik do komentarza
Pytanie(możliwe, że było zadane tutaj już, jeśli tak to przepraszam :P):

Czy opłaca się w przerwie zimowej/letniej zmieniać reżim treningowy ? tzn. bardziej skupić się wtedy na treningi fizycznym ?

 

Zdania na ten temat są podzielone. Jedni piszą, że warto jest przeprowadzić trening przygotowawczy inni, że nie. Argumentów jest kilka i to w zależności od ligi. Jeśli grasz dużo meczów i nie ma przerw w rozgrywkach to nie rób takiego treningu. Szkoda czasu. Twoi zawodnicy zamiast większego treningu potrzebują potrzebują odpoczynku:) Jak grasz drużynami z lig, które mają mało drużyn (Polska) albo mają długie przerwy w rozgrywkach (o dziwo... Polska) to możesz zrobić trening przygotowawczy. Ja u siebie w Legii zauważyłem jakąś dziwną tendencję: moi zawodnicy po przerwie zimowej grają słabo w pierwszych kilku, może kilkunastu meczach, a później jakby się rozpędzają. Grosicki pod koniec mojego ostatniego sezonu strzelił 12 bramek w czterech czy pięciu meczach xD (obłęd). Czy to wina braku treningu przygotowawczego czy braku ogrania albo słabej czasami rotacji (albo niekiedy za dużej:P)... nie wiem. Pewnie wszystko na raz:) Wiem jednak jedno: zwiększona intensywność treningu daje ogromnego kopa dla wszystkich zawodników! To dowodzi tezie z bodajże dwóch stron wcześniej, że ważniejsza niż ilość gwiazdek trenerów i jakość infrastruktury (choć to też ważne) jest intensywność treningu. Meritum: jak chcesz mieć grajków w dobrej formie od zaraz to daj im intensywniejszy trening przez tydzień lub dwa. Mogą być podmęczeni, ale skoczą im atrybuty i będą pewni nieźle grać:) Albo zamiast treningu mecze towarzyskie i lekko zwiększony trening.

Odnośnik do komentarza
Achtung, czitu czitu.

 

Odkryty tydzień temu na SI Forum czit pozwalajacy na przekroczenie do dowolnego poziomu maksymalnej liczby trenerów w klubie.

 

1. Wywalić wszystkich niechcianych trenerów.

2. Pozostałym zaproponować posadę asystenta.

3. Zatrudnić nowych trenerów.

4. Zaproponować im posadę asystenta.

5. Zatrudnić nowych trenerów.

6. Zaproponować im posadę asystenta.

7. I tak do oporu

8. Gdy mamy już pożądaną liczbę współpracowników - zaoferować wszystkim etaty trenerskie, oczywiście z wyjątkiem tego, który ma rzeczywiście być asystentem.

 

Skuteczność ponoć 95%, bo zawsze znajdzie się paru trenerów, którzy po prostu nie nadają się na asystentów ze względu na mikrą wszechstronność, co można poznać po ich profilu. Wtedy można albo zostawić ich, jeśli są dobrzy, albo => patrz punkt 1.

 

 

TO NIE DZIAŁA!!!!!

zarząd blokuje transfer... bo kolejny asystent nie jest potrzebny

 

- - -

 

a jednak działa!!!!!!!!!!!!!!

robiłem ten sam błąd co pewnie większość użytkowników:P

 

zamiast moich trenerów w klubie zakontraktować na asystenta to ja

wchodziłem w posady i zmieniałem w transferze na asystenta ... :P

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się z Dragonfly. Ograniczenie ilości trenerów rzeczywiście wydaje się być chybionym pomysłem, wcale nie zwiększającym realizmu rozgrywki. NIby czemu będąc w czterdziestce najbogatszych zespołów świata i na 21 miejscu w rankingu eufa mam mieć tylko 11 trenerów? Bo to Polska liga? Absurd. Tak samo jak z tym, że zarząd nie chce mi już rozbudować szkółki piłkarskiej, która jak na razie szkoli sam badziew. A szkołka jest na poziomie "dobrym". W ogóle mogliby stworzyć więcej możliwości interakcji z zarządem. Np. chcę sprowadzić pana "x". Ale ten pan chce przyjść do klubu tylko gdy dam mu wysoką pensję. Ale jak tu poprosić zarząd o zwiększenie limitu pensji tylko dla tego zawodnika. Takiej opcji nie ma, a w rzeczywistości na pewno dałoby się doprosić klub o ekstra kasę. Ponadto daje się ustalić budżet tylko w jedną stronę: można przeznaczyć kasę z pensji na transfery, ale odwrotnie już nie. A ja nie wykorzustując od początku gry prawie ani centa budżet mam ogromny, a możliwości wynagrodzeniowe niskie. Gdzie tu sens?

Odnośnik do komentarza
Nieprawda. Można modyfikować oba rodzaje budżetu. Jeśli masz możliwość zwiększenia np. tylko budżetu transferowego, a chcesz zwiększyć płacowy, robisz tak: podbijasz transferowy na maxa i wtedy w opcji modyfikacji budżetu pojawia możliwość zwiekszenia budżetu na płace.

 

Dragon, przecież to bezsensu. Mam powiedzmy: 28 mln euro na transfery, a wolnego na pensje 100 tyś. euro tygodniowo. I oczywiście mogę zrobić tak jak polecasz, żeby zwiększyć na maxa budżet transferowy do powiedzmy 35 mln, ale odbywam się to kosztem pensji. I mogę obniżyć budżet do 28 mln euro ponownie, ale znowu będę miał tylko 100tyś euro tygodniowo na pensje. Jest tylko jedna szyna. Poniżej powiedzmy tych 28 mln euro zejść nie mogę, zupełnie nie wiem czemu. Ale sprawdzę to jeszcze raz. Może głupi jestem:P

Odnośnik do komentarza
Nieprawda. Można modyfikować oba rodzaje budżetu. Jeśli masz możliwość zwiększenia np. tylko budżetu transferowego, a chcesz zwiększyć płacowy, robisz tak: podbijasz transferowy na maxa i wtedy w opcji modyfikacji budżetu pojawia możliwość zwiekszenia budżetu na płace.

 

Tak, jest dokładnie tak jak napisałem. Zwiększyłem budżet na transfery o 6mln przy czym wykorzystałem 100tyś tygodniowo pensji. Pojechałem z budżetem transferowym na maksa w górę i już nie mogłem go zmniejszyć. Budżet transferowy mogę tylko zwiększyć, a budżet na pensje tylko zmniejszyć. Prześlij screena od siebie, bo jakoś nie mogę uwierzyć w to co piszesz. A może to dlatego, że mam 32 mln euro na transfery, a bardzo niskie płace i budżetu płacowego nie ma po co zwiększać. Dziwne to, bo najwięcej dla nowego zawodnika mogę dać 48 tys. euro a mógłbym mu dać 100tys. Żal dupę ściska, bo mam kupę kasy a nikt drogi i dobry nie chce do mnie przyjść. To jest żal.pl.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...