Skocz do zawartości

Trening


bufu

Rekomendowane odpowiedzi

BTW ile możecie trenerów zatrudniać? Ja w 1 lidze polskiej wciąż tylko 3! Gram w Pucharach i wciąż tylko 3! Oczywiście mam zatrudnionych 10, bo tylu gdzieś było przy rozpoczynaniu gry, ale teraz mogę tylko pomarzyć o ściągnięciu kogoś lepszego, gdyż zarząd mi cofa każdego trenera, nawet jak uprzednio wywalę kogoś :| Wie ktoś jak to naprawić? Jakiś edytor czasu rzeczywistego to by poprawił? :-k

ktokolwiek wie?

Odnośnik do komentarza
BTW ile możecie trenerów zatrudniać? Ja w 1 lidze polskiej wciąż tylko 3! Gram w Pucharach i wciąż tylko 3! Oczywiście mam zatrudnionych 10, bo tylu gdzieś było przy rozpoczynaniu gry, ale teraz mogę tylko pomarzyć o ściągnięciu kogoś lepszego, gdyż zarząd mi cofa każdego trenera, nawet jak uprzednio wywalę kogoś :| Wie ktoś jak to naprawić? Jakiś edytor czasu rzeczywistego to by poprawił? :-k

ktokolwiek wie?

 

 

u mnie zadziałało właśnie to że wywaliłem i w ich miejsce sprowadziłem nowych

możesz spróbować w ten sposób ze trenerów od aerobiku i siły zatrudnisz na kontrakt trener siłowy

niewiem jak to widzi gra ale u mnie zadziałało gram w Polsce też i mam po 1 trenerze na każda umiejętność plus 3 dodatkowych aby obciążenia były na lekko

Odnośnik do komentarza

a mam pytanko weżmy np umiejętnośc gra w obronie przydzielam 2 trenerów 1 ma gwiazdek na maxa a drugi 2.Gwiazdki zostaja od tego który ma więcej ale czy przez to że gre obronną trenuje trener z dwoma gwiazdkami jako drugi to niewpływa to negatywnie na ten element trenowania ( czy niebierze się średniej gwiazdek obu trenerów trenujących ten sam element??)

troche zawiłe ale niewiedziałem jak to opisać

Odnośnik do komentarza
a mam pytanko weżmy np umiejętnośc gra w obronie przydzielam 2 trenerów 1 ma gwiazdek na maxa a drugi 2.Gwiazdki zostaja od tego który ma więcej ale czy przez to że gre obronną trenuje trener z dwoma gwiazdkami jako drugi to niewpływa to negatywnie na ten element trenowania ( czy niebierze się średniej gwiazdek obu trenerów trenujących ten sam element??)

troche zawiłe ale niewiedziałem jak to opisać

Nie, gra bierze pod uwagę tylko gwiazdki u tego lepszego trenera, umiejętności tego drugiego (gorszego) nie wpływają na jakość treningu, ani na liczbę gwiazdek przy danym rodzaju treningu.

Odnośnik do komentarza

afra- jedynie jak dwóch trenerów będzie o porównywalnych wartościach to ilość gwiazdek wzrośnie... (oczywiście chodzi o wartości przeciętne, nie najwyższe)

 

P.S.

Jeśli jest więcej zawodników to obciążenie jest większe, więc aby je zmiejszyć, przydziela sie więcej trenerów

 

Ale co mają trenerzy do obciążenia zawodników :>

Odnośnik do komentarza
Jeśli jest więcej zawodników to obciążenie jest większe, więc aby je zmiejszyć, przydziela sie więcej trenerów

 

Ale co mają trenerzy do obciążenia zawodników :>

 

Nie chce mi się rozpisywać. Chodzi mi o to obciążenie co na skrinie zaznaczyłem

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=e6ea306f309af83d

Co jak co ale Michał Libich trener juniorów w Polonii Warszawa nie ma takich atrybutów ;)

Odnośnik do komentarza

Zauważyłem że jest znaczna różnica miedzy treningiem w nowym fm'ie a 07. Chodzi mi o obciążenie zawodników.

Zobaczyłem plan treningowy jaki stosuje Azi i sie przestraszyłem bo wydawało mi się że tak ciezki trening oznacza szpital w druzynie, w każdym razie w 07 napewno by tak było. A tu jednak jest inaczej testowałęm trening ze znacznie wysokim obciążeniem może nie aż takim jak Azi i sie zdziwilem że kontuzji prawie wogle, wprawdzie bardzo wysoki trening plus mecze może piłkarzy wymęczyć ale mądrze stosowany szkód niewyżądzi w drużynie

 

I mam pytanie do osob grających w polskiej lidze. Jest tu duża przerwa między rundą jesienną i wioseną, jak planujecie sobie ten okres? Czy jakikolwiek sens jest dawać odpoczynek piłkarzą z 2-3 tygodnie czy ostro przepracowujecie te 3 miesiące, spraingi plus ostry trening? Logiczne było by danie opoczynku ale tu chyba to niedaje pozytywnych efektow.

Odnośnik do komentarza

Tak jak napisałem umieszczając tu swój trening, nie stosuję żadnych treningów wydolnościowych, kondycyjnych czy jakiś przedsezonowych, bo to nie ma sensu. Co z tego, że dasz wszystkim piłkarzom siłę i aerobik na maksa jak i tak będą mieli poważne braki kondycyjne lub brak ogrania z racji tego, że nie grają żadnych spotkań. W przerwie zimowej w Polsce od stycznia gram sparingi co 3, 4 dni aż do pierwszego oficjalnego meczu. To w zupełności wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Zauważyłem że jest znaczna różnica miedzy treningiem w nowym fm'ie a 07. Chodzi mi o obciążenie zawodników.

Zobaczyłem plan treningowy jaki stosuje Azi i sie przestraszyłem bo wydawało mi się że tak ciezki trening oznacza szpital w druzynie, w każdym razie w 07 napewno by tak było. A tu jednak jest inaczej testowałęm trening ze znacznie wysokim obciążeniem może nie aż takim jak Azi i sie zdziwilem że kontuzji prawie wogle, wprawdzie bardzo wysoki trening plus mecze może piłkarzy wymęczyć ale mądrze stosowany szkód niewyżądzi w drużynie

 

I mam pytanie do osob grających w polskiej lidze. Jest tu duża przerwa między rundą jesienną i wioseną, jak planujecie sobie ten okres? Czy jakikolwiek sens jest dawać odpoczynek piłkarzą z 2-3 tygodnie czy ostro przepracowujecie te 3 miesiące, spraingi plus ostry trening? Logiczne było by danie opoczynku ale tu chyba to niedaje pozytywnych efektow.

 

Jak jest przerwa między rundami liczmy 3 miesiące do taje 3 tygodnie przerwy, a potem powracam na trening jaki mieli dotychczas, do tego dochodzą sparingi co 4 dni i tydzień przed pierwszym spotkaniem nie organizuje już sparingów.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...