Skocz do zawartości

Trening


bufu

Rekomendowane odpowiedzi

a ile gwiazdek powinno byc w panelu treningu najoptymalniej??

prowadze Atl. Madryt i mam po 4 gwiazdku na kazdy rodzaj treningu, czy to nie za malo??

i czy im mniejsza liczba pilkarzy tym jakosc treningu (co sie przedlada na ilosc gwiazdek) tez jest wieksza??

Odnośnik do komentarza

a na co to to wplywa jesli mozna?? :>

i ogolnie wlasnie sie tym bawie i czy jest mozliwe by wszyscy trenerzy mieli max ilosc gwiazdek??

czy powinienem dzialac tak zeby kazdy trener byl do jednej dziedziny?? czy raczej probowac brac trenerow ktorzy sie nadadza do kilku, i czy ciezko takich znalezc??

Odnośnik do komentarza
a na co to to wplywa jesli mozna?? chytry.gif
na nic, co za różnica czy w danym treningu jest 2 czy 5 zawodników?
i ogolnie wlasnie sie tym bawie i czy jest mozliwe by wszyscy trenerzy mieli max ilosc gwiazdek??
możliwe.
czy powinienem dzialac tak zeby kazdy trener byl do jednej dziedziny?? czy raczej probowac brac trenerow ktorzy sie nadadza do kilku, i czy ciezko takich znalezc??

opcja numer 1. jeśli możesz w klubie zatrudnić odpowiednią liczbę trenerów zakontraktuj tylu żeby jeden odpowiedał tylko za jeden typ treningu.

Odnośnik do komentarza

no dzisiaj mieszalem z tymi treningami wszystkimi i troche ciala dalem ofkz na poczatku...

patrzylem tylko na reputacje i bralem tych z reputacja swiatowa i okazalo sie ze 2ch to mocne sredniaki i teraz nie moge sie ich pozbyc bo za zarzad nie puszcza heh...

a ta reputacja to ma jakis wplyw na cos??

chyba co najwyzej na morale ;P

Odnośnik do komentarza
reputacja na jedno ma na pewno wpływ, a mianowicie ile taki trener zażyczy sobie kasiory (więcej z pewnością od trenera mniej znanego.), z tym morale też się chyba mylisz. Jaki wpływ ma reputacja trenera na morale grajków?!

 

racje masz w stu procentach :P kasy wlasnie tyle sobie zazyczyli ze nie jestem w stanie zakonczyc kontraktu przed czasem i jestem uwiazany...

a z tymi moralami to tak zazartowalem se tylko hehehe :)

Odnośnik do komentarza

Raczej nie. Ale mają wpływ ogólny na grę drużyny. Jeżeli grupie zawodników dasz ten sam reżim treningowy, to się lepiej dzięki temu zgrają. Dlatego wpycha się grających na tej samej pozycji do jednego wora. A co do intensywności to logiczne jest że jak za ostro przetrenujesz zawodnika to się kontuzjuje, kondycja mu spadnie i będzie grał gorzej.

Odnośnik do komentarza
i ogolnie wlasnie sie tym bawie i czy jest mozliwe by wszyscy trenerzy mieli max ilosc gwiazdek??

 

Tak, aby miec maksymalna skutecznosc treningu musisz wyszukac trenerow o nastepujacych umiejetnosciach (wchodzisz na ekran druzyny -> search -> staff:

 

Trening silowy / aerobik - trener musi miec minimum 18 punktow w atrybucie 'kondycja'

 

Trening taktyczny - minimum 18 punktow w atrybucie 'trening taktyczny'

 

Obrona - W treningu defensywnym i taktycznym 18 i 18 punktow LUB 19 i 14 LUB 20 i 10

 

Panowanie nad pilka - Technika i mentalnosc 18 i 18 LUB 19 i 14 LUB 20 i 10

 

Atak - Ofensywa i taktyka 18 i 18 LUB 19 i 14 LUB 20 i 10

 

Strzaly - Technika i ofensywa 18 i 18 LUB 19 i 14 LUB 20 i 10

 

Stale fragmenty - Technika 17 oraz Mentalnosc + Ofensywa minimum 39 LUB Technika 18 oraz Mentalnosc + Ofensywa minimum 36 LUB Technika 19 oraz Mentalnoc + Ofensywa minimum 33 LUB Technika 20 oraz Mentalnosc + Ofensywa minimum 30

 

Na poczatku gry najprawdopodobniej nie znajdziesz odpowiednich trenerow do obrony, ataku, strzalow i stalych fragmentow. Trzeba poczekac jakies 6 miesiecy az odpowiedni trenerzy sie aktywuja. Dobrym pomyslem jest tez sprawdzenie wartosci 'determinacji' i 'motywowania' przed zaoferowaniem kontraktu danemu trenerowi. Z doswiadczenia wiem, ze nejlepszymi trenerami sa europejczycy. Znajdziesz mnostwo trenerow z Ameryki Poludniowej (Brazylia, Argentyna) ale oni maja najczesciej bardzo niska 'determinacje' i 'motywowanie'.

Odnośnik do komentarza

A ja mam pytanie tylko pośrednio dotyczące treningu bo chodzi o asystenta. Czy jego atrybuty dot. rozpoznania umiejętności i potencjału gracza są ważne gdy na początek nowego sezonu dodawani są juniorzy do drużyny młodzieżowej?

Ostatnio miałem taką sytuację że klub ma dobre obiekty młodzieżowe i szkółkę a mimo wszystko wszyscy juniorzy przez trenerów (z dobrą umiejętnością rozpoznania potencjału graczy - ponad 15) zostali ocenieni jako gracze, których w najbliższym czasie powinienem się pozbyć. I tu się właśnie zastanawiam czy to jacy piłkarze do mnie trafiają nie zależy też od jego umiejętności w tym zakresie (bo mój asystent ma je poniżej 10)?

 

Mam nadzieję że zbytnio nie zagmatwałem pytania ;).

Odnośnik do komentarza

nie zauważyłem żadnej różnicy, i jedni i drudzy trenują podobnie. Poza tym to też zależy od piłkarza jak się przykłada do treningów. Niektórzy u mnie nie uczą się gry na nowych pozycjach i robią bardzo powolne postępy, a inni mimo iż uczą się gry na innych pozycjach robią dość duże postępy o czym lubi wspomnieć asystent.

Odnośnik do komentarza
Czy trenowanie zawodnika na nową pozycję "zabiera" "czas", który zawodnik nie trenujący nowej pozycji mógłby przeznaczyć na "normalny" trening?

 

Nie. Tak na marginesie trenowanie zawodnikow do gry na inna pozycje bardzo czesto podbija ich wartosc. Trzeba tylko caly czas kontrolowac to czy zawodnikowi podoba sie trenowanie na nowej pozycji, bo czasami moze marudzic.

Osobiscie najczesciej sprawdzam 'naturalna' pozycje zawodnika a nastepnie noge ktora gra. Zakladajac, ze masz OS, ktory gra prawa noga nastepna logiczna pozycja ktora powinien zaczac trenowac bedzie OP.

Odnośnik do komentarza

Tak, tylko że niezadowolenie z treningu należy do innej kategorii niż niezadowolenia ogólne, widoczne w głównym oknie zawodnika. Na podstawie obserwacji zauważyłem że jakiekolwiek marudzenie zawodnika na trening nie ma żadnego przełożenia tak na jego formę, jak i relacje z innymi zawodnikami.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...