Skocz do zawartości

Kącik absurdalny


paszczaq

Rekomendowane odpowiedzi

Maślak, bogatym i uprzywilejowanym każda zmiana szkodzi, tak samo jak białym podczas rewolucji październikowej, polskim hrabiom przy ,,wyzwoleniu'' powojennym, takich przykładów jest dużo. Nie nakładaj więc swojego niestandardowego życiorysu na całą epokę i cały system, bo to paskudne nadużycie.

A za nazywanie ludzi którzy nie mieli tak łatwego startu nieudacznikami powinieneś przeprosić - w mojej rodzinie była sytuacja w której świetnie ucząca się licealistka nie mogła pójść na żadne studia w kraju bo jej ojciec walczył i ratował ludzi jako felczer w AK i Batalionach Chłopskich. I tyle w kwestii równości systemów.

 

Co Ty wypisujesz za brednie. Pijałem wódkę ze starymi Akowcami, z Parasola z Zośki z Kedywu. Znałem osobiście śp Pana Generała Skalskiego

Sami pokończyli studia, ich dzieci pokończyły studia. Mój dziadek był wyższym urzędnikiem państwowym, jego brat był w dwójce, brat babci uciekł z transportu do Katynia, i jakoś żyję, choć mam tylko podstawowe wykształcenie.Ale to dlatego, że nie miałem punktów za pochodzenie. Więc wolałem wyjechać za granicę,i wyjechałem, chociaż mój stryj uciekł do Niemiec w 1982

więc opowiadaj dalej te frajerskie kawałki, bo dzięki temu turlam się ze śmiechu.

 

Twój generał Skalski dostał karę śmierci zmienioną na dożywocie, przesiedział kilka lat w więzieniu za nic, a AKowcy też łatwego życia nie mieli. A sytuacja którą opisałem jest prawdziwa, co tak cię w niej śmieszy? Mogę dostać warna ale czemu uprzywilejowany syn jakiegoś partyjniaka, z podstawowym wykształceniem, zerową kulturą dyskusji i wiedzą (to po twoich poprzednich wypowiedziach) ma mi mówić że życie mojej babci to frajerskie kawałki? k***a, jej ojciec zmarł w wyniku obrażeń po przesłuchaniach przez takich urzędników państwowych, a ty będziesz mi mówił że nic się w Polsce nie zmieniło?

Odnośnik do komentarza

Lynk

 

Znowu szopka z Cejrowskim, znowu KPH w roli głównej... Z Cejrowskim można się nie zgadzać, można go lubić albo nie, ale zaczyna mnie naprawdę wkur... denerwować ta polityczna poprawność. Jeśli ktoś ma coś przeciw gejom to od razu najlepiej na totalny margines go wyrzucić? Totalny absurd. Geje się kochają - ok, nie przeszkadza mi to, ale niech nie zmuszają wszystkich by ich kochali, pochwalali i czcili, bo to już się robi chore.

 

Jak napisał Vami - sami robią sobie (i innym) koło pióra.

 

Cejrowski jest fajnym celem dla nich, bo jest w swoich poglądach i wypowiedziach bezkompromisowy i konsekwentny (za co go skądinąd podziwiam, bo nie kalkuluje, tylko mówi co myśli) - co stale wykorzystują. Tyle że jemu to bardziej nie zaszkodzi, bo za homofoba go uważają (i sam się takim tytułuje), a im i owszem.

Odnośnik do komentarza

Maślak, bogatym i uprzywilejowanym każda zmiana szkodzi, tak samo jak białym podczas rewolucji październikowej, polskim hrabiom przy ,,wyzwoleniu'' powojennym, takich przykładów jest dużo. Nie nakładaj więc swojego niestandardowego życiorysu na całą epokę i cały system, bo to paskudne nadużycie.

A za nazywanie ludzi którzy nie mieli tak łatwego startu nieudacznikami powinieneś przeprosić - w mojej rodzinie była sytuacja w której świetnie ucząca się licealistka nie mogła pójść na żadne studia w kraju bo jej ojciec walczył i ratował ludzi jako felczer w AK i Batalionach Chłopskich. I tyle w kwestii równości systemów.

 

Co Ty wypisujesz za brednie. Pijałem wódkę ze starymi Akowcami, z Parasola z Zośki z Kedywu. Znałem osobiście śp Pana Generała Skalskiego

Sami pokończyli studia, ich dzieci pokończyły studia. Mój dziadek był wyższym urzędnikiem państwowym, jego brat był w dwójce, brat babci uciekł z transportu do Katynia, i jakoś żyję, choć mam tylko podstawowe wykształcenie.Ale to dlatego, że nie miałem punktów za pochodzenie. Więc wolałem wyjechać za granicę,i wyjechałem, chociaż mój stryj uciekł do Niemiec w 1982

więc opowiadaj dalej te frajerskie kawałki, bo dzięki temu turlam się ze śmiechu.

 

Twój generał Skalski dostał karę śmierci zmienioną na dożywocie, przesiedział kilka lat w więzieniu za nic, a AKowcy też łatwego życia nie mieli. A sytuacja którą opisałem jest prawdziwa, co tak cię w niej śmieszy? Mogę dostać warna ale czemu uprzywilejowany syn jakiegoś partyjniaka, z podstawowym wykształceniem, zerową kulturą dyskusji i wiedzą (to po twoich poprzednich wypowiedziach) ma mi mówić że życie mojej babci to frajerskie kawałki? k***a, jej ojciec zmarł w wyniku obrażeń po przesłuchaniach przez takich urzędników państwowych, a ty będziesz mi mówił że nic się w Polsce nie zmieniło?

Nie emocjonuj się, nie warto. Wiem że to nie jest łatwe, ale starcie z człowiekiem, który uważa iż żyjemy w PRL ze zmienioną nazwą nie ma sensu. Niech sobie tam żyje skoro chce, ja z jakichś dziwnych względów wolę jednak żyć w III RP. Choć też mam drobną autopsyjną skalę porównawczą.

Odnośnik do komentarza

Nie emocjonuj się, nie warto. Wiem że to nie jest łatwe, ale starcie z człowiekiem, który uważa iż żyjemy w PRL ze zmienioną nazwą nie ma sensu. Niech sobie tam żyje skoro chce, ja z jakichś dziwnych względów wolę jednak żyć w III RP. Choć też mam drobną autopsyjną skalę porównawczą.

 

gorszym niż PRL, bo US nie daje zarobić, kasa zarobiona "na saksach" jest opodatkowana i nie opłaca się handlować walutą

Odnośnik do komentarza

Dziękuje, po tym turlałem się ze śmiechu ponad godzinę, a moja żona do tej pory ma dobry humor.Święta będę miał wesołe, choć PORL okrada ludzi dalej, dzięki dekrecie bieruta

 

A zatem wesołych świąt Ci życzę osobiście, niech Ci się wiedzie. Ale jeśli wydaje Ci się, że komuś zaimponowałeś, to się grubo mylisz ;) Tymczasem ucz się kultury, bo tego Ci brakuje.

Odnośnik do komentarza

Nie muszę się uczyć kultury dyskusji, nie muszę nikomu imponować. Moja wiedza opiera się na solidnych podstawach i doświadczeniu. Net może wiele a w sieci jestem anonimowy. To tyle a propos tego, że mam niby wykształcenie podstawowe i mogę to czy tamto.

Możesz kłamać ile chcesz i jak pokazuje doświadczenie i przeróżne badania tak się właśnie dzieje. Byłbym głupi gdybym napisał kim jestem, nie wiecie nawet czy jestem kobietą i ile mam lat, a ferujecie wyroki. Nie piszcie, że to po moich wypowiedziach, bo jak napisałem: wiele można ukryć, a właściwie wiele można odkryć.

Nie możecie mnie oceniać, bo nie wiecie co sobą reprezentuję i jakie są moje poglądy. Może to mnie kręci, może robię badania do pracy magisterskiej a może jestem profesorkiem co sprawdza dzisiejsze pokolenie, a może pijakiem spod budki z piwem, a może sexowną laską, która musi się lekko rozintelektualizować żeby poczuć życie?

Nawet mi nie możecie zarzucić, że kłamię. Bo to przecież nie ja. To tylko moje wypowiedzi, a nawet kłamstwo jest relatywne.

Smutno mi, że nikt nie wykazał się ani refleksem ani tak naprawdę wiedzą. To nie złośliwość ani ironia, to coś czego na razie raczej nie zrozumiecie.

Po co to napisałam? Bo żaden z Was i ja też, o PRL nic nie może napisać prawdziwego, może to być oczywiste, bliskie prawdy, ale nic więcej.

Czy zadaliście sobie pytanie czy umiecie myśleć i wyciągać wnioski? Jest to trudne i żadna szkoła tego nie uczy. Trzeba się uczyć samemu, patrzeć i zbierać doświadczenia. Szkoła tępi samodzielne myślenie i tak ma przecież być.

Czym dla Was jest wolność? Dla każdego jest czymś innym, mogę się o to założyć. Im bardziej macie osobiste podejście do czegokolwiek: wydarzenia czy osoby, tym bardziej reagujecie emocjonalnie. To jest ludzkie, ale to jest Wasz obraz świata i Wasza definicja wolności.

Dlaczego próbujecie to narzucać innym? Bo tak jest i już? Bo lubimy mieć rację i ostatnie słowo?

Nie mam zamiaru nikogo poniżać, ogłupiać czy równać z ziemią, cóż to za satysfakcja czynić zło innemu człowiekowi? Ale jak widać wielu z nas to lubi :)

Wracając do PRL-u. Przez pryzmat swoich doświadczeń i swojej rodziny mogę powiedzieć, że:

niewiele się zmieniło. A jednak zmieniły się z pewnością nazwy i odbiór rzeczywistości. Chcemy więcej, nie chcemy pokazywać, jak zwykle, słabości. Uprzywilejowani byli są i będą. Pytanie raczej jest: co jest przywilejem? Czy się rozszerzyło na większą grupę społeczną?

Nie potraficie uszanować czyjejś wiedzy ani statusu społecznego. Wystarczy poobserwować to forum. Totalny brak szacunku aż boli.

Ciągnąc jednak główny wątek dotyczący PRL powiem Wam, że wiele z tego co napisałam, to zlepek wielu biografii, tacy ludzie istnieją (chcecie czy nie).

Nie jest istotne czy wyniesiecie z tej dyskusji gniew czy pokorę, chociaż emocje są bardzo ważne. Wystarczy jednak, że spróbujecie pomyśleć.

Samo życie w społeczeństwie jest ograniczeniem i przywilejem. To co tworzy społeczeństwo jest sztuczne i takie ma być.

Przyznam, że lekko wkurzające jest to, że ludziom tak trudno jest się uczyć samodzielności, że wielu odblokowuje się tylko jako anonimy, no, ale przecież dużo mamy do stracenia: nasze rodziny, naszych ukochanych i niezastąpionych, nasze prace i domy, przyjemności i grzeszki. Naszą wolność? Nie. Naszą pozycję w społeczeństwie, nasz płaszczyk i kołderkę, którą przykrywa nas władza i zakłada opaskę na oczy, kiedy nas już nie potrzebuje. Nikt nie zrozumie dna i beznadziei, jeśli jej nie zazna. Nikt nie zrozumie luksusu i władzy jeśli nie będzie tego czuł.

Miałam szansę coś zrozumieć i staram się pomóc innym. Czy znowu zmieszacie mnie z błotem? :D

Uśmiechnęłam się, bo nie zależy mi na tym, nie zależy nikomu, kto zna swoją wartość i wartość tego co ma a bardziej tego co może stracić.

Dlatego PRL to było kłamstwo, dzisiejszy stan jest jak najbardziej kontynuacją tego stanu. PRL to tylko trzy literki, dla niektórych to codzienność, dla niektórych historia. A dla mnie to przykład, przykład ludzkich dziejów, zachowań szarych ludzi, które zawsze w podobnych sytuacjach będą takie same. Bo jak jesteś h..em to takim będziesz i to odcinając się od sytuacji czy posiadasz energię w formie pieniędzy czy przyjaciół.

Ten kraj jest chory i jeśli ktoś jeszcze tego nie widzi to może być pewny, że kiedyś zobaczy. Tak, jest chory i był chory. I nie życzę nikomu, żeby dowiadywał się tego jednego dnia w formie mało przyjemnych wydarzeń, które pokażą, że kraj, który ma go kochać i bronić, a więc władza i jej funkcjonariusze, ma cię w d..ie. Ten kraj nic nie musi a władza już ma cię w d..ie. A twoja wolność jest tak iluzoryczna, że zastanawiasz się jaka właściwie jest jej definicja. To ty masz kochać kraj czy inną formację, w której tkwisz jako członek (nomen omen ;) grupy czy społeczeństwa. Nikt cię nie obroni jak sam tego nie zrobisz, bo każdy dba o swój tyłek.

Odnośnik do komentarza

A sądziłeś, że nadejście III RP przyniesie Ziemię Obiecaną? Nie, jesteśmy od dawna już na zachód od Edenu. Wolność daje możliwości, nic więcej. Że skrzywdził Cię urzędnik? Sędzia? No popatrz, mnie nie skrzywdził. Nikogo z mojej rodziny też. A mojego kolegę tak (ZUS konkretniej). I ja mam wyciągać z tego wnioski na temat zniewolenia/jego braku ludzi w III RP? W odróżnieniu od większości tu piszących ja również żyłem w PRL i nic złego mnie nie spotkało, poza nieznośnością godziny milicyjnej (którą w mojej mieścinie i tak powszechnie ignorowano). To może powinienem uważać PRL za kraj swobód i porządku obywatelskiego? Dziadek mojej ukochanej był na robotach w III Rzeszy i nie ma (nie miał, od roku nie żyje) temu krajowi nic do zarzucenia. Jego empiryka wskazywała mu, że całe to gadanie o zbrodniczości systemu było mocno przesadzone. Empiryka bywa zawodna.

A politycy obywateli w czterech literach mieli zawsze, z drobnymi indywidualnymi przerwami.

 

 

 

Jeszcze jedno. Kultura prowadzenia dyskusji nie służy ku temu, by komukolwiek imponować, przynajmniej z tego co wiem.

Odnośnik do komentarza

I jeszcze drugie. Możesz sobie relatywizować pojęcie wolności skoro lubisz jałowe zajęcia, ale bawienie się w porównania między PRL a III RP na poziomie państwowym relatywne już nie jest. Relatywna może być ocena obu systemów, ale ekstrapolowanie równości między tymi systemami na podstawie swych indywidualnych przeżyć jest zabawą równie uzasadnioną, jak uznawanie SPQR za oazę wolności w oparciu o indywidualne przekonania Józefa Flawiusza.

Odnośnik do komentarza

Przeproś Dodę i zbankrutuj

 

Dwa lata temu Mieszko Sibilski rapował o rzekomym rozwodzie Dody z bramkarzem Radosławem Majdanem. Śmiech wokalistki porównywał do rżenia ogiera, a piosenkarkę określił "blacharą". Dorota Rabczewska, czyli Doda, przed Sądem Okręgowym w Zielonej Górze domagała się przeprosin i 20 tys. zł. Jesienią ub. roku przegrała.

 

- Można oceniać osoby publiczne. Doda sama posługuje się agresywnym językiem - uzasadniał wtedy sędzia Andrzej Biernacki.

 

Jednak Sąd Apelacyjny w Poznaniu uznał, że naruszona została godność Dody, i nakazał publicznie ją przeprosić. Choć nawiązkę 20 tys. zł odrzucił, wyrok i tak może pogrążyć rapera. Dlaczego?

 

Sąd nakazał zamieścić przeprosiny nie tylko na stronie internetowej Grupy Operacyjnej, ale również w portalu Onet.pl. Sąd precyzował: mają mieć formę wyskakującego okienka w formacie 90 x 60 mm i pojawiać się przez siedem dni.

 

Wyskakujące okienko na stronie głównej Onet.pl kosztuje 80 zł za 1000 odsłon. Jeśli chcemy, aby było widoczne przez cały dzień, musimy wykupić odsłonę dla każdego internauty, który wejdzie na stronę główną serwisu. A dziennie jest ich cztery miliony. - 4 mln pomnożone przez 80 zł i podzielone przez tysiąc (koszt reklamy według cennika) daje 320 tys. zł za jeden dzień - wylicza Anna Delost z działu sprzedaży regionalnej portalu we Wrocławiu. Gdy tę kwotę pomnożymy razy siedem, wychodzi cena 2,24 mln zł. Na pocieszenie dla rapera Mieszka - przy takim zamówieniu reklamodawca może liczyć na rabat uzgadniany podczas negocjacji.

 

- To byłyby poważne pieniądze nawet dla kogoś zamożnego, jak Jan Kulczyk, a co dopiero dla takiego artysty scenicznego jak ja. Gdyby do tego doszło, pewnie musiałbym się schować w kącie i zastanowić, co będzie dalej - mówi raper. - Jeden sąd uznał, że naruszyłem dobra osobiste Dody, drugi, że nie. Nie zgadzam się z wyrokiem sądu apelacyjnego. Sąd mówi mi, jakich sformułowań mogę używać w piosenkach, a tam znajdują się moje własne przemyślenia na temat różnych zjawisk. Jeżeli Sąd Najwyższy uzna, że mam przeprosić Dodę, to będzie czarny dzień dla wszystkich ludzi, którzy tworzą - dodaje.

 

Mieszko wniósł o wstrzymanie wykonalności wyroku do czasu złożenia skargi kasacyjnej. - Myślę, że sąd apelacyjny nie wziął pod uwagę skutków finansowych, jakie niesie za sobą wyrok - mówi Andrzej Kosik, pełnomocnik lidera Grupy Operacyjnej.

 

Elżbieta Fijałkowska, rzeczniczka Sądu Apelacyjnego w Poznaniu, nie chce komentować wysokich kosztów przeprosin. - Uzasadnienie wyroku jeszcze nie jest przygotowane. Mogę jedynie powiedzieć, że sąd wydał postanowienie o wstrzymaniu wykonalności wyroku po wniosku Mieszka Sibilskiego, który powołuje się na horrendalne koszty. Wystąpiliśmy do Onet.pl o informacje na ten temat - wyjaśnia Fijałkowska.

 

Nieoficjalnie prawnicy z Poznania uważają, że sąd przeszarżował, bo nie miał pojęcia, ile kosztują reklamy w popularnych portalach.

 

Sibilski rapuje, ale jest też radnym PO powiatu zielonogórskiego. W oświadczeniu majątkowym za 2008 r. podaje, że zarobił prawie 70 tys. zł z praw autorskich i 18 tys. zł z diety radnego. Miał 1,4 tys. zł oszczędności.

 

Źródło: Gazeta Wyborcza Zielona Góra

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,7742989,Przepros_Dode_i_zbankrutuj.html

 

Jak widać Sąd nie ma zielonego pojęcia ile kosztuje reklama w internecie - a na marginesie wyrok jest niewykonalny :D:D:D baner w mm :D

Odnośnik do komentarza

Witam.

 

Znacie najdłuższy polski wyraz?

 

Konstantynopolitańczykowianeczka

 

tak naprawde można utworzyć w polsce dłuższe wyrazy

 

np.

prapraprapraprapraprapraprapraprapraprapraprapraprapraprapradziadek (22 pokolenia wstecz)

 

ale co to jest przy najdłuższym (sensownym) wyrazie świata. Pełna nazwa tytyny (ang. titin) ma 189 819 znaków.

 

Niestety na forum nie przejdzie pełna nazwa tej proteiny. Pierwsze kilka linijek prezentuje się następująco:

 

Methionylthreonylthreonylglutaminylarginyltyrosylglutamylserylleucylphenylalanylalanylglutaminylleuc yllysylglutamylarginyllysylglutamylglycylalanylphenylalanylvalylprolylphenylalanylvalylthreonylleucylgl ycylaspartylprolylglycylisoleucylglutamylglutaminylserylleucyllysylisoleucylaspartylthreonylleucylisoleu cylglutamylalanylglycylalanylaspartylalanylleucylglutamylleucylglycylisoleucylprolylphenylalanylseryla spartylprolylleucylalanylaspartylglycylprolylthreonylisoleucylglutaminylasparaginylalanylthreonylleucyl arginylalanylphenylalanylalanylalanylglycylvalylthreonylprolylalanylglutaminylcysteinylphenylalanylglu tamylmethionylleucylalanylleucylisoleucylarginylglutaminyllysylhistidylprolylthreonylisoleucylprolylisol eucylglycylleucylleucylmethionyltyrosylalanylasparaginylleucylvalylphenylalanylasparaginyllysylglycyli soleucylaspartylglutamylphenylalanyltyrosylalanylglutaminylcysteinylglutamyllysylvalylglycylvalylaspa rtylserylvalylleucylvalylalanylaspartylvalylprolylvalylglutaminylglutamylserylalanylprolylphenylalanylarg inylglutaminylalanylalanylleucylarginylhistidylasparaginylvalylalanylprolylisoleucylphenylalanylisoleuc ylcysteinylprolylprolylaspartylalanylaspartylaspartylaspartylleucylleucylarginylglutaminylisoleucylalany lseryltyrosylglycylarginylglycyltyrosylthreonyltyrosylleucylleucylserylarginylalanylglycylvalylthreonylgly cylalanylglutamylasparaginylarginylalanylalanylleucylprolylleucylasparaginylhistidylleucylvalylalanylly sylleucyllysylglutamyltyrosylasparaginylalanylalanylprolylprolylleucylglutaminylglycylphenylalanylglycy lisoleucylserylalanylprolylaspartylglutaminylvalyllysylalanylalanylisoleucylaspartylalanylglycylalanylala nylglycylalanylisoleucylserylglycylserylalanylisoleucylvalyllysylisoleucylisoleucylglutamylglutaminylhist idylasparaginylisoleucylglutamylprolylglutamyllysylmethionylleucylalanylalanylleucyllysylvalylphenylal anylvalylglutaminylprolylmethionyllysylalanylalanylthreonylarginylacetylseryltyrosylserylisoleucylthreo nylserylprolylserylglutaminylphenylalanylvalylphenylalanylleucylserylserylvalyltryptophylalanylaspartyl prolylisoleucylglutamylleucylleucylasparaginylvalylcysteinylthreonylserylserylleucylglycylasparaginylgl utaminylphenylalanylglutaminylthreonylglutaminylglutaminylalanylarginylthreonylthreonylglutaminylval ylglutaminylglutaminylphenylalanylserylglutaminylvalyltryptophyllysylprolylphenylalanylprolylglutaminy lserylthreonylvalylarginylphenylalanylprolylglycylaspartylvalyltyrosyllysylvalyltyrosylarginyltyrosylaspar aginylalanylvalylleucylaspartylprolylleucylisoleucylthreonylalanylleucylleucylglycylthreonylphenylalany laspartylthreonylarginylasparaginylarginylisoleucylisoleucylglutamylvalylglutamylasparaginylglutaminy lglutaminylserylprolylthreonylthreonylalanylglutamylthreonylleucylaspartylalanylthreonylarginylarginylv alylaspartylaspartylalanylthreonylvalylalanylisoleucylarginylserylalanylasparaginylisoleucylasparaginyl leucylvalylasparaginylglutamylleucylvalylarginylglycylthreonylglycylleucyltyrosylasparaginylglutaminyl asparaginylthreonylphenylalanylglutamylserylmethionylserylglycylleucylvalyltryptophylthreonylserylala nylprolylalanyltitinmethionylglutaminylarginyltyrosylglutamylserylleucylphenylalanylalanylisoleucylcyst einylprolylprolylaspartylalanylaspartylaspartylaspartylleucylleucylarginylglutaminylisoleucylalanylserylt yrosylglycylarginylglycyltyrosylthreonyltyrosylleucylleucylserylarginylalanylglycylvalylthreonylglycylala nylglutamylasparaginylarginylalanylalanylleucylprolylleucylasparaginylhistidylleucylvalylalanyllysylleu cyllysylglutamyltyrosylasparaginylalanylalanylprolylprolylleucylglutaminylglycylphenylalanylglycylisole ucylserylalanylprolylaspartylglutaminylvalyllysylalanylalanylisoleucylaspartylalanylglycylalanylalanylgl ycylalanylisoleucylserylglycylserylalanylisoleucylvalyllysylisoleucylisoleucylglutamylglutaminylhistidyla sparaginylisoleucylglutamylprolylglutamyllysylmethionylleucylalanylalanylleucyllysylvalylphenylalanylv alylglutaminylprolylmethionyllysylalanylalanylthreonylarginylacetylseryltyrosylserylisoleucylthreonylser ylprolylserylglutaminylphenylalanylvalylphenylalanylleucylserylserylvalyltryptophylalanylaspartylprolyli soleucylglutamylleucylleucylasparaginylvalylcysteinylthreonylserylserylleucylglycylasparaginylglutami nylphenylalanylglutaminylthreonylglutaminylglutaminylalanylarginylthreonylthreonylglutaminylvalylglut aminylglutaminylphenylalanylserylglutaminylvalyltryptophyllysylprolylphenylalanylprolylglutaminylseryl threonylvalylarginylphenylalanylprolylglycylaspartylvalyltyrosyllysylvalyltyrosylarginyltyrosylasparagin ylalanylvalylleucylaspartylprolylleucylisoleucylthreonylalanylleucylleucylglycylthreonylphenylalanylasp artylthreonylarginylasparaginylarginylisoleucylisoleucylglutamylvalylglutamylasparaginylglutaminylglut aminylserylprolylthreonylthreonylalanylglutamylthreonylleucylaspartylalanylthreonylarginylarginylvalyl aspartylaspartylalanylthreonylvalylalanylisoleucylarginylserylalanylasparaginylisoleucylasparaginylleu cylvalylasparaginylglutamylleucylvalylarginylglycylthreonylglycylleucyltyrosylasparaginylglutaminylasp araginylthreonylphenylalanylglutamylserylmethionylserylglycylleucylvalyltryptophylthreonylserylalanyl prolylalanyltitinmethionylglutaminylarginyltyrosylglutamylserylleucylphenylalanylalanylisoleucylcystein ylprolylprolylaspartylalanylaspartylaspartylaspartylleucylleucylarginylglutaminylisoleucylalanylseryltyr osylglycylarginylglycyltyrosylthreonyltyrosylleucylleucylserylarginylalanylglycylvalylthreonylglycylalany lglutamylasparaginylarginylalanylalanylleucylprolylleucylasparaginylhistidylleucylvalylalanyllysylleucyll ysylglutamyltyrosylasparaginylalanylalanylprolylprolylleucylglutaminylglycylphenylalanylglycylisoleucy lserylalanylprolylaspartylglutaminylvalyllysylalanylalanylisoleucylaspartylalanylglycylalanylalanylglycyl alanylisoleucylserylglycylserylalanylisoleucylvalyllysylisoleucylisoleucylglutamylglutaminylhistidylaspa raginylisoleucylglutamylprolylglutamyllysylmethionylleucylalanylalanylleucyllysylvalylphenylalanylvalyl glutaminylprolylmethionyllysylalanylalanylthreonylarginylacetylseryltyrosylserylisoleucylthreonylserylp rolylserylglutaminylphenylalanylvalylphenylalanylleucylserylserylvalyltryptophylalanylaspartylprolylisol eucylglutamylleucylleucylasparaginylvalylcysteinylthreonylserylserylleucylglycylasparaginylglutaminyl phenylalanylglutaminylthreonylglutaminylglutaminylalanylarginylthreonylthreonylglutaminylvalylglutam inylglutaminylphenylalanylserylglutaminylvalyltryptophyllysylprolylphenylalanylprolylglutaminylserylthr eonylvalylarginylphenylalanylprolylglycylaspartylvalyltyrosyllysylvalyltyrosylarginyltyrosylasparaginylal anylvalylleucylaspartylprolylleucylisoleucylthreonylalanylleucylleucylglycylthreonylphenylalanylasparty lthreonylarginylasparaginylarginylisoleucylisoleucylglutamylvalylglutamylasparaginylglutaminylglutami nylserylprolylthreonylthreonylalanylglutamylthreonylleucylaspartylalanylthreonylarginylarginylvalylasp artylaspartylalanylthreonylvalylalanylisoleucylarginylserylalanylasparaginylisoleucylasparaginylleucylv alylasparaginylglutamylleucylvalylarginylglycylthreonylglycylleucyltyrosylasparaginylglutaminylaspara ginylthreonylphenylalanylglutamylserylmethionylserylglycylleucylvalyltryptophylthreonylserylalanylprol ylalanyltitinmethionylglutaminylarginyltyrosylglutamylserylleucylphenylalanylalanylisoleucylcysteinylpr olylprolylaspartylalanylaspartylaspartylaspartylleucylleucylarginylglutaminylisoleucylalanylseryltyrosyl glycylarginylglycyltyrosylthreonyltyrosylleucylleucylserylarginylalanylglycylvalylthreonylglycylalanylglut amylasparaginylarginylalanylalanylleucylprolylleucylasparaginylhistidylleucylvalylalanyllysylleucyllysyl glutamyltyrosylasparaginylalanylalanylprolylprolylleucylglutaminylglycylphenylalanylglycylisoleucylser ylalanylprolylaspartylglutaminylvalyllysylalanylalanylisoleucylaspartylalanylglycylalanylalanylglycylala nylisoleucylserylglycylserylalanylisoleucylvalyllysylisoleucylisoleucylglutamylglutaminylhistidylasparag inylisoleucylglutamylprolylglutamyllysylmethionylleucylalanylalanylleucyllysylvalylphenylalanylvalylglut aminylprolylmethionyllysylalanylalanylthreonylarginylacetylseryltyrosylserylisoleucylthreonylserylprolyl serylglutaminylphenylalanylvalylphenylalanylleucylserylserylvalyltryptophylalanylaspartylprolylisoleuc ylglutamylleucylleucylasparaginylvalylcysteinylthreonylserylserylleucylglycylasparaginylglutaminylphe nylalanylglutaminylthreonylglutaminylglutaminylalanylarginylthreonylthreonylglutaminylvalylglutaminyl glutaminylphenylalanylserylglutaminylvalyltryptophyllysylprolylphenylalanylprolylglutaminylserylthreon ylvalylarginylphenylalanylprolylglycylaspartylvalyltyrosyllysylvalyltyrosylarginyltyrosylasparaginylalany lvalylleucylaspartylprolylleucylisoleucylthreonylalanylleucylleucylglycylthreonylphenylalanylaspartylthr eonylarginylasparaginylarginylisoleucylisoleucylglutamylvalylglutamylasparaginylglutaminylglutaminyl serylprolylthreonylthreonylalanylglutamylthreonylleucylaspartylalanylthreonylarginylarginylvalylaspart ylaspartylalanylthreonylvalylalanylisoleucylarginylserylalanylasparaginylisoleucylasparaginylleucylval ylasparaginylglutamylleucylvalylarginylglycylthreonylglycylleucyltyrosylasparaginylglutaminylasparagi nylthreonylphenylalanylglutamylserylmethionylserylglycylleucylvalyltryptophylthreonylserylalanylprolyl alanyltitinmethionylglutaminylarginyltyrosylglutamylserylleucylphenylalanylalanylmethionylthreonylthr eonylglutaminylarginyltyrosylglutamylserylleucylphenylalanylalanylglutaminylleucyllysylglutamylarginy llysylglutamylglycylalanylphenylalanylvalylprolylphenylalanylvalylthreonylleucylglycylaspartylprolylglyc ylisoleucylglutamylglutaminylserylleucyllysylisoleucylaspartylthreonylleucylisoleucylglutamylalanylglyc ylalanylaspartylalanylleucylglutamylleucylglycylisoleucylprolylphenylalanylserylaspartylprolylleucylala nylaspartylglycylprolylthreonylisoleucylglutaminylasparaginylalanylthreonylleucylarginylalanylphenylal anylalanylalanylglycylvalylthreonylprolylalanylglutaminylcysteinylphenylalanylglutamylmethionylleucyl alanylleucylisoleucylarginylglutaminyllysylhistidylprolylthreonylisoleucylprolylisoleucylglycylleucylleucy lmethionyltyrosylalanylasparaginylleucylvalylphenylalanylasparaginyllysylglycylisoleucylaspartylgluta mylphenylalanyltyrosylalanylglutaminylcysteinylglutamyllysylvalylglycylvalylaspartylserylvalylleucylval ylalanylaspartylvalylprolylvalylglutaminylglutamylserylalanylprolylphenylalanylarginylglutaminylalanyla lanylleucylarginylhistidylasparaginylvalylalanylprolylisoleucylphenylalanylisoleucylcysteinylprolylprolyl aspartylalanylaspartylaspartylaspartylleucylleucylarginylglutaminylisoleucylalanylseryltyrosylglycylargi nylglycyltyrosylthreonyltyrosylleucylleucylserylarginylalanylglycylvalylthreonylglycylalanylglutamylasp araginylarginylalanylalanylleucylprolylleucylasparaginylhistidylleucylvalylalanyllysylleucyllysylglutamyl tyrosylasparaginylalanylalanylprolylprolylleucylglutaminylglycylphenylalanylglycylisoleucylserylalanylp rolylaspartylglutaminylvalyllysylalanylalanylisoleucylaspartylalanylglycylalanylalanylglycylalanylisoleu cylserylglycylserylalanylisoleucylvalyllysylisoleucylisoleucylglutamylglutaminylhistidylasparaginylisole ucylglutamylprolylglutamyllysylmethionylleucylalanylalanylleucyllysylvalylphenylalanylvalylglutaminylp rolylmethionyllysylalanylalanylthreonylarginylacetylseryltyrosylserylisoleucylthreonylserylprolylserylglu taminylphenylalanylvalylphenylalanylleucylserylserylvalyltryptophylalanylaspartylprolylisoleucylglutam ylleucylleucylasparaginylvalylcysteinylthreonylserylserylleucylglycylasparaginylglutaminylphenylalanyl glutaminylthreonylglutaminylglutaminylalanylarginylthreonylthreonylglutaminylvalylglutaminylglutamin ylphenylalanylserylglutaminylvalyltryptophyllysylprolylphenylalanylprolylglutaminylserylthreonylvalylar ginylphenylalanylprolylglycylaspartylvalyltyrosyllysylvalyltyrosylarginyltyrosylasparaginylalanylvalylleu cylaspartylprolylleucylisoleucylthreonylalanylleucylleucylglycylthreonylphenylalanylaspartylthreonylar ginylasparaginylarginylisoleucylisoleucylglutamylvalylglutamylasparaginylglutaminylglutaminylserylpr olylthreonylthreonylalanylglutamylthreonylleucylaspartylalanylthreonylarginylarginylvalylaspartylaspar tylalanylthreonylvalylalanylisoleucylarginylserylalanylasparaginylisoleucylasparaginylleucylvalylaspar aginylglutamylleucylvalylarginylglycylthreonylglycylleucyltyrosylasparaginylglutaminylasparaginylthreo nylphenylalanylglutamylserylmethionylserylglycylleucylvalyltryptophylthreonylserylalanylprolylalanyltiti nmethionylglutaminylarginyltyrosylglutamylserylleucylphenylalanylalanylisoleucylcysteinylprolylprolyla spartylalanylaspartylaspartylaspartylleucylleucylarginylglutaminylisoleucylalanylseryltyrosylglycylargin ylglycyltyrosylthreonyltyrosylleucylleucylserylarginylalanylglycylvalylthreonylglycylalanylglutamylaspar aginylarginylalanylalanylleucylprolylleucylasparaginylhistidylleucylvalylalanyllysylleucyllysylglutamylty rosylasparaginylalanylalanylprolylprolylleucylglutaminylglycylphenylalanylglycylisoleucylserylalanylpro lylaspartylglutaminylvalyllysylalanylalanylisoleucylaspartylalanylglycylalanylalanylglycylalanylisoleucyl serylglycylserylalanylisoleucylvalyllysylisoleucylisoleucylglutamylglutaminylhistidylasparaginylisoleucy lglutamylprolylglutamyllysylmethionylleucylalanylalanylleucyllysylvalylphenylalanylvalylglutaminylproly lmethionyllysylalanylalanylthreonylarginylacetylseryltyrosylserylisoleucylthreonylserylprolylserylgluta minylphenylalanylvalylphenylalanylleucylserylserylvalyltryptophylalanylaspartylprolylisoleucylglutamyll eucylleucylasparaginylvalylcysteinylthreonylserylserylleucylglycylasparaginylglutaminylphenylalanylgl utaminylthreonylglutaminylglutaminylalanylarginylthreonylthreonylglutaminylvalylglutaminylglutaminyl phenylalanylserylglutaminylvalyltryptophyllysylprolylphenylalanylprolylglutaminylserylthreonylvalylargi nylphenylalanylprolylglycylaspartylvalyltyrosyllysylvalyltyrosylarginyltyrosylasparaginylalanylvalylleucy laspartylprolylleucylisoleucylthreonylalanylleucylleucylglycylthreonylphenylalanylaspartylthreonylargin ylasparaginylarginylisoleucylisoleucylglutamylvalylglutamylasparaginylglutaminylglutaminylserylprolylt hreonylthreonylalanylglutamylthreonylleucylaspartylalanylthreonylarginylarginylvalylaspartylaspartylal anylthreonylvalylalanylisoleucylarginylserylalanylasparaginylisoleucylasparaginylleucylvalylasparagin ylglutamylleucylvalylarginylglycylthreonylglycylleucyltyrosylasparaginylglutaminylasparaginylthreonylp henylalanylglutamylserylmethionylserylglycylleucylvalyltryptophylthreonylserylalanylprolylalanyltitinme thionylglutaminylarginyltyrosylglutamylserylleucylphenylalanylalanylisoleucylcysteinylprolylprolylaspar tylalanylaspartylaspartylaspartylleucylleucylarginylglutaminylisoleucylalanylseryltyrosylglycylarginylgly cyltyrosylthreonyltyrosylleucylleucylserylarginylalanylglycylvalylthreonylglycylalanylglutamylasparagin ylarginylalanylalanylleucylprolylleucylasparaginylhistidylleucylvalylalanyllysylleucyllysylglutamyltyrosyl asparaginylalanylalanylprolylprolylleucylglutaminylglycylphenylalanylglycylisoleucylserylalanylprolylas partylglutaminylvalyllysylalanylalanylisoleucylaspartylalanylglycylalanylalanylglycylalanylisoleucylseryl glycylserylalanylisoleucylvalyllysylisoleucylisoleucylglutamylglutaminylhistidylasparaginylisoleucylglut amylprolylglutamyllysylmethionylleucylalanylalanylleucyllysylvalylphenylalanylvalylglutaminylprolylmet hionyllysylalanylalanylthreonylarginylacetylseryltyrosylserylisoleucylthreonylserylprolylserylglutaminyl phenylalanylvalylphenylalanylleucylserylserylvalyltryptophylalanylaspartylprolylisoleucylglutamylleucyl leucylasparaginylvalylcysteinylthreonylserylserylleucylglycylasparaginylglutaminylphenylalanylglutami nylthreonylglutaminylglutaminylalanylarginylthreonylthreonylglutaminylvalylglutaminylglutaminylpheny lalanylserylglutaminylvalyltryptophyllysylprolylphenylalanylprolylglutaminylserylthreonylvalylarginylphe nylalanylprolylglycylaspartylvalyltyrosyllysylvalyltyrosylarginyltyrosylasparaginylalanylvalylleucylaspar tylprolylleucylisoleucylthreonylalanylleucylleucylglycylthreonylphenylalanylaspartylthreonylarginylaspa raginylarginylisoleucylisoleucylglutamylvalylglutamylasparaginylglutaminylglutaminylserylprolylthreon ylthreonylalanylglutamylthreonylleucylaspartylalanylthreonylarginylarginylvalylaspartylaspartylalanylth reonylvalylalanylisoleucylarginylserylalanylasparaginylisoleucylasparaginylleucylvalylasparaginylgluta mylleucylvalylarginylglycylthreonylglycylleucyltyrosylasparaginylglutaminylasparaginylthreonylphenyla lanylglutamylserylmethionylserylglycylleucylvalyltryptophylthreonylserylalanylprolylalanyltitinmethionyl glutaminylarginyltyrosylglutamylserylleucylphenylalanylalanylisoleucylcysteinylprolylprolylaspartylalan ylaspartylaspartylaspartylleucylleucylarginylglutaminylisoleucylalanylseryltyrosylglycylarginylglycyltyro sylthreonyltyrosylleucylleucylserylarginylalanylglycylvalylthreonylglycylalanylglutamylasparaginylargin ylalanylalanylleucylprolylleucylasparaginylhistidylleucylvalylalanyllysylleucyllysylglutamyltyrosylaspar aginylalanylalanylprolylprolylleucylglutaminylglycylphenylalanylglycylisoleucylserylalanylprolylaspartyl glutaminylvalyllysylalanylalanylisoleucylaspartylalanylglycylalanylalanylglycylalanylisoleucylserylglycy lserylalanylisoleucylvalyllysylisoleucylisoleucylglutamylglutaminylhistidylasparaginylisoleucylglutamyl prolylglutamyllysylmethionylleucylalanylalanylleucyllysylvalylphenylalanylvalylglutaminylprolylmethion yllysylalanylalanylthreonylarginylacetylseryltyrosylserylisoleucylthreonylserylprolylserylglutaminylphen ylalanylvalylphenylalanylleucylserylserylvalyltryptophylalanylaspartylprolylisoleucylglutamylleucylleuc ylasparaginylvalylcysteinylthreonylserylserylleucylglycylasparaginylglutaminylphenylalanylglutaminylt hreonylglutaminylglutaminylalanylarginylthreonylthreonylglutaminylvalylglutaminylglutaminylphenylala nylserylglutaminylvalyltryptophyllysylprolylphenylalanylprolylglutaminylserylthreonylvalylarginylphenyl alanylprolylglycylaspartylvalyltyrosyllysylvalyltyrosylarginyltyrosylasparaginylalanylvalylleucylaspartyl prolylleucylisoleucylthreonylalanylleucylleucylglycylthreonylphenylalanylaspartylthreonylarginylaspara ginylarginylisoleucylisoleucylglutamylvalylglutamylasparaginylglutaminylglutaminylserylprolylthreonylt hreonylalanylglutamylthreonylleucylaspartylalanylthreonylarginylarginylvalylaspartylaspartylalanylthre onylvalylalanylisoleucylarginylserylalanylasparaginylisoleucylasparaginylleucylvalylasparaginylglutam ylleucylvalylarginylglycylthreonylglycylleucyltyrosylasparaginylglutaminylasparaginylthreonylphenylala nylglutamylserylmethionylserylglycylleucylvalyltryptophylthreonylserylalanylprolylalanyltitinmethionylgl utaminylarginyltyrosylglutamylserylleucylphenylalanylalanylmethionylthreonylthreonylglutaminylarginy ltyrosylglutamylserylleucylphenylalanylalanylglutaminylleucyllysylglutamylarginyllysylglutamylglycylala nylphenylalanylvalylprolylphenylalanylvalylthreonylleucylglycylaspartylprolylglycylisoleucylglutamylglu taminylserylleucyllysylisoleucylaspartylthreonylleucylisoleucylglutamylalanylglycylalanylaspartylalanyll eucylglutamylleucylglycylisoleucylprolylphenylalanylserylaspartylprolylleucylalanylaspartylglycylprolylt hreonylisoleucylglutaminylasparaginylalanylthreonylleucylarginylalanylphenylalanylalanylalanylglycylv alylthreonylprolylalanylglutaminylcysteinylphenylalanylglutamylmethionylleucylalanylleucylisoleucylar ginylglutaminyllysylhistidylprolylthreonylisoleucylprolylisoleucylglycylleucylleucylmethionyltyrosylalany lasparaginylleucylvalylphenylalanylasparaginyllysylglycylisoleucylaspartylglutamylphenylalanyltyrosyl alanylglutaminylcysteinylglutamyllysylvalylglycylvalylaspartylserylvalylleucylvalylalanylaspartylvalylpro lylvalylglutaminylglutamylserylalanylprolylphenylalanylarginylglutaminylalanylalanylleucylarginylhistidy lasparaginylvalylalanylprolylisoleucylphenylalanylisoleucylcysteinylprolylprolylaspartylalanylaspartylas partylaspartylleucylleucylarginylglutaminylisoleucylalanylseryltyrosylglycylarginylglycyltyrosylthreonylt yrosylleucylleucylserylarginylalanylglycylvalylthreonylglycylalanylglutamylasparaginylarginylalanylalan ylleucylprolylleucylasparaginylhistidylleucylvalylalanyllysylleucyllysylglutamyltyrosylasparaginylalanyl

 

Żródła:

1. http://www.sarahmcculloch.com/luminaryuprise/longest-word.html - pełna nazwa.

2. http://www.hcfor.pl/ciekawe-artyku-y-i-materia-y-video/6376-najd-u-sze-s-owa-wiata.html

Odnośnik do komentarza

Próbowałem wysłać dziś kilka listów poleconych adresowanych do małżonków: czyli jako odbiorca napisane było np: Państwo Barbara i Bogumił Kowalscy. Jakież było moje zdziwienie kiedy pani z okienka nie chciała przyjąć takich listów tłumacząc się jakimś pocztowym zarządzeniem, że nie można wysłać listu jeżeli jest dwóch adresatów i że jeżeli chcę ten list wysłać to muszę albo skreślić jedno imię na kopercie albo wysłać dwa oddzielne listy. Spotkaliście się z tym absurdem? I czy jest jakieś choc minimalnie logiczne jego wyjaśnienie?

Odnośnik do komentarza

Jeśli ktoś lubi czarny humor i ma mocne nerwy, niech zajrzy pod ten artykuł Niezaleznej.pl. Ważne są komentarze, nie sam artykuł :lol: Od czasu do czasu warto spojrzeć na takie nisze coby zrozumieć, jak bogatą plejadą poglądów prezentuje się współczesne społeczeństwo :) Taki smaczek dajmy na to:

 

Dlaczego tusk się zgodzil

na zaproszenie tego lotra (Putina - dopisek mój) osobno i nie zażądal reprezentowania POLSKI z najważniejszą osobą w Państwie Panem Prezydentem.O czym rozmawiali sami w lesie katyńskim idąc sami bez tlumaczy i w jakim języku.Czyżby aż tak się rozumieli, tlumacz byl nie potrzebny.Czy ustalali plan na dwa dni potem? Dlaczego on się nie rozbil tylko Pan Prezydent? Blagam , proszę może ktoś by się podjąl tego zadania.

No właśnie, w jakim języku rozmawiali... pewnie esperanto...

Odnośnik do komentarza

Nigdzie indziej to się nie nadaje:

 

Pan

Jan Rojek

Dyrektor

Oddziału TVP w Krakowie

 

Pogrążeni w smutku i powadze tych trudnych chwil, które stały się udziałem wszystkich Polaków, zwracamy się do Pana z apelem o podjęcie działań celem zachowania powagi i odpowiedniego poziomu realizowanego od lat, przez nas wspólnie, programu Młodzież kontra... czyli pod ostrzałem.

 

Jesteśmy oburzeni i zniesmaczeni zachowaniem grupy reprezentującej podczas ostatniego programu Sekcję Młodzieżową Unii Polityki Realnej. Nienawistne komentarze wypowiadane przez reprezentantów UPR, pełne agresji słowa skierowane do innych uczestników programu, wreszcie brak odpowiedniej dla jakże trudnej chwili powagi, zmuszają nas do wyrażenia oficjalnego protestu przeciwko dalszemu udziałowi reprezentantów UPR i Sekcji Młodzieżowej UPR w programie Młodzież kontra...

 

Zważywszy, że nie jest to pierwsze tego typu szokujące i naganne zachowanie ze strony reprezentantów wspomnianej organizacji czujemy się w obowiązku zwrócić do Pana z wnioskiem o stałe wykluczenie tych osób z grona uczestników programu. Podejmowane dotąd wielokrotnie przez producentów działania dyscyplinujące jak widać nie przyniosły rezultatów, a dalsze tolerowanie takich zachowań nie jest możliwe. Ogrom oburzenia, jakie wywołało w nas postępowanie przedstawicieli UPR zmusza do działań ostatecznych. Z tego też względu w przypadku dalszego udziału reprezentantów Unii Polityki Realnej we wspomnianym programie zmuszeni będziemy zrezygnować z reprezentowania w nim naszych organizacji i ugrupowań.

 

Wierzymy jednak, że podziela Pan nasze oburzenie, a stosowne kroki w tej sprawie zostaną wnet podjęte.

 

Przedstawiciele organizacji uczestniczących w realizacji programu Młodzież kontra...

 

Jest to pismo wysłane do krakowskiego oddziału TVP po ostatnim, "żałobnym" odcinku "Młodzież kontra...", podpisany przez wszystkie reprezentacje młodzieżówek za wyjątkiem Młodzieży Wszechpolskiej i PPP.

 

 

 

A tutaj macie tenże odcinek, nienawistna, pełna agresji i skandaliczna wypowiedź członka UPR-u ok. 30 minuty:

 

http://upr.pl/modzie-kontra/70-aoba-nie-aoba-zatopi-upr

 

Jedyny mający odwagę powiedzieć coś innego niż "Tak, głęboko w sercu wierzę, iż ta tragedia zmieni życie polityczne, zmieni nas, ponieważ odeszli ludzie wyjątkowi itd. itd." został natychmiast zaszczekany :lol:. Widzę, że uczestnicy programu "Młodzież kontra..." postanowili pokazać, że nie żartowali z tym, że mają nadzieję na zmiany i na łatwiejsze osiąganie consensusu po tej tragedii, dlatego najsampierw postanowili usunąć niewygodnych - na pewno zmniejszy to liczbę konfliktów :).

 

 

Jeśli to żądanie zostanie przez TVP przyjęte, wybuchnę śmiechem w twarz każdemu, kto mi powie, ze w Polsce jest "wolność słowa" :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...