Skocz do zawartości

Kącik absurdalny


paszczaq

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Nie dawajcie takich linków, błagam. W szufladzie czai się ponad sto modeli Eldarów (o zgrozo biseksualiści), Bretończyków (zwolenników segregacji społecznej z uwagi na pochodzenie) i żołnierzy Imperium (sfanatyzowanych religijnie). Z głośników płynął przed chwilą Manowar śpiewający o kompensowaniu życiowych porażek upuszczaniem płynów ustrojowych łimpsów i pozerów. W garażu wisi plakat z krasnoludem depczącym nader liczne goblińskie zwłoki. I jestem nauczycielem. Vami, błagam, przez wzgląd na moje nerwy...

Odnośnik do komentarza

No absurdem jest zapraszanie jakiegoś pederasty do głównej stacji informacyjnej w Polsce i promowanie jego choroby psychicznej.

 

 

Człowieku, opanuj się, bo to nie jest normalne tak się przejmować homoseksualistami i ich wypowiedziami.

Pozostaję pod wrażeniem zjawiska przyciągania magnetycznego między wszechpolakami i pedałami. Gdzie jedni demonstrują tam od razu drudzy się pojawiają. Może to przejaw jakiejś chorej fascynacji?

 

Typowo katolicka miłość do bliźniego: on nie jest taki jak ja więc trzeba go zniszczyć, wyszydzić i zgładzić w imię Boga.

Odnośnik do komentarza

cóż - pani Najfeld jako bogobojna Wszechpolka zapewne nie miała okazji bywać na "normalnych", heteryckich stronach hmm... "randkowych", stąd może jej zdziwienie informacjami o ulubionych pozycjach seksualnych, rozmiarach penisów, czy zdjęciach intymnych części ciała...

to trochę tak jakby ktoś budował sobie opinię o zachowaniach heteryków na podstawie, nie wiem - forum swingersów. w sam raz dla miłośników czarno-białej wizji świata.

Odnośnik do komentarza

Po katolicku Ci wybaczam wrodzoną głupotę i nie będę dyskutował z kimś kto szydzi z religii.

 

Bezczelność mająca przykryć brak odpowiedzi na moje proste pytanie. Naprawdę jestem ciekaw. Od kiedy to krytyka jest równoznaczna z szydzeniem?

Odnośnik do komentarza

paj, a jakiej odpowiedzi Ty się spodziewasz bo napisaniu czegoś takiego:

 

Typowo katolicka miłość do bliźniego: on nie jest taki jak ja więc trzeba go zniszczyć, wyszydzić i zgładzić w imię Boga.

 

Jak nie potrafisz zrozumieć, że to jest szydzenie to się nie dziw, że dostajesz takie odpowiedzi jakiej udzielił Ci Vami.

Odnośnik do komentarza

Dobra, ale nadal nie mogę zrozumieć, że ten vami pisze coś takiego: "no absurdem jest zapraszanie jakiegoś pederasty do głównej stacji informacyjnej w Polsce i promowanie jego choroby psychicznej"

i wszyscy przechodzą nad tym do porządku dziennego jakby to nie był obraźliwy i ofensywnie głupi tekst lecz erupcja z krynicy mądrości. Naprawdę muszę pisać, że orientacja seksualna nie ma nic wspólnego z chorobą lub zdrowiem psychicznym?

 

No, ale to ja oczywiście szydzę z religii. Troszkę jakby niekonsekwencja się wkrada.

 

Ja nie szydzę z religii. Szydzę z instrumentalnego traktowania religii.

Odnośnik do komentarza

No absurdem jest zapraszanie jakiegoś pederasty do głównej stacji informacyjnej w Polsce i promowanie jego choroby psychicznej.

I to na tyle, jeśli chodzi o to, kto komu odpowiadał.

Jakby Vami używał innego języka, to nie byłoby rzekomego "szydzenia"...

 

@No paj napisał podobnie ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...