Skocz do zawartości

Kącik absurdalny


paszczaq

Rekomendowane odpowiedzi

Vami, sory, ale tą panią powinni po kilku sekundach ze studia wyrzucić. Cały czas się rzucała, do tego nie dała dokończyć zdania drugiej osobie, a także nie miała żadnych argumentów. To jest chore, żeby się tak naśmiewać, wręcz szydzić z osoby psychicznie chorej. To jest nienormalne.

Odnośnik do komentarza

Vami, sory, ale tą panią powinni po kilku sekundach ze studia wyrzucić. Cały czas się rzucała, do tego nie dała dokończyć zdania drugiej osobie, a także nie miała żadnych argumentów. To jest chore, żeby się tak naśmiewać, wręcz szydzić z osoby psychicznie chorej. To jest nienormalne.

 

Poprawka: powinni ją wyrzucić, ale ze studiów. Tak samo jak panią mecenas Wasserman, którą miałem przykrość słuchać bodajże w wywiadzie u Rymanowskiego.

Sposób komunikowania się z prowadzącym raczej załamywał. Te wszystkie powtórzenia na początku każdego zdania albo klasyczne już: "ja rozumie". Słuchanie takich rzeczy sprawia fizyczny ból.

Odnośnik do komentarza

Tymczasem kolejny absurd z tuskolandu. Brak prawa do apelacji, Wielki Brat i jego kamery są nieomylne a my mamy płacić i siedzieć cicho.

 

Vami, proszę Cię, zastępujesz lewacką nowomowę swoją, tego nie da się czytać. Co to jest tuskoland i Wielki Brat w tym kontekście?

 

A fragment:

Zdaniem skarżących przeszkadza też nieprawidłowe rozmieszczenie znaków drogowych przy drogach, w tym takich, które wskazują lokalizację urządzenia rejestrującego prędkość.

Nie wywołuje u ciebie uśmiechu? To co, można przekraczać prędkość jak nie ma znaku? W jaki sposób chcesz apelować od takiego wyroku, wyjaśnij mi to technicznie. Co ma na poparcie swojej tezy kierowca i w czym jest lepszy od skutecznej maszyny? Słowo harcerza?

 

PS: Główny Urząd Miar sprawdza te urządzenia - więc są sprawne. Obowiązku oznaczenia radaru nie ma - więc nie można się powoływać na brak znaku jako na usprawiedliwienie. Więc jak chcesz się odwoływać?

Odnośnik do komentarza

Nienawidze fotoroadarow, ale polemizowanie i odwolywanie sie od mandatu z takiego urzadzenia to czysty smiech na sali :) 2 lata temu stracilem 300zl przez taki aparat, ale trzeba sie uderzyc w piers i przyznac ze popelnilem blad a nie szukac winnych na calym swiecie.

 

ps. ale rzeczywiscie - fotoradar pokaze inna predkosc niz ta na liczniku samochodu. Zazwyczaj jakies 5-10km/h mniejsza, bo liczniki zawyzaja predkosc :]

Odnośnik do komentarza

Działa, od dziewięćdziesięciu lat, tyle liczy sobie ta instytucja, swoją drogą powołana przez Piłsudskiego.

Czy mam jakąkolwiek szansę na rzeczową odpowiedź z twojej strony? Dokładnie chodzi mi o to jakie prawo łamie obecny system i co ma popierać zdanie kierowcy o tym że jechał wolniej niż wskazało urządzenie?

Odnośnik do komentarza

Prosiłem cię o jasną odpowiedź - słyszałem o prawie do apelacji, ale chcę wiedzieć jak chcesz się odwoływać od mandatu za przekroczenie prędkości, wystawionego na podstawie wskazań fotoradaru. Dokładniej - jak uzasadnisz swoją apelację, dlaczego sąd ma uwierzyć osobie która ten mandat otrzymała.

Bo jak dla mnie to pieniactwo, apelacja bez żadnych szans powodzenia bo takich argumentów najzwyczajniej w świecie nie ma. Jeżeli są - wymień je, przekonaj kogoś, bo chyba nie fair jest plucie na dyskutanta na starcie.

Odnośnik do komentarza

Fotoradar ma dowód w postaci zdjęcia i zmierzonej prędkości przez autoryzowane urządzenie. Człowiek może tylko powiedzieć "Ja wiem najlepiej ile jechałem", co dowodem nie jest żadnym, w żadnej sytuacji. Więc jak ma niby odbyć się taka apelacja? Także bym prosił Cię Vami o wypowiedź w normalnym tonie, bez tego swojego typowego słownictwa dotyczącego kontroli, Wielkiego Brata i innych chipów.

Odnośnik do komentarza

Wiedziałem, że właśnie w ten sposób odpowiesz - nie umiesz uargumentować swoich poglądów, więc próbujesz wyśmiać drugą osobę. Żyj dalej w swym świecie ciągłej kontroli, choć z taką schizofrenią to nie wiem jak można normalnie funkcjonować.

Odnośnik do komentarza

Mów do słupa... Eh. Kiedyś może jak doświadczysz na własnej skórze wszechwładzy aparatu państwowego, to przyznasz mi rację. Póki co nadal wierz w niezawodne maszyny atestowane przez niezależnych ekspertów :lol:

Vami - to teraz ja poprosze, powiedz jakie dowody chcialbys przedstawic w celu przekonania Sadu do swoich racji?

 

Zakladam, ze tachografu w samochodzie nie masz? A moze masz?

Odnośnik do komentarza
Kiedyś może jak doświadczysz na własnej skórze wszechwładzy aparatu państwowego, to przyznasz mi rację.

Tak z ciekawości - a jak Ty na własnej skórze doświadczyłeś wszechwładzy aparatu państwowego (dla kogoś zajmującego się prawem choć powierzchownie brzmi to już zabawnie)? Skoro uważasz, że inni przyznają Ci rację dopiero po doświadczeniu na własnej skórze takiej władzy państwa, to jakie Ty masz z nim doświadczenia?

Tylko błagam, nie wyskakuj mi z przykładem na poziomie "Kaczyńskiego zabił Tusk i ma krew na rękach!!!!11" czy z eksplozją kontrolowaną w WTC, coś realnego i godnego wiary człowieka zdrowego.

Odnośnik do komentarza

Udowodnić trzeba winę. Ale jak widzę zwolenników udowadniania niewinności nie brakuje :]

Chwila - mowiles o apelacji, czyli odwolaniu od wyroku ktory zapadl. Teraz nagle stwierdzasz, ze nie bylo nawet udowodnienia winy, bo fotoradar klamie i juz.

 

Zdecyduj sie ktora wersje przyjmujesz...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...