Skocz do zawartości

Manchester United


Rekomendowane odpowiedzi

Ale to Pienaar zrobił w tej akcji wszystko co kibice ManU chcieli by w tamtym momencie dostać pod choinkę. Giggs nawet nie miał wyjścia i po takim zagraniu musiał się wywrócić. Przy tej akcji zasługi za karnego przyznałbym graczowi Ecertonu z 85% i Giggsowi 15% za to że zdecydował się na drubling w polu karnym.

Odnośnik do komentarza
Ferguson dostrzegł, że Van der Sar prochu już nie wymyśli i zaczyna stosować rotację. Rywalizacja (choć na moment obecny to może złe określenie) pomiędzy Kuszczakiem, a Fosterem przypomina mi sytuację Dudka z Kirklandem. Wydaje mi się, że do końca kontraktu jedynką będzie Holender. Boję się tylko angielskich dziennikarzy, którzy zewsząd będą naciskać na Sir Alexa, by ten desygnował do gry Fostera (patrz przykład powyżej).

Sam tego będę chciał. Szczerze mówiąc Tomek mnie doprowadzał do szału w niedzielne popołudnie. Dawno nie widziałem takiego bramkarza, którego każdy daleki wykop lądowałby u przeciwnika bądź na aucie. Pomimo tego, że Kuszczak miał świetny początek sezonu i łudizłem się, że może być to materiał na pierwszego bramkarza, to teraz z każdym meczem mam większe wątpliwości. Tomek będzie miał jeszcze bodaj 2 mecze na wykazanie i to niełatwe, bo wyjazdy do Sunderlandu oraz WHU, a później do bramki wróci Holender.

 

Oczywiście, 3 punkty wywalczone w niedzielę możemy podziękować Pienaarowi. Trzeba jednak podkreślić naprawdę fajną grę Giggsa. Aż chciałoby się oglądać w każdym spotkaniu tak dysponowanego Walijczyka.

 

Oby tylko w jutrzejszym meczu mogli zagrać Rio i Hargreaves...

Odnośnik do komentarza

Ano, niestety zgadzam się z michalem - po tym niedzielnym meczu doszedłem do wniosku, że chyba jednak Kuszczak do Man Utd się nie na nadaje. Jest po prostu za bardzo 'elektryczny', na takim poziomie w takim klubie bramkarz to nie tylko umiejętności, ale i ogromna siła spokoju, której Kuszczakowi brakuje.

 

Również mam nadzieję na powrót rekonwalesentów, głównie Owena, ponieważ Carrick IMO zagrał katastrofalnie.

Odnośnik do komentarza

Bez przesady! VdS tez ostatnio nie mial najlepszych spotkan. I co? Kolo dostal nowy kontrakt zamiast odeslania na lawe i podziekowania za wspolprace. Tomek i moze jest elektryczny ale to moze byc efekt, ze wciaz walczy o shirt no. 1 i za bardzo chce. Czesto gracz jak nie ma pewnosci co do swojego statusu w druzynie to brakuje mu luzu i pewnosci siebie, a to moze sie przekladac na nerwowosc i bledy.

Odnośnik do komentarza

Podzielam zdanie qwasa. Tomek w większości meczów w tym sezonie nie tylko nie popełniał błędów, ale grał na prawdę bardzo dobrze, żeby nie powiedzieć wyśmienicie. Był chwalony przez ekspertów na Wyspach i SAFa. W meczu z Evertonem rzeczywiście miał problemy z wykopami, ale to nie zmienia faktu, że jest bramkarzem wysokiej klasy i jest na dobrej drodze, żeby prędzej czy później zadomowić się w bramce Man Utd czego mu z całego serca życzę :)

 

Kilka słabszych wykopów to IMHO nie powód, żeby skreślać bramkarza :>

Odnośnik do komentarza
Sir Alex Ferguson, menedżer Manchesteru United, nie zna kompromisów. Legendarny Szkot ukarał blisko 30 swoich piłkarzy, którzy brali udział w haniebnym "Christmas party". Impreza zakończyła się wielkim skandalem, a jednego z zawodników MU - Jonny'ego Evansa, niedługo potem aresztowano i oskarżono o gwałt.

 

Feralna impreza zaczęła się w hotelu Great John Street, gdzie piłkarze mieli wypić sporo alkoholu. Z zawodnikami ManU było tam około 100 dziewczyn, osobiście wyselekcjonowanych przez organizatorów. Żony i narzeczone nie miały tam wstępu. Kolejnym etapem balangi był pub The Grapes. Kiedy "Czerwone Diabły" wróciły z niego do hotelu, byli już wyraźnie "pod wpływem".

 

W pewnym momencie w hotelu rozległ się krzyk 19-letniej dziewczyny, która znalazła się w jednym pokoju z trzema piłkarzami. Świadkowie wydarzeń twierdzą, że ci "wrzeszczeli jak hieny". Potem dziewczyna chwiejąc się zeszła do hallu i powiedziała, że przed chwilą uprawiała seks z kilkoma mężczyznami.

 

Sir Alex nie miał litości nawet dla swoich największych gwiazd. Wszyscy, którzy byli obecni 17 grudnia na wspomnianej balandze otrzymali finansowe kary. Łącznie wszyscy napiętnowani przez sir Alexa muszą zapłacić milion funtów, co jest surowszą karą kiedykolwiek wymierzoną zawodnikom za złamanie dyscypliny.

 

Ferguson na dodatek zakazał swoich graczom udziału w jakichkolwiek imprezach i ostrzegł ich, że taka sytuacja ma się już nigdy więcej nie powtórzyć. "Fergie jest niesamowicie wściekły. Tak wściekłego nikt go jeszcze nigdy nie widział. Poucza swoich chłopców każdego dnia, od kiedy dowiedział się o wydarzeniach z 17 grudnia" - mówi osoba blisko związana z klubem.

 

Trener "Czerwonych Diabłów" ustalił, że im więcej ukarany piłkarz zarabia, tym większą dostanie karę. Wszystkie pieniądze, jakie zapłacą gwiazdy MU, zostaną przeznaczone na cele charytatywne. Wśród tych, którzy we wspomniany milion funtów włożą najwięcej, są m.in. Gary Neville (zarabia 70 tys. funtów tygodniowo), Paul Scholes (90 tys.), Rio Ferdinand i Wayne Rooney (100 tys.), a także Ryan Giggs, Michael Carrick i Wes Brown.

 

Jedynym, który uniknął kary, jest Cristiano Ronaldo. Portugalczyk w czasie "Christmas party" był w Zurychu, na gali na której nagrodzono najlepszych piłkarzy FIFA 2007.

 

LINK

 

Coś ostatnio SAF ma nerwowe dni. Najpierw ta afera na przyjęciu, a potem frajerska porażka z WHU.

Niemniej jednak popieram tą decyzję. Gwiazdorów trzeba trzymać krótko.

Odnośnik do komentarza

Toć to zabawić się już nie można?

 

Sam pomysł imprezy, gdzie nie maja prawa wstępu partnerki zawodników, był trochę głupawy i aż dziw bierzę, że drugie połówki grajków nie zaregował za wczasu, ale naprawdę nie widzę nic złego w tym, że kilku zawodników zabawiało się z jedną panienką, czy też setką - to ich sprawa.

 

A wszystko wskazuje na to, że Jonny jest niewinny.

 

A tak poza tym, to doniesienia o karahc, to tylko i wyłącznie plotki...

Odnośnik do komentarza
ale naprawdę nie widzę nic złego w tym, że kilku zawodników zabawiało się z jedną panienką, czy też setką - to ich sprawa.

 

Amen. Tak samo jak Z Youngiem, potem z Nugentem a teraz z Richardsem, robi się wielkie halo, bo chłopaki a) uprawiają sex i nagrywają to b) siedzą na chatach i uprawiają cyber-sex.

 

No i co z tego ? Tak samo robi zapewne z 5 mln. Brytyjczyków.

Odnośnik do komentarza
michal85 - Twoje bezkrytyczne podejście do jedynego klubu na świecie jest już groteskowe :]

 

Po prostu nie jestem hipokrytą. Gdybym miał tyle kasy, tyle wolnego czasu i tyle podobnych propozycji, to pewnie robiłbym to samo. Ba, jestem przekonany, że podobnie imprezują bądź - gdyby mieli tylko taką okazje - bawiliby się ci, którzy podobne zachowania krytykują. Naprawdę, mało mnie obchodzi z kim i jak zabawiają się gracze mojego klubu. Robią to na zamkniętych imprezach, a nie na Old Trafford...

Odnośnik do komentarza
Pewnie, ze sie moga zabawic - ich kasa i ich wolny czas. Tylko potem sa efekty w postaci wymeczonych wygranych albo frajerskich porazek bo brakuje sily by wrzucic 6 bieg pod koniec meczu.

I faktycznie uważasz, że to jest efekt jednej większej imprezy?

 

Przypomnę, że po tej zabawie wygraliśmy z Evertonem 2:1, a później z Sunderlandem 4:0. Imprezowanie to przecież nie codzienność piłkarzy z OT (bo przecież brytyjska buwarówka donosiłaby o tym dzień w dzień - oni wszak takie tematy uwielbiają) i naprawdę nie widzę nic złego w tym, że piłkarze od czasu do czasu wyjdą na coś mocniejszego. Może niektórzy o tym zapominają, ale to też są ludzie. Przynajmniej wiemy, że są prawdziwą drużyną :P

 

Czasem zastanawiam się, czy kibice nie mają o czym dyskuować, tylko o takich pierdołach jak seksualne wyczyny ich ulubieńców.

Odnośnik do komentarza
Czasem zastanawiam się, czy kibice nie mają o czym dyskuować, tylko o takich pierdołach jak seksualne wyczyny ich ulubieńców.

 

a Adebayor zaliczył więcej panienek niż C.R ! Jest lepszy !;].

 

Ogólnie to Michal ma 100% racje. Na piłkarzy trzeba jednak patrzeć trochę z dystansem. To wielkie dzieci które mają miliardy, a całymi dniami grają na Xboxach, pojawia się opcja łatwego i szybkiego seksu, to korzystają...

 

...Jak 90% z nas :matrix::fU:

Odnośnik do komentarza

Aaa.

 

Nie wiadomo jak to z tym gwałtem było, póki co. Jak zgwałcili to jasne, do paki i nara, nie ma o czym dyskutować. Jednak to może być typowy skok na kasę, jak w przypadkach z NBA (Kobe Bryant, żeby daleko nie szukać). Wiadomo, że koleś ma dużo sosu, to się go oskarży i coś tam zapłaci dla świętego spokoju.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...