Skocz do zawartości

Wiedźmin


P0nury

Rekomendowane odpowiedzi

Tak :(

No to jest trudniej. Wychlej jaskółkę i puszczyka (masz?), podejdź od boku i zarąznij małe kikimory. Potem uzupełnij eneregię (jeśli małe cie podszczypią) i ruzaj waść na wroga. Dobrze byłoby dekokty mieć i biały miód (jak przsadzisz z dekoktami). PO gadce z Magistrem zarżnij przede wszystkim duże kikimory (odciągnij je od nauczycciela, zwiewając po kątach) a potem dołóż Waść nauce :)

 

No ok, poprubuje, chociaz juz raz sie cofalem po jaskolki, puszczyka, zamiec i wilka ;] Najgorsze sa te duze kikimory - rzucam znaki na magistra, ale niewiele to daje :/

 

Nie umiem przejsc tego cholernego Magistra :/ Pol dnia probuje...

Ja się motałem przy portalu, którym mieli wpaść sojusznicy, uruchomiłeś go? Potem już spoko (aż do kiki :keke:)

 

Nie - tamta czesc szybko przeszedlem. Teraz dopiero mam mega problemy :/

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...
Konsekwencje są takie, że opowiadając się po jednej stronie zamykasz sobie zakończenie gry dla drugiej, możesz najwyżej skończyć grę dla tych którym pomogłeś i neutralnie.

A polecac nie ma co, wybierz tych, do których Ci bliżej i racje uważasz za słuszniejsze.

A to nie jest tak, że ostateczną decyzje podejmuje się dopiero

w IV akcie? Wtedy gdy ma dojść do masakry w wiosce, a my wybieramy stronę konfliktu, ewentualnie zostajemy neutralni :-k

 

Odnośnik do komentarza

Wiedźmin zakończony - wspaniała przygoda.. :) Nie sądziłem, że kiedykolwiek wciągnie mnie jakiś RPG aż tak bardzo, szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że moje pierwsze podejście do tej gry zakończyło się podczas konieczności powrotu na bagna. Byłem przekonany, że

ostatni pojedynek będzie znacznie trudniejszy

. Zdziwiłem się, że

większe problemy były chociażby z potworem w kanałach albo z duchami w Krypcie Krukap

. Nadal jednak nękają mnie dwie kwestie - co stało się z

Alvinem

oraz kim był ten człowiek, który

zaatakował Geralta już w outrze

. Mam dziwne przeczucie, że oni mogą mieć ze sobą jakiś związek.. :>

 

Aha, jeszcze jedno pytanie - te dodatkowe misje(?) trwają długo? :>

 

Edit: Rzeczywiście Vend, zapomniałem :) .

Odnośnik do komentarza

 

Alvin to ten główny zły z Zakonu Płonącej Róży (nie pamiętam, jak się zwał). ;) Jeżeli się założy, że Alvin w jakimś tam sposób jest potomkiem Ciri - co jest całkiem prawdopodobne ;) - to wtedy jego zniknięcie, podróż w czasie, wizje i te inne zwidy pasują, wiecie Dziecko Starszej Krwii i te sprawy. Dodatkowo przemawia za tą teorią fakt, że ten zły po zabiciu miał bodaj w rękach amulet młodego i że w lodowni gada Wiedźminowi o tym, co się mówiło Alvinowi w IV akcie.

 

A gościu z outra z tego, co pamiętam może być związany z konsolową wersją Wieśka, czy ewentualną kontynuacją.

 

Odnośnik do komentarza

verlee

 

Alvin nie może być potomkiem Ciri, gdyż ona jak powszechnie wiadomo odeszła ze świata przedstawionego w "Wieży Jaskółki". Alvin to zapewne jeden z potomków Lary, jednak to najprawdopodobniej dziecię z nieprawego łoża - Filippa mówiła w Sadze, że eksperyment z genem Lary wymknął im się w pewnym momencie spod kontroli, czego efektem jest najpewniej pojawienie się Alvina

 

 

A konsolowa wersja Wiedźmina to ta sama historia, ino ze zmienionym systemem walki. Ten gość to najpewniej

adept innej szkoły wiedźmińskiej

.

Odnośnik do komentarza

@demrenfaris:

ale dlaczego od razu nie może? O ile dobrze pamiętam, historia Ciri jest niedomknięta, ona sama ląduje bodaj w średniowiecznej Anglii z Galahadem u boku. ;) A wątek wychowania Alvina jest bardzo sugestywny, podobny do tego z Ciri z Sagi.

 

A wersji konsolowej, poza tym, że odpicowali logo, będzie miejsce na nowe rzeczy, co pokazuje trailer. W każdym razie, jak tamten gościu nie zapowiada wersji konsolowej, to kontynuację już pewnie tak. ;) Albo jest tam włożony tak o.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...