Skocz do zawartości

Wiedźmin


P0nury

Rekomendowane odpowiedzi

Pavulon:

Ale przecież Alvin to De Algersberg. Sam Król Gonu, gdy oddawałem mu duszę Wielkiego Mistrza powiedział: "... którego znałeś też pod innym imieniem."

 

Jak Alvin zniknął, to już przeca wiedzieliśmy o istnieniu Wielkiego Mistrza, więc mi to nie bardzo pasuje. Zresztą kij z tym, mógł to być Leo, mógł to byc każdy, kogo zabiliśmy, a tych było sporo :] A Alvin, na potrzeby drugiej części, nie mógł przecież umrzeć. Tak się zastanwiam, że fajnie by było w drugiej części walczyć na końcu z Alvinem :)

 

Odnośnik do komentarza

No Pavulon,

przeca walczyłeś z Alvinem :D

Alvin to Mistrz Zakonu. Zobacz, że go nie ma, jak jest Alvin - pojawia się w "piątce" po tym jak Alvin daje drapaka w Odmętach.

Poza tym ma naszyjnik z dwimerytu, a jego opowieść o Wielkim Zimnie, zależy od tego co powiedzieliśmy mu jako Alvinowi w Odmętach :>

No chyba, że czekasz, że w dwójce spuścimy wpacki Alvinowi jako pacholęciu :kekeke:

Jeśliby eksploatowali wątek z Alvinem w dwójce, to byłoby to co najmniej głupie jak "jechanie" po Xardasie w Gothicu..Żadnych Alvinów więcej :>

 

Odnośnik do komentarza
Pavulon:

Ale przecież Alvin to De Algersberg. Sam Król Gonu, gdy oddawałem mu duszę Wielkiego Mistrza powiedział: "... którego znałeś też pod innym imieniem."

 

Jak Alvin zniknął, to już przeca wiedzieliśmy o istnieniu Wielkiego Mistrza, więc mi to nie bardzo pasuje. Zresztą kij z tym, mógł to być Leo, mógł to byc każdy, kogo zabiliśmy, a tych było sporo :] A Alvin, na potrzeby drugiej części, nie mógł przecież umrzeć. Tak się zastanwiam, że fajnie by było w drugiej części walczyć na końcu z Alvinem :)

 

 

Po zniknięciu Alvina była informacja, chyba w rozmowie z Triss, że mógł przenieść się w czasie i przestrzeni. Jak dla mnie de Algersberg to Alvin

 

Właśnie skończyłem Wiedźmina po raz drugi. respekt.gif respekt.gif respekt.gif. Ale nadal mnie zastanawia kim jest ta osoba.

 

Stawiałbym, że to udany eksperyment Azara Javeda

 

Odnośnik do komentarza
No Pavulon,

przeca walczyłeś z Alvinem :D

Alvin to Mistrz Zakonu. Zobacz, że go nie ma, jak jest Alvin - pojawia się w "piątce" po tym jak Alvin daje drapaka w Odmętach.

Poza tym ma naszyjnik z dwimerytu, a jego opowieść o Wielkim Zimnie, zależy od tego co powiedzieliśmy mu jako Alvinowi w Odmętach :>

No chyba, że czekasz, że w dwójce spuścimy wpacki Alvinowi jako pacholęciu :kekeke:

Jeśliby eksploatowali wątek z Alvinem w dwójce, to byłoby to co najmniej głupie jak "jechanie" po Xardasie w Gothicu..Żadnych Alvinów więcej :>

 

W takim razie słabiutki ten Alvin :keke: Dwie sekwencje w stylu silnym, mieczem od Pani Jeziora wzmocnionym miałem diamentowym(?) i po nim :]

 

Właśnie zacząłem przechodzić grę po raz drugi, tym razem po stronie Wiewiórek :)

Odnośnik do komentarza
Gość MikeMitnick

Mam chwile czasu i sprobuje powalczyc dalej w "Wiedzminie" :) Tylko teraz... jestem w I Akcie dopiero i sciagam patcha 1.2, moge bezproblemowo zainstalowac go i grac dalej ? Latka usunie mi automarycznie wszystkie bugi, czy musze zaczynac od poczatku ? :>

Odnośnik do komentarza

No i teraz ja mam problem... Otóż mam zabić Baraninę, ale nie wiem jak się do niego dobrać. Tzn. jego strażników zabiłem i zabrałem im klucz, ale gdzieś go wywaliłem (bodajże na bagnach), a że nagle strażnicy przestali się respić to nie mam jak wejść do jego domu. Ma ktoś jakiś pomysł jak to obejść bez szukania tego klucza?

Odnośnik do komentarza

No i teraz ja mam problem... Otóż mam zabić Baraninę, ale nie wiem jak się do niego dobrać. Tzn. jego strażników zabiłem i zabrałem im klucz, ale gdzieś go wywaliłem (bodajże na bagnach), a że nagle strażnicy przestali się respić to nie mam jak wejść do jego domu. Ma ktoś jakiś pomysł jak to obejść bez szukania tego klucza?

 

 

A nie jest też tak, że wieczorami Baranina jest w karczmie?

 

Odnośnik do komentarza

No i teraz ja mam problem... Otóż mam zabić Baraninę, ale nie wiem jak się do niego dobrać. Tzn. jego strażników zabiłem i zabrałem im klucz, ale gdzieś go wywaliłem (bodajże na bagnach), a że nagle strażnicy przestali się respić to nie mam jak wejść do jego domu. Ma ktoś jakiś pomysł jak to obejść bez szukania tego klucza?

 

 

A nie jest też tak, że wieczorami Baranina jest w karczmie?

 

W knajpie niedaleko jest wieczorami i tam powinieneś go znależć

Odnośnik do komentarza

Zacząłem grać na paczu 1.2.

Szybkość doczytek jest na poziomie mistrzowskim - praktycznie bach-bach i już, to wielki plus. Na minus niestety...pogorszona stabilność gry. Nie wiem dlaczego, ale wykrzaczyła się mi chyba z 7 razy w prologu i akcie I, w tym raz tak, że tylko twardy reset pomógł. Do tego ma brzydką cechę wieszania się podczas sejwów :/

Tym razem dałem

spalić na stosie Abigail i chyba nigdy w grach się tak podle nie czułem :| Ciekawe, czy tak samo będę się czuł po ubiciu Vincenta Wilkołaka...

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...