Skocz do zawartości

Wiedźmin


P0nury

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Pfff, trochę buba. Zainstalowałem sobie to rozszerzenia i gra leży. Error zarówno przy uruchamianiu samej gry jak i edytora :/ Jeśli ma to się zakończyć reinstalką, to ja podziękuję chyba :roll:

 

Dobra, jakiś hotfix do pacza pomógł. Btw - jakbyście trafili na komunikat o błędzie "ModName: MSS32.DLL" to fix jest na gram.pl

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Moim zdaniem warto - najbardziej zauważalna różnica to szybsze doładowywanie gry. Poza tym masa pierdułek ;)

IMHO patch ten poprawia wiele rzeczy zaczynając od dialogów poprzez grafikę kończąc na wydajności. Grało mi się o wiele lepiej niż za pierwszym razem.

 

EDIT: no i co najważniejsze ograniczyli liczbę plików z autosave'ami przez co nie tracimy ~1GB.

Odnośnik do komentarza

Jestem juz w Wyzimie Handlowej ale cos nie daje mi spokoju. Pod koniec poprzedniego aktu

detektyw mowi mi ze mam zabic Baranine. Wszystko byloby ok gdyby nie to, ze uznalem juz Baranine za niewinnego :| Od jakiegos czasu podejrzewalem ze to detektyw cos kreci, ale musialem zabic biednego Baranine bo inaczej nie dostalbym 10 sefiry... Przeoczylem cos czy to niedociagniecie tworcow?

Odnośnik do komentarza

jeśli

dobrze pamiętam, powiedziałem o wszystkim Baraninie i uznaliśmy, że lepiej będzie jak do czasu rozwiązania sprawy z Raymondem nie będzie się wychylał i udawał nieżywego :-k Ale nie wiem czy Geralt musi mieć dowód niewinności/przekonanie i niewinności Baraniny :-k Wracałaem do "detektywa" i mówiłem mu, że Baranina nie żyje.

Z samym Baraniną spotkać się też można w dodatkowym epizodzie "Efekt uboczny" opowiadań, świetnie wpletli jego postać :lol:

 

Odnośnik do komentarza
Jestem juz w Wyzimie Handlowej ale cos nie daje mi spokoju. Pod koniec poprzedniego aktu

detektyw mowi mi ze mam zabic Baranine. Wszystko byloby ok gdyby nie to, ze uznalem juz Baranine za niewinnego :| Od jakiegos czasu podejrzewalem ze to detektyw cos kreci, ale musialem zabic biednego Baranine bo inaczej nie dostalbym 10 sefiry... Przeoczylem cos czy to niedociagniecie tworcow?

to nie błąd

nie musisz zabijać baraniny wystarczy albo dobrze przeprowadzić sekcje albo iść na cmentarz do krypty aby rozwiać wszelkie wątpliwości.

 

Odnośnik do komentarza
Jestem juz w Wyzimie Handlowej ale cos nie daje mi spokoju. Pod koniec poprzedniego aktu

detektyw mowi mi ze mam zabic Baranine. Wszystko byloby ok gdyby nie to, ze uznalem juz Baranine za niewinnego :| Od jakiegos czasu podejrzewalem ze to detektyw cos kreci, ale musialem zabic biednego Baranine bo inaczej nie dostalbym 10 sefiry... Przeoczylem cos czy to niedociagniecie tworcow?

to nie błąd

nie musisz zabijać baraniny wystarczy albo dobrze przeprowadzić sekcje albo iść na cmentarz do krypty aby rozwiać wszelkie wątpliwości.

 

 

Przeciez napisalem ze

Baranina byl niewinny - i wiedzialem o tym :> Sekcje przeprowadzilem dobrze, ale nie moglem nic zrobic. Jak poszedlem do Baraniny, po spotkaniu z detektywem, to nie moglem z nim o tym porozmawiac wiec wyciagnalem miecz i go pochlastalem :keke: Btw - jak niby mialem sie dostac na cmentarz skoro przez caly akt byl zamkniety? :>

 

Odnośnik do komentarza

Właśnie jestem po

zakatrupieniu tej wielkiej, przebyrzydłej kikimory-matki metodami wiedźmińskimi! :keke: Poziom 48 osiągnięty już w III akcie, co pozwoliło mi na maksa rozbudować Znak Yrden. Chleję Las Mariborski, Puszczyka, mam pod ręką Dekokt z Rafarda Białego, oczywista oczywistość, filtrem petriego (jak walczę w nocy, to wyciąg z serca golema zwiększa natężenie znaków :keke:). Menda podchodzi - Yrden. Potem w nią walnąć Aardem, znów Yrden... i do skutku ;>

 

PS Metoda niestety nie moja, wymyślił ją user gram.pl o nicku "szczena"

 

Odnośnik do komentarza
Tak :(

No to jest trudniej. Wychlej jaskółkę i puszczyka (masz?), podejdź od boku i zarżnij małe kikimory. Potem uzupełnij eneregię (jeśli małe cię podszczypią) i ruszaj Waść na wroga. Dobrze byłoby dekokty mieć i biały miód (jak przesadzisz z dekoktami). Po gadce z Magistrem zarżnij przede wszystkim duże kikimory (odciągnij je od nauczyciela, zwiewając po kątach) a potem dołóż Waść nauce :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...