Skocz do zawartości

Wiedźmin


P0nury

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie to jest wersja konsolowa - jest to trochę zmieniony port, dostosowany do konsoli, dopasowane sterowanie - tpp, bardziej zręcznościowe walki, zmieniony prolog, nowe animacje robione przez Bagińskiego, ale fabuła ponoć taka sama :) Wersje na X'a i PS3 mają byc identyczne, różnić mają się bajerami do pobrania (odpowiednio z PSN, Xbox Live), no i w minigierki na PS3 mają korzystać z sixaxisa :)

Poza tym CD Projekt nie robi samodzielnie tego projektu, większość roboty robi inna firma (mająca doświadczenie w programowanie na konsolach), więc reszta pewnie pracuje nad Wiedźminem 2 ;>

Odnośnik do komentarza

Chcę sobie raz jeszcze zagrać w Wiedźmina, tym razem na ER. Niestety, po zainstalowaniu ostatniego patcha gra (właśnie ER) nie uruchamia się i stale wywala mi jakiś błąd. Czy ktoś wie co z tym zrobić? :-k

 

Konfig:

E2160 1.8@2.7 GHZ

3 GB RAM DDRII

HD 4670 512 MB

Odnośnik do komentarza
Chcę sobie raz jeszcze zagrać w Wiedźmina, tym razem na ER. Niestety, po zainstalowaniu ostatniego patcha gra (właśnie ER) nie uruchamia się i stale wywala mi jakiś błąd. Czy ktoś wie co z tym zrobić? :-k

 

Konfig:

E2160 1.8@2.7 GHZ

3 GB RAM DDRII

HD 4670 512 MB

 

Ja miałem taką akcję, możliwe, ze o to samo chodzi.

Tak, chodziło o to właśnie. Rozwiązanie znalazłem na forum Witchera. Chodziło o wyłączenie EAX w rejestrze.

Odnośnik do komentarza
Tak jak myślałem - Powrót Białego Wilka to Wiedźmin na konsole.

Hę? Kuwa :(

Nasz "stary" Wiedźmin, przeniesionych na konsole, my, blaszakowcy nic nie stracimy :)

Ale i nie zyskamy :(

Zyskamy. Jak producent gry zarobi na wydaniu konsolowym to z jeszcze większym luzem będzie mógł pracować nad sequelem :)

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące później...

Patch 1.5 już gotów do zassania.

Lista zmian raczej uboga (i nie rozumiem o co chodzi z ta płytką, u mnie od 1.3 nie wymagał płyty :-k), ale za to zawiera 5 przygód zaprojektowanych przez fanów.

 

Można sobie odświeżyć Wiedźmina, na którego to wielu pewnie spogląda tęsknym spojrzeniem ale nie ma ochoty grać x raz w podstawkę :]

 

Na marginesie - CDP nie dogadał się z studiem robiącym Wiedźmina na konsole i projekt zawisł w próżni.

 

Edyta: pacz miał poprawiać błędy z EAX, a mi właśnie to popsuł :rotfl: Są trzy rzeczy, z czego jedna była od dawna, a drugą uszkadza zamiast naprawiać. Straszliwa amatorszczyzna :lol:

 

Edyta 2: gra u mnie nie daje się uruchomić (jest to samo co po instalacji 1.4, z tą różnicą, że hotfix już nie działa), tak więc może lepiej ściągnąć sobie te przygody luzem, zamiast popsuć sobie grę i czekać na łatkę do pacza :picard:

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Mam takie pytanie. Może lamerskie, ale można jakąś inną zbroję gdzieś dostać/znaleźć?

 

Tak, w Wyzimie u krasnoludzkiego kowala ( Mały Mahakam) albo płatnerza zakonu za 5000 orenów.

 

W akcie IV i V będziesz mógł także zdobyć zbroję Kruka.

 

 

A ja mam pewien problem, jestem w akcie V,

idę wykonać zadanie Jego Wysokość Strzyga, wchodzę na bagna

i nagle bum, gra wywala mnie do pulpitu ;| Powtarza się to w różnych momentach V aktu, wyskakuje komunikat że są jakieś błędy z pamięcią.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 3 tygodnie później...

Mam pytanko. Mam save (z początku III lub IV aktu). Grałem na patchu 1.3. I teraz, czy pogram sobie dalej na patchu 1.4 lub 1.5 i gra się nie zwiesi? Czy może lepiej grać na 1.3. A jeśli tak, to czy między 1.3, a 1.4 jest różnica (jakość grafiki, tekstur, szybkość wczytywania, przygody itp) na tyle duża, aby opłacało się grać od początku? :)

 

Generalnie zacząłbym od początku, ale jak sobie pomyślę, że znów czekają mnie bagna... :roll:

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...