Skocz do zawartości

Wiedźmin


P0nury

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Gość MikeMitnick

Zakupilem Witchera i... jakiego patcha mam wgrac zeby zalatalo mi bugi z V aktu o ktorych tutaj wspominano ? :>

 

Sciagnalem ze strony thewitcher.com 1.1a oraz z gram.pl wiedzmin_pl_patch_1.0.0.1103_1.1.0.1119 :-k

Odnośnik do komentarza
Gość MikeMitnick
Ech, co Ty byś bez nas zrobił? wink.gif

 

Zaplakalbym sie na smierc :przytul::)

 

Jak wsadzisz płytę do napędu, wyskoczy menu, klikasz na coś z 'sprawdź dostępne aktualizacje', ściągasz i grasz.

 

Tak tez uczynilem, tyle, ze z tej strony sciagnelo mi late 1.1a a z gram.pl jakas inna :-k

Odnośnik do komentarza

1.1a to patch zakończony cyferkami 1.1.0.1119 i likwiduje bug z aktu V.

Ten z gram.pl to strzelam, że tylko jest samo "a" albo plik ma inna nazwę po prostu :) Oba miały po 112 MB?

 

Prywatnie: ukończyłem Wiedźmina na wszystkie sposoby i ciężko powiedzieć, które zakończenie jest

"najmniej złe"

:>

Odnośnik do komentarza
Mam taki mały problem.

 

 

Jestem pod koniec III aktu, walczę z kikimorami. Nijak nie mogę przejść tej jaskini z kikimorami wojownikami. Zawsze mnie ubiją ;(

Niestety eliksirów już żadnych nie mam [prócz Białej Mewy ;P]

 

 

 

Vul:

ale to jest ta jaskinia co Cię goni Kikimora Królewska? Bo jeśli tak, to nie walcz z nimi, tylko uciekaj zawalając za sobą przypory (sztuk 3 w korytarzu) i stemple (sztuk 2 w jaskini). Wtedy wszystkie stwory zginą, a ty ziuu do wyjścia.

 

Odnośnik do komentarza
Vul:

ale to jest ta jaskinia co Cię goni Kikimora Królewska? Bo jeśli tak, to nie walcz z nimi, tylko uciekaj zawalając za sobą przypory (sztuk 3 w korytarzu) i stemple (sztuk 2 w jaskini). Wtedy wszystkie stwory zginą, a ty ziuu do wyjścia.

 

Ja się tam nie bawiłem i walnąłem tylko jedną w korytarzu, gdy mnie "Królewna" za dupsko juz łapała a potem jedną podporę przy wyjściu z dużej jaskini i cały strop na łep pajęczycy spadł. Luzik.

Za pierwszym razem (średni poziom trudnści) rzeczywiście przytrzymałem "Królewnę" (jakoś się zablokowała w rumowisku) w korytarzu i zarżnąłem wszystkie drobna pajączki po czym dopiero dałem nogę przez dużą jaskinię. Za drugim razem (poziom najtrudniejszy) od razu przeleciałem przez jaskinię, nie próbując wlaczyć z drobnicą.

 

Odnośnik do komentarza

 

Ja miałem pecha, że mnie doganiała gdy się wdawałem w walkę ze szkrabami. Nie wiem tez czy dokładnie trzeba aż dwa stemple rozwalić w jaskini, ale za każdym razem tak robiłem :) Za pierwszym razem rozwaliłem jeden (a może nie trafiłem?) i się nie zawaliła z prostymi do przewidzenia konsekwencjami :)

Btw - tam można sobie ekspić za darmo :) Bo kikimory się respawnują w jaskini. Za pierwszym razem gdy pokonałem kikimorę, to nie mogłem wyjść z jej truchła (bug często się trafiający, raz nie mogłem "wyjść" z kościeja) i chyba przez dobry kwadrans mordowałem wyłażące z ziemi kikimory :-k Ogólnie bardzo nieprzyjemnie wspominam tego questa.

 

Odnośnik do komentarza

Btw - tam można sobie ekspić za darmo :) Bo kikimory się respawnują w jaskini. Za pierwszym razem gdy pokonałem kikimorę, to nie mogłem wyjść z jej truchła (bug często się trafiający, raz nie mogłem "wyjść" z kościeja) i chyba przez dobry kwadrans mordowałem wyłażące z ziemi kikimory :-k Ogólnie bardzo nieprzyjemnie wspominam tego questa.

 

U mnie królewska zatrzymała się na pierwszej zwalonej podporze i z powodzeniem mogłem zając się drobnicą. Zarżnąłem chyba za 30-40 kikomor robotnic (wszystkei w korytarzu) po czym wylazłem na dwa wojowniki (wszystko w korytarzu i u jego wyjścia) i gdy te padły rozległ się rumor oznaczający, że królewna przełamała rumowisko i rusza w pogoń za moim zadem. Nie czekając na ciąg dalszy dałem drapaka i ledwo zdążyłem walnąć podporę przy wyjściu z jaskini. Nie patrzyłem czy w samej jaskini jest jeszcze jakaś drobnica, czy nie.

:-k

Odnośnik do komentarza

Za pierwszym razem (średni poziom trudnści) rzeczywiście przytrzymałem "Królewnę" (jakoś się zablokowała w rumowisku) w korytarzu i zarżnąłem wszystkie drobna pajączki po czym dopiero dałem nogę przez dużą jaskinię. Za drugim razem (poziom najtrudniejszy) od razu przeleciałem przez jaskinię, nie próbując wlaczyć z drobnicą.

 

 

No mi się też zablokowała w rumowisku ;P

Ale nie mogę od razu przejść dalej, bo mi ta ...ona drobnica tarasuje przejście. Musiałem te pajączki powyżynać.

Teraz mi zostały dwie kikimory wojowniki, no i oczywiście królowa za plecami ;P

 

No i oczywiście diablo mało życia

 

Odnośnik do komentarza
Gość MikeMitnick

Gra wciagnela mnie bez reszty ale... denerwujace sa zwisy i nagle wyjscia do wingrozy :/ Musze sejwowac co 10-20min. Wykopalo mnie juz z 3-4 razy do ekranu windowsa. Jest moze na to jakas rada/sposob ?

Odnośnik do komentarza
Gra wciagnela mnie bez reszty ale... denerwujace sa zwisy i nagle wyjscia do wingrozy :/ Musze sejwowac co 10-20min. Wykopalo mnie juz z 3-4 razy do ekranu windowsa. Jest moze na to jakas rada/sposob ?

 

Generalnie to tak:

jak nie wyłażę Alt+Tab do innych okienek, to mnie nie wywala. Jak skacze jak antylopka, to po jakimś czasie ląduję na pulpicie. Na szczęście gra się sama bardzo często sejwuje.

Chyba tylko na najniższe wink.gif . Ja mam 4 rdzienie, 2 gb i GeForce 8800 Turbocache(512 mb) i nieszczęsną Vistę i muszę pocinać na średnich detalach bo mam za mało ramu

 

To chyba przez windowsy :-k Ja mam dwurdzeniowca, też 2gb ramu, słabszą kartę (tez 512) i gra mi chodzi płynnie na 1200x1000 z najwyższymi detalami :-k Zacina się tylko w V akcie, ale tam już przegięli po prostu z ilością animowanych obiektów :-k

Odnośnik do komentarza

No, a ja właśnie mam Vistę :/ Ale mi po prostu brakuje ramu, bo jak grałem na najwyższych detalach to mi wywalało po okolo 10-15 min. Ale wiedźmin rulez :) Ja ostatnio zrobilem sobie przerwę, bo przez tą grę zrobilem sobie trzy zagrożenia w I klasie liceum...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...