Skocz do zawartości

Wiedźmin


P0nury

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe czy wystarczy Ci ciśnienia,

żeby przejść grę raz jeszcze i uzyskać zakończenie neutralne/ludzkie (bo nie wiem jakie uzyskałeś pierwsze). Ja zakończenie neutralne dograłem sobie od IV aktu :)

Neutralne, czyli rozumiem, że

w Odmętach mam uciec z placy boju? :) Za pierwszym razem grałem po stronie Zakonu/ludzi a teraz po stronie wiewiórek. Z własnych spostrzeżeń dodam jeszcze tyle, iż w grze za drugim razem masę kłopotów sprawiły mi walki z Zakonem a to dlatego, że talenty poświęciłem głównie na rozbudowę samego Geralta (siła, zręczność, inteligencja, wytrzymałość) a nie stylów walki. Kolesie znakomicie uchylali się od ciosów, ale tylko przez krótki czas, bo zrealizowałem kilka zadań i dopakowałem Giercia do walki. Z gry najmilej wspominać będę drogę do Azara w Starym Dworzyszczu. Szermierka ze zmutowanymi rycarzami jest przednią zabawą.

 

Odnośnik do komentarza

Heh,

wydaje mi się rycerze nie uchylają się :-k Kolosalny bonus daje im tarcza. Zauważ, że inaczej walczą ci z tarczami i ci bez. Te wielgachne topory mają ponoć umiejętność kruszenia tarczy, ale walka nimi jest tak nieporęczna, że po kilku razach sobie darowałem.

A jak już jesteśmy przy broni, to fajne są elfickie miecze mające +60% do rozbrojenia przeciwnika :D

A co do zakończenia neutralnego to oczywiście trafnie odgadłeś - btw, atakują cię obie strony, więc uciech sto :)

 

Odnośnik do komentarza

A jak już jesteśmy przy broni, to fajne są elfickie miecze mając +60% do rozbrojenia przeciwnika :D

 

 

O tak :D

 

 

Zapłaciłem za taki 3000 oren, ale warto było. Pikna broń :)

 

 

 

 

Akurat te +60 to można znaleźć :D

Ten co kosztuje 3k i jest do nabycia w Odmętach nie ma takiego współczynnika :>

 

Odnośnik do komentarza

Tak, tak, pomyliło mi się :]

 

+60 do obrazen ma, o ile pamietam

i +40 do bolu, krwawienia i rozbrojenia afair

 

Chyba cos spieprzylem :] Co bym nie robil, to Alvina nie ma w jaskini. Chyba trza bedzie sie cofnac o n-questow wstecz...

 

 

A byłeś u Wielebnego, po wizycie u Abigail?

 

Odnośnik do komentarza

Bagna są klimatyczne, ale strasznie upierdliwe. Owszem w Akcie II utopce, topielce i bloedzeigery są jakimś malutkim wyzwaniem, ale później już tylko irytują.

Z kolei bagna na cmentarzu w akcie V to już przesada. Przeciwnik to żaden, a przeszkadzają jak jasna cholera. Czasem, żeby wejść gdziekolwiek, trzeba przez 5 minut biegać, żeby pozabijać jakiś lamusów za +1 PD :|

Odnośnik do komentarza

Ja nie dostałem, chociaż parę dni temu informowali, że lada dzień ma się ukazać patch.

 

Po kilkukrotnym przesłuchaniu ścieżki dźwiękowej stwierdzam, że poza paroma kawałkami nie nadaje się ona do słuchania poza grą. Szkoda, że nie ma na niej kawałka Vadera.

Odnośnik do komentarza
Z kolei bagna na cmentarzu w akcie V to już przesada. Przeciwnik to żaden, a przeszkadzają jak jasna cholera. Czasem, żeby wejść gdziekolwiek, trzeba przez 5 minut biegać, żeby pozabijać jakiś lamusów za +1 PD :|

Wstążeczka odpędzająca utopce rozwiązuje problem. Koszt - 400 orenów :D

Odnośnik do komentarza
Z kolei bagna na cmentarzu w akcie V to już przesada. Przeciwnik to żaden, a przeszkadzają jak jasna cholera. Czasem, żeby wejść gdziekolwiek, trzeba przez 5 minut biegać, żeby pozabijać jakiś lamusów za +1 PD :|

Wstążeczka odpędzająca utopce rozwiązuje problem. Koszt - 400 orenów :D

 

Dostaje się ją też w 1 Akcie, ale nie pamiętam od kogo :) W każdym razie jak grałem w demo to ją miałem, a nic nie kupowałem.

Odnośnik do komentarza

Po zainstalowaniu pacza zauważyłem spory spadek stabilności działania gry (2 razy wykrzczyła mi się gra w czasie dwugodzinnej sesji), ale za to błyskawicznie wczytują się gra, nowe lokalizacje i zapis gry też jest io niebo szybszy.

Ponadto chyba animacje są bardziej płynne, to takie pierwsze spostrzeżenia ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...