Skocz do zawartości

Marynia dochodzi do perfekcji w przyrządzaniu potraw z kaszy i makaronu podczas 569 godzin kwarantanny


Hajd

Jesteś zamknięty w domu na 2 tygodnie, co robisz?  

51 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, Seju napisał:

Praca w polskiej firmie:

>luty najlepszym lutym w historii firmy (27 lat na rynku) - handlujemy m.in. rekawiczkami

>marzec najlepszym marcem w historii firmy 

>poczatek kwietnia ogloszenie: noo jest kryzys na rynku, wszyscy -20% z pensji na trzy kolejne miesiace, wiecie o co kaman, koronawirus

>czuje dobrze

 

Klasyk. W czasach poprzedniego kryzysu wylądowałem na dywaniku u dyrektora a później z wypowiedzeniem. Kierownik magazynu Dino ze spożywką stwierdził, że teraz będzie ciężko o premie, bo jest kryzys :roll: No ni chuja mi to nie pasowało, ludzie nagle nie przestaną jeść. Mogą kupować tańsze produkty, ale oni ni chuja nie są producentem, co jest małym szczegółem. 

Odnośnik do komentarza

Transmisja obrad sejmu w TVP Info. Ekran podzielony na pół, na jednej połowie mównica z przemawiającymi posłami, na drugiej połowie zbliżenie na Kidawę. Rozumiem, że to po to, żeby wyłapać, jak dłubie w nosie albo z czegoś się śmieje, żeby potem manipulować tym przekazem. Obrzydliwe, nawet jak na TVP.

 

 

Odnośnik do komentarza

U mnie część składu pracuje tylko na wyjazdach, więc teraz nie mają co robić i zostali wysłani na przymusowy urlop postojowy.

 

Litewskie prawo pozwala w takiej sytuacji wypłacać pracownikom równowartość płacy minimalnej, taką kwotę w tej chwili wypłaca też rząd jako dotację dla firmy za każdego pracownika bez zadań. Moja firma zdecydowała wypłacać 100% wynagrodzenia dla każdego z nich :) 

Odnośnik do komentarza
Teraz, Mauro napisał:

Transmisja obrad sejmu w TVP Info. Ekran podzielony na pół, na jednej połowie mównica z przemawiającymi posłami, na drugiej połowie zbliżenie na Kidawę. Rozumiem, że to po to, żeby wyłapać, jak dłubie w nosie albo z czegoś się śmieje, żeby potem manipulować tym przekazem. Obrzydliwe, nawet jak na TVP.

 

 

 

Nie. Oni granice wszystkie złamali już dawno temu.Ja mam nadzieję, że jak już ktoś normalny dojdzie do władzy to będzie ustawa DeTVPisyjna czyli głodowe emerytury, sąd, więzienie, zbłąkana kula. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

  

Godzinę temu, jmk napisał:

 

Bananowa lewica podsumowana jednym zdaniem.

 

Mam składki ZUS już opłacone z umowy o pracę, nie wchodzę na inną pomoc, więc rezygnacja z narzutu z działalności nijak się ma do wysokości wciąż uiszczanych przeze mnie podatków czy utraconych przez państwo podatków tylko dlatego, że nie ogarnęło jak można umożliwić bezpieczne funkcjonowanie sądownictwa, przez co i ja, i państwo na moich podatkach zanotują stratę nieekwiwalentną do tych 350 zł mojej ulgi, pozdrawiam :)

 

19 minut temu, Brudinho napisał:

Klasyk. W czasach poprzedniego kryzysu wylądowałem na dywaniku u dyrektora a później z wypowiedzeniem. Kierownik magazynu Dino ze spożywką stwierdził, że teraz będzie ciężko o premie, bo jest kryzys :roll: No ni chuja mi to nie pasowało, ludzie nagle nie przestaną jeść. Mogą kupować tańsze produkty, ale oni ni chuja nie są producentem, co jest małym szczegółem. 

No właśnie nie bardzo. Dino, tak jak szereg innych sklepów spożywczych, właśnie dostają ciężko po kieszeniach, bo ludzie zamiast kupować produkty gotowe kupują półprodukty, na których sklepy mają co do zasady niższą marżę. Więcej konsumenci w tym czasie jedzą w domach, więc kupują więcej jaj niż naleśników. Także nie dziwi mnie takie zachowanie Dino i nie zdziwiłoby mnie ono w dzisiejszych realiach.

 

Praca sanepidu w praktyce - pewna pani sędzia z Katowic została przetestowana pozytywnie na koronawirusa, normalnie świadcząc pracę. Sprawa sprzed paru tygodni, gdy jeszcze funkcjonowały sądy. Znani są uczestnicy prowadzonych przez nią rozpraw po nazwiskach i adresach, znam dwóch pełnomocników, którzy byli u niej na rozprawie. Jeden się śmieje z braku odzewu, drugi sam się zgłosił celem przeprowadzenia testu, ale mu odmówiono :lol: 

Odnośnik do komentarza
Cytat

- Nie poprę ustawy ws. głosowania krespodencyjnego, ale zrobi to więszkość posłów Porozumienia - oświadczył Jarosław Gowin. 

czyli wilk syty i owca cała, brawo JarKacz. Gowin oficjalnie wyszedł z twarzą i jeszcze pewnie swoje przytuli od Jarka, Jarek zadowolony bo przepchnie co chciał.

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, me_who napisał:

U nas firma poszła na noże z dostawcą aut (najem) i tamci se wymyślili, żeby im zwrócić 20+ samochodów w ciągu dwóch dni. Połowa użytkowników jest na L4/opiece warto zaznaczyć, więc totalnie nierealne. Czuję grubą awanturę w powietrzu :-k

Ja miałem troszkę obawień, że w ramach cięć mi zabiorą służbowy samochód, ale rozszerzyli działalność floty więc to chyba oznaka, że mają zamiar to kontynuować.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Misiek napisał:

ja za 16 zł kupiłem dzisiaj Shadow of War, będzie grane po pracy :) Pierwsza część mi się podobała, obym się przy drugiej nie zawiódł.

Troszkę rozwleczona i grindu dużo. Ale szturmy na zamki wspominam miło (poza walkami z bossami, bo to są koksy, które można pechowo zrobić niepokonanymi, gdy się za dużo razy przegra walkę z nim).

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...