Skocz do zawartości

Marynia dochodzi do perfekcji w przyrządzaniu potraw z kaszy i makaronu podczas 569 godzin kwarantanny


Hajd

Jesteś zamknięty w domu na 2 tygodnie, co robisz?  

51 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

36 minut temu, Misiek napisał:

Zacząłem coś sobie szukać w D&D, ale głównie to Baldur, NVN, czy inny Icewind Dale i nie wiem, czy chce w te tematy wchodzić, chociaż w Icewind nie grałem.

Podobał mi się Drakensang i dobrze mi się w niego grało. Generalnie wolałbym chyba RPGa z dialogami, niż ze ścianą tekstu do czytania :)

Zobacz se Neverwinter Nights 2 Maska Zdrajcy. Swego czasu bardzo dobrze oceniane i chwalone. System klasyczne D&D.

Z nowszych rzeczy Divinity II (ale niestety nie grałem z braku czasu na takie molochy).

Odnośnik do komentarza
14 minutes ago, me_who said:

Zobacz se Neverwinter Nights 2 Maska Zdrajcy. Swego czasu bardzo dobrze oceniane i chwalone. System klasyczne D&D.

Z nowszych rzeczy Divinity II (ale niestety nie grałem z braku czasu na takie molochy).

Maska Zdrajcy zajebista, 9.5/10 (nie 10, bo to dodatek jednak).

Odnośnik do komentarza

Zachcialo mi sie bawic w ePlatnika ZUS - zaprawde powiadam Wam: to, jak zjebane jest wysylanie tego przez profil zaufany zalozony przez Millenium, to jest tragedia. Ze 20 razy wpisywalem hasla do bankowosci, bo zamiast przerzucac mnie na potwierdzanie operacji wysylania, otwieral mi glowna strone banku. A zrobilem to tylko dlatego, ze teraz podjechac na 5 minut raz na 3 miesiace z recznie wypelnionymi drukami nie wypada...

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, me_who napisał:

Mi się wydawało w Kingdom, że ogarnąłem system walki, że była czasem jakaś myśl, parowanie, zadawanie ciosów. Aż przyszła walna bitwa i była napierdalanka taka, że tylko naparzałem nadziakiem po głowach, bo nie było miejsca na finezję. Co to był za mniut ta bitka, no luksja. A potem z pobojowiska wywiozłem kilka wozów uzbrojenia na handel :D

A quest z husytą, o którym pisze @Feanor jest jednym z najlepszych questów ever. Niestety można go przegapić :( Znaczy zrobić całe zadanie z pominięciem księdza.

Miałem go już chyba.

Spoiler

To ten, jak się pije z księdzem i dziewkami, a potem trzeba kazanie wygłosić? Już dużo dalej jestem, pojmałemfałszerza Jaśka z Roznowa, teraz idę się zwerbować do fałszerzy

Walczyć dalej za bardzo nie  umiem,. Wygrywam już wprawdzie, ale żadnej wyuczonej kombinacji ciosów nie umiem zrobić. Raczej walę na pałę, a że postać coraz mocniejsza to coraz lepsze efekty tych walk.

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Man_iac napisał:

Coś mi nie działało w myszy (przycisk nie zawsze działał), więc rozkręciłem, żeby sprawdzić co się dzieje. Ktoś ma pomysł co jest nie tak? :kekeke:

 

0c7409c6f2734.jpg

 

PS. wymienię dwa koty na jedną sprawną myszkę. 

 

 

To co, ban? Chyba już nikt nie ma wątpliwości?

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Pulek napisał:

auchan w Wola Parku? długo czekałeś w kolejce? jak to w rzeczywistości wygląda, w sensie ile osób wpuszczają na sklep?

Pojechałem rano licząc że będzie mało ludzi a tu zonk. Tak naprawdę nie ma chyba nad tym żadnej kontroli: kolejka porusza się szybko i wpuszczają ludzi jedego za drugim: w środku był dość duży ruch. Drożdże są.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...