Skocz do zawartości

Marynia dochodzi do perfekcji w przyrządzaniu potraw z kaszy i makaronu podczas 569 godzin kwarantanny


Hajd

Jesteś zamknięty w domu na 2 tygodnie, co robisz?  

51 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Mój bliski kolega z osiedla ma kogoś w bloku na kwarantannie, bo przed weekendem byli go sprawdzić czy przestrzega (nie wie kto). A teraz się dowiedział, że ziomek z jego pracy czeka na wynik - w środę źle się poczuł, na czwartek wziął wolne, a w piątek.... przyszedł do roboty, z kaszlem i gorączką, wyjebali go po 10 minutach i zadzwonili po sanepid.  I co ciekawe - on pracuje w magazynie farmaceutycznym, pracują na podwójnych obrotach przez tę sytuację i jakby koleś był zakażony to wszyscy 14 dni kwarantanna? :-k

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, jmk napisał:

Mój bliski kolega z osiedla ma kogoś w bloku na kwarantannie, bo przed weekendem byli go sprawdzić czy przestrzega (nie wie kto). A teraz się dowiedział, że ziomek z jego pracy czeka na wynik - w środę źle się poczuł, na czwartek wziął wolne, a w piątek.... przyszedł do roboty, z kaszlem i gorączką, wyjebali go po 10 minutach i zadzwonili po sanepid.  I co ciekawe - on pracuje w magazynie farmaceutycznym, pracują na podwójnych obrotach przez tę sytuację i jakby koleś był zakażony to wszyscy 14 dni kwarantanna? :-k

No jest to możliwe.

Odnośnik do komentarza

Kurwa :D

 

@Feanor @Nigel czy macie też takie jaja? 

Szkoła tutaj wymyśliła, że wszystkie zadania do uczniów będą szły na maila. Ale okazało się, że jakieś ananasy usuwały wiadomości z serwera, więc stworzono serwer ftp z klasami, gdzie miały być udostępniane zadania. 2 godziny tłumaczyłem mojej jak to działa, jak dodawać, jak usuwać itp. itd.

Działało 1 godzinę xD Okazało się, że nie przewidziano, że serwer nie obsłuży tak wielkeij ilości logowań <3 DEBILE

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
51 minut temu, Brudinho napisał:

Kurwa :D

 

@Feanor @Nigel czy macie też takie jaja? 

Szkoła tutaj wymyśliła, że wszystkie zadania do uczniów będą szły na maila. Ale okazało się, że jakieś ananasy usuwały wiadomości z serwera, więc stworzono serwer ftp z klasami, gdzie miały być udostępniane zadania. 2 godziny tłumaczyłem mojej jak to działa, jak dodawać, jak usuwać itp. itd.

Działało 1 godzinę xD Okazało się, że nie przewidziano, że serwer nie obsłuży tak wielkeij ilości logowań <3 DEBILE

no ale z drugiej strony, kto ze strony szkoły ma mieć jakąś wiedzę techniczną na ten temat? Od lat nie robiliśmy prawie nic (oprócz wynalazków w stylu wirtualnego dzienniczka), żeby szkoły odpowiednio zcyfryzować i ułatwiać naukę nauczycielom i uczniom korzystając z internetowych (wcale nie nowych) technologii. I teraz nagle muszą ogarnąć te lata zaniedbań w ciągu tygodnia, nie mając przy tym żadnego know-how.
 

  • Lubię! 12
Odnośnik do komentarza

U nas najlepiej imo poradziła sobie matematyczka: stworzyła gdrive'a, udostępniła rodzicom, stworzyła każdemu dziecku katalog na prace domowe, udostępniony tylko rodzicom tego dziecka - sprawa załatwiona.

 

Reszta jak dzieci we mgle, ci na maila, ci na stronie szkoły, ci na wirtualnym dzienniczku. A i tak pan od informatyki najlepszy: stworzył grupy na FB. :lol: Przy czym regulamin FB przewiduje konta od 13 roku życia, a on powinien ich uczyć m.in. czytania regulaminów i bezpieczeństwa w sieci :P

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Brudinho napisał:

Kurwa :D

 

@Feanor @Nigel czy macie też takie jaja? 

Szkoła tutaj wymyśliła, że wszystkie zadania do uczniów będą szły na maila. Ale okazało się, że jakieś ananasy usuwały wiadomości z serwera, więc stworzono serwer ftp z klasami, gdzie miały być udostępniane zadania. 2 godziny tłumaczyłem mojej jak to działa, jak dodawać, jak usuwać itp. itd.

Działało 1 godzinę xD Okazało się, że nie przewidziano, że serwer nie obsłuży tak wielkeij ilości logowań <3 DEBILE

Takich jaj u mnie chyba nie ma, natomiast wqurw ogarnia na potrójną biurokrację jak musi w mojej szkole towarzyszyć zdalnej nauce.

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Gabe napisał:

U nas najlepiej imo poradziła sobie matematyczka: stworzyła gdrive'a, udostępniła rodzicom, stworzyła każdemu dziecku katalog na prace domowe, udostępniony tylko rodzicom tego dziecka - sprawa załatwiona.

 

No niezbyt :P Tutaj nie można, bo dyrektorka musi mieć podgląd czy wszyscy robią co do nich należy. No i przy 5 klasach tych folderów byłoby sporo za dużo :D 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, jmk napisał:

Mój bliski kolega z osiedla ma kogoś w bloku na kwarantannie, bo przed weekendem byli go sprawdzić czy przestrzega (nie wie kto). A teraz się dowiedział, że ziomek z jego pracy czeka na wynik - w środę źle się poczuł, na czwartek wziął wolne, a w piątek.... przyszedł do roboty, z kaszlem i gorączką, wyjebali go po 10 minutach i zadzwonili po sanepid.  I co ciekawe - on pracuje w magazynie farmaceutycznym, pracują na podwójnych obrotach przez tę sytuację i jakby koleś był zakażony to wszyscy 14 dni kwarantanna? :-k

 

Raczej na pewno. U nas było info, że jak tylko jedna osoba będzie zarażona to zamykają cały oddział. Pracownicy i kurierzy na kwarantannę, a paczki będą obsługiwać ościenne oddziały.

W sumie jak już teraz jest armagedon bo paczek jest więcej niż w grudniu to nie wiem co by się wtedy działo :/ 

 

Odnośnik do komentarza
40 minut temu, Brudinho napisał:

 

No niezbyt :P Tutaj nie można, bo dyrektorka musi mieć podgląd czy wszyscy robią co do nich należy. No i przy 5 klasach tych folderów byłoby sporo za dużo :D 

A co za problem dac dyrektorce dostep wszedzie? 

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Brudinho napisał:

 

No niezbyt :P Tutaj nie można, bo dyrektorka musi mieć podgląd czy wszyscy robią co do nich należy. No i przy 5 klasach tych folderów byłoby sporo za dużo :D 

To jest najlepsze w nadzorze pedagogicznym... mentalność ochroniarza  z hipermarketu - każdy klient to potencjalny złodziej ...

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...