Skocz do zawartości

Marynia dochodzi do perfekcji w przyrządzaniu potraw z kaszy i makaronu podczas 569 godzin kwarantanny


Hajd

Jesteś zamknięty w domu na 2 tygodnie, co robisz?  

51 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Mam mętlik w głowie.

Wymyśliłem sobie (och, ja głupi), że stworzę sobie powerpointową prezentację i zrobię z niej filmik z moich komentarzem głosowym dla moich uczniów. Rzut oka do sieci, ściągam Active Presenter. Pierwsza część poszła nawet dobrze, co prawda nie nagrywał nie wiem czemu niektórych powerpointowych animacji, ale mogę z tym żyć... tyle, że  ten cholerny program przestał mi nagrywać kolejne części filmiku :/ Próbuję dodać kolejny slajd z poziomu projektu: dupa. Wychodzę z projektu, próbuję nagrać coś obok niego by później dokleić... dupa: kolejne starcie.

 

Polecicie jakiś inny program do nagrywania przechwyconego ekranu, który nie wymaga niebywałego knowhow? Żebym mógł w nim nagrywać kilka kawałków i skleić je później ze sobą? Chyba, że ktoś już po moim chaotycznym opisie wie, co w tym Active Presenterze robię źle :/

 

2 godziny jak krew w piach.

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Feanor napisał:

Mam mętlik w głowie.

Wymyśliłem sobie (och, ja głupi), że stworzę sobie powerpointową prezentację i zrobię z niej filmik z moich komentarzem głosowym dla moich uczniów. Rzut oka do sieci, ściągam Active Presenter. Pierwsza część poszła nawet dobrze, co prawda nie nagrywał nie wiem czemu niektórych powerpointowych animacji, ale mogę z tym żyć... tyle, że  ten cholerny program przestał mi nagrywać kolejne części filmiku :/ Próbuję dodać kolejny slajd z poziomu projektu: dupa. Wychodzę z projektu, próbuję nagrać coś obok niego by później dokleić... dupa: kolejne starcie.

 

Polecicie jakiś inny program do nagrywania przechwyconego ekranu, który nie wymaga niebywałego knowhow? Żebym mógł w nim nagrywać kilka kawałków i skleić je później ze sobą? Chyba, że ktoś już po moim chaotycznym opisie wie, co w tym Active Presenterze robię źle :/

 

2 godziny jak krew w piach.

nie lepiej slajdy wgrac do jakiegos programu do montazu wideo i potem dograc dzwiek?

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Feanor napisał:

Może i tak, nie znam się. Pierwszy raz w życiu bawię się w reżysera.

wydaje  mi się, że taki montaż lepszy, i do dogranego dzwieku mozesz odpowiednio wydłużyć/skrócić czas wyświetlania obrazu, wydaje sie prostsze niz zabawa z przechwytywaniem obrazu, no i nie musisz robić wszystkiego płynnie i na jeden raz

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Kaczy napisał:

wydaje  mi się, że taki montaż lepszy, i do dogranego dzwieku mozesz odpowiednio wydłużyć/skrócić czas wyświetlania obrazu, wydaje sie prostsze niz zabawa z przechwytywaniem obrazu, no i nie musisz robić wszystkiego płynnie i na jeden raz

Ten cały Active Presenter też to niby obiecuje. Dojeżdżam do jakiegoś slajdu, kończę, potem dogrywam następną partię, kończę, dogrywam trzecią...

Wytrzymał ze mną do tego drugiego przecinka.

Odnośnik do komentarza

MLB update

 

Nie umiem w te grę :(

Gram w najlepszej drużynie w lidze, White Sox są 36-19. A w zasadzie to grałem, bo od jakichś 25 spotkań zagrałem może 5. Posadzili mnie, nie dziwię się, produktywność zerow, AV 0.190. Nie wiem, co mam robić. Żebym jeszcze forsował K's, ale ja odbijam, tylko 90% to Fly albo ground outy. Nie mam już pomysłu, jak to poprawić :(

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, jmk napisał:

Dostałem wynik rezonansu głowy, a w nim:

 

Nadal w istocie białej płatach czołowych widocznych jest kilka punktowych ognisk podkorowych o podwyższonym sygnale w obrazach T2- i FLAIR, których charakter jest niespecyficzny.

 

Proszę więc nie pisać do mnie nie zrozumiałeś, bo to do końca może nie być moja wina ;)

 

 

jak chcesz to zapytam kolege radiologa co to oznacza

 

czolem!

9 godzin temu, Feanor napisał:

Polecicie jakiś inny program do nagrywania przechwyconego ekranu, który nie wymaga niebywałego knowhow? Żebym mógł w nim nagrywać kilka kawałków i skleić je później ze sobą? Chyba, że ktoś już po moim chaotycznym opisie wie, co w tym Active Presenterze robię źle :/

 

 

hmm, kiedys uzywalem screencasta, ale to bylo na zaliczenie na studiach - dziesiec lat temu :D

ale z tego co widze, nadal jest dostepny w internecie

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...