Skocz do zawartości

Marynia dochodzi do perfekcji w przyrządzaniu potraw z kaszy i makaronu podczas 569 godzin kwarantanny


Hajd

Jesteś zamknięty w domu na 2 tygodnie, co robisz?  

51 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

43 minuty temu, van der Vaart napisał:


Długo już masz, sprawdzone przy wysokich temperaturach otoczenia, bo sam szukam z regulowanymi podłokietnikami i udźwigiem powyżej 100kg, ale pamiętam, że jak przeglądałem oferty to pisali, że skóra ekologiczna to najgorszy materiał :/?

Od swiat mam, wiec nie wiem jak przy wysokich temperaturach, ale ktos mowil ze lipa a ktos inny ze spoko ( @me_who i @z0nk chyba?). 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Reaper napisał:

Od swiat mam, wiec nie wiem jak przy wysokich temperaturach, ale ktos mowil ze lipa a ktos inny ze spoko ( @me_who i @z0nk chyba?). 

Ja mam podobny model, nie ma regulowanych podłokietników, ale ogólnie nie miałem problemu wielkiego przy upałach. Z wagą 100+ też sobie radziło :D

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza

W czasie tej kwarantanny przeprosiłem się z Kingdom Come. Przyzwyczaiłem sie i polubiłem ten powolny rytm gry. Na przykład wczoraj pół godziny sobie z przyjemnością produkowałem zbawienne sznapsy w laboratorium. Toporoność i brak intuicyjności w niektórych sprawach nadal mnie wkurza, ale juz mniej. Tylko muszę się nauczyć walki mieczem, bo wystarczy, że przeciwnik ma jakąkolwiek zbroję i przegrywam. A jak jest więcej niż jeden to już w ogóle pewna jest moja szybka porażka.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, kuab napisał:Wlasnie, co warto od Marqueza oprocz Stu lat samotnosci? @schizzm?


Ja korzystam z kwarantanny, żeby przeczytać jak najwięcej Marqueza. Na razie skończyłem „Kronikę zapowiedzianej śmierci”. Nie jest to realizm magiczny, a raczej socjologiczne studium, ale bardzo ciekawe i dosyć głębokie.

8 minut temu, kuab napisał:

Wlasnie, co warto od Marqueza oprocz Stu lat samotnosci? @schizzm?


Ja korzystam z kwarantanny, żeby przeczytać jak najwięcej Marqueza. Na razie skończyłem „Kronikę zapowiedzianej śmierci”. Nie jest to realizm magiczny, a raczej socjologiczne studium, ale bardzo ciekawe i dosyć głębokie.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...