Skocz do zawartości

Marynia dochodzi do perfekcji w przyrządzaniu potraw z kaszy i makaronu podczas 569 godzin kwarantanny


Hajd

Jesteś zamknięty w domu na 2 tygodnie, co robisz?  

51 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Moje HO to:

1. Walka ze stroną Ryanaira o zwrot kasy za anulowane loty: zwykłe kliknięcie w link do zwrotu wywołuje komunikat "wystąpił problem, wypełnij wniosek do zwrotu". Po wypełnieniu wniosku pojawia się komunikat "błędny numer rezerwacji" (choć jest poprawny). Problem jest powszechny, z obsługą klienta oczywiście nie ma żadnego kontaktu. 

2. Zamówienie w Empiku - zazwyczaj nie polega na tym, że wrzucam do koszyka to czego potrzebuję tylko "przy okazji" sprawdzam promocje, oferty specjalne i czy na "Psy" lub "Krolla" jest jakaś niska cena.

3. Prace domowe córki. Pan od w-f przysłał im quiz ze znajomości dyscyplin sportowych i wyjaśniam na czym polega biatlon a na czym triatlon i w która drużyna (siatkówki czy koszykówki) ma więcej zawodników.

4. Rozmowa z klientem

5. Co na obiad? A tak, sos z wczoraj.

Odnośnik do komentarza

Praca zdalna w szkole, to jest dopiero szał.

 

1. Są rodzice, którzy nie chcą, bym przysyłał im zadania dla dzieci

2. Są tacy, którzy uważają, że jest ich za mało.

3. Jest taki dyrektor, który chce by każdą moją czynność dokumentować minutowo, z załączonym dowodem (np zrzutem ekranu z wysyłanym mailem); na razie głowię się nad tym, jak udokumentować czas tworzenia gierki edukacyjnej na Wordwallu.

4. Są rodzice, którzy wysyłają mi dziwne wiadomości których nie potrafię odczytać, pytam ococho, odpowiadają że autokorekta i dwie godziny później wysyłają normalny tekst

5. Jest szkoła, która nagle sobie przypomniała, że ma przecież platformę Moodle i wszyscy nauczyciele mają się tam nagle produkować

6. Są szkoły, w których dyrektorzy próbują wydedukować, co minister wymyśli w rozporządzeniu poniedziałkowym i już teraz wydają dyspozycje w oparciu o te swoje predykcje

7. Walczę przy okazji z synem, który nienawidzi polskiego i musi przepisać trzy strony poleceń do zeszytu w drugiej klasie (bo oczywiście wydrukować strony z poleceniami nie można)

8. Na grupach nauczycielskich FB doznaję szoku, na widok kręconych tam inb o cokolwiek (przykład z wczoraj wieczór: kilkadziesiąt wypowiedzi w wątku zapoczątkowanym zdaniem, że nauczycielka X nie jest w stanie znieść kolegów z pracy piszących w mailach do rodziców/uczniów o "załącznikach", zamiast pisać "w załączeniu"; krwa wiem, że po prostu powinienem się z nich wypisać, ale jestem jakoś do nich patologicznie przywiązany

9. W jednej z moich szkół trwa kolosalna dyskusja na temat tego, czy zdalnie zmodyfikować statut szkoły, bo przecież zmieniły się warunki

10. Ktoś mi sugeruje, bym pochylił się zdalnie nad nowelizacją IPETu i WUPFU uczniów (to takie wesołe dokumenty, które mówią o uczniach ze specjalnymi potrzebami, są prawie takie same ale nie takie same i broń mnie Panie Boże, jakbym je pomylił)

11. Mój przedszkolak w związku z tym wszystkim uprawia samopas alpinistykę meblową

12. Jeszcze nigdy w tak krótkim czasie nie zarejestrowałem się na tylu portalach jednocześnie

13. Od czasu do czasu organizuję wyprawy poszukiwawcze mojego starszego syna, który ukrył się gdzieś z dwiema bułkami i Switchem na podorędziu

...a ja w tym wszystkim jeszcze stukam na CMF i wybieram sobie ikonkę avatara na MOODLu

  • Lubię! 7
  • Haha 7
  • Uwielbiam 4
  • Hurra! 1
Odnośnik do komentarza
4 hours ago, jmk said:

Ja już wiem, że jak to dłużej potrwa to nie ma bata i muszę mieć jakieś krzesło i siedzieć jednak przy biurku, obojętnie jakim. Bo teraz krzesło mam zwykłe drewniane takie to twarde i niewygodne, a moja obecna pozycja - półleżąca niby wygodna, ale nie na cały dzień pracy :/

 

Probowales pracy na stojąco? Mówie serio

Odnośnik do komentarza

Ja przyjeżdżam do domu i usiłuję z synem lekcje robić. On jest zmęczony i nie będzie robił ćwiczeń w ćwiczeniówce. Tekst o Oldze Boznańskiej czytał już dwa razy i nie będzie go 3 raz czytał. 

 

Sam wstał o 10, ale grać w American Truck Siumulator, Brawl Stara czy Minecraft plus oglądać bajki to ma siłę.

  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
16 minut temu, szramek napisał:

Probowales pracy na stojąco? Mówie serio

 

Moje piszczele to jeden wielki siniak, staram się co dwa dni wychodzić teraz na spacer (jak pies) a i tak mnie bolą nogi. Nie wiem czy stojąca praca byłaby dobra. Chyba, że boli tylko na początku ;) a potem się przyzwyczaja?

 

Odnośnik do komentarza

najbardziej mi się podoba, że teraz wychodzi całe januszostwo wszelakich kierowników / dyrektorów / prezesów, którzy żądają wysyłania zdjęć że się pracuje, albo w jakiś sposób starają się kontrolować godziny pracy itd. Od razu widać, gdzie jest zaufanie, a gdzie go nie ma.

  • Lubię! 7
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza

Kurwa jak się odbiłem od ściany Boltonem :/ Po genialnym sezonie gdzie zająłem 4 miejsce wszedłem w kolejny sezon bez mojej największej gwiazdy, ale wzmocniony na kilku pozycjach. Zacząłem mocno, byłem wiceliderem, przegrałem dwa spotkania z BIG 6, ale oczywiście w swojej głupocie złapała mnie pycha, uznałem, że ekipa jest gotowa do umocnienia się w czołówce i zacząłem grzebać w taktyce. Chciałem zacząć kontrolować spotkania i punktować rywali. Stwarzać więcej sytuacji, częściej być przy piłce i w efekcie strzelać więcej goli. No i się zjebało :D Drugiej połowie sezonu mam bilans 1-5-7, w tym okresie jestem przedostatni... Ogólnie w tabeli zajmujemy 9 miejsce, morale podupadło powrót do starych rozwiązań taktycznych nie pomaga, napastnicy zacięli się na amen, sytuacji tworzymy tyle co kot napłakał.. Niech ten sezon się skończy :D

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Reaper napisał:

No ja kupiłem takie i jestem mega zadowolony, jak na gejmingowe to i tak nie jest takie tragicznie drogie.

https://www.mediaexpert.pl/gaming/pokoj-gracza/fotele-gamingowe/fotel-genesis-nitro-550-czarno-czerwony


Długo już masz, sprawdzone przy wysokich temperaturach otoczenia, bo sam szukam z regulowanymi podłokietnikami i udźwigiem powyżej 100kg, ale pamiętam, że jak przeglądałem oferty to pisali, że skóra ekologiczna to najgorszy materiał :/?

Odnośnik do komentarza

Czo te ludzie

 

Kupilem na allegro lokalnie dwie gierki na ps4 od jednego ziomka, ale allegro lokalnie jest gupie i nie pozwala zgrupować kilku rzeczy i zapłacić za jedną przesyłkę, więc w jednej mając do wyboru paczkę (w nienawiści do kurierów zostałem wychowany ;)) i list polecony ekonomiczny wybrałem list, a w drugiej nie miałem wyboru bo był tylko list polecony priorytetowy. I w sumie niby wszystko fajnie, bo poszedł priorytet i już na drugi dzień miałem w skrzynce awizo, ale myślałem, że to coś z Chin, bo zaznaczone, że przesyłka nierejestrowana, więc olałem temat i odebrałem dopiero dzisiaj. W międzyczasie już zdążyłem zapytać ziomka o numer przesyłki, ale stwierdził, że nie posiada, a ale jak nie dojdzie, to trudno odda kasę. I nie wiem czy gość nie ogarnął tematu czy szkoda mu było hajsu na polecony, ale ktoś mógłby udać, że paczki nie ma i oddawaj hajsy :roll:

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...