Skocz do zawartości

Marynia dochodzi do perfekcji w przyrządzaniu potraw z kaszy i makaronu podczas 569 godzin kwarantanny


Hajd

Jesteś zamknięty w domu na 2 tygodnie, co robisz?  

51 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, Feanor napisał:

http://whothefuckismydndcharacter.com/

 

Pierwsze z brzegu:

  • I'M GOING TO ROLL THE STATS FOR A FUCKING

    INCONSIDERATE DRAGONBORN WARLOCK FROM A DROUGHT-STRICKEN FARM WHO SUFFERS FROM CRIPPLING STAGE-FRIGHT

  • CHECK THIS SHIT OUT, I'M GOING TO BE A FUCKING

    CURIOUS DWARF SORCERER FROM A BROKEN HOME WHO LIKES TO SPEAK IN RHYME

  • I'M GOING TO ROLL THE STATS FOR A FUCKING

    ENTHUSIASTIC HALF-ELF BARD FROM A HAUNTED FOREST WHO WAS APPRENTICED TO A FAILED ALCHEMIST

  • YOU THINK YOUR CHARACTER IS COOL? MY CHARACTER IS A FUCKING

    IRRITABLE GNOME SORCERER FROM A HAUNTED FOREST WHO IS AFRAID OF SHARP EDGES

 

Widziałem to, ale dylemat rozgrywał się tylko między dwoma opcjami. Ale już go rozwiązałem :D

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Kowalinho napisał:

RESOURCEFUL TIEFLING WIZARD FROM A VILLAGE WITHOUT CHILDREN WHO HAS SERIOUS DADDY ISSUES :-k

Chce być ojcem. Obsesyjnie. Może nawet ma wymyślonego syna. Czasem zdaje sobie z tego sprawę, czasem nie. Znakomity materiał na rpg :)

Odnośnik do komentarza

ja jebie...

 

Cytat

W zwiazku z coraz większą liczba zachorowań stwierdziłam że należy zabezpieczyć się w maseczki. Wybrałam się do apteki i pytam farmaceutki - ,,Przepraszam są maseczki?," usłyszałam -,,Tak" Myślę sobie ekstra chociaż to jest bo żelu aloesowego to nie dostanę chyba już nigdzie. Po chwili słyszę 8 zł. Więc z niedowierzaniem pytam -,,Ile?" i znów słyszę ,,-8zł sztuka".
Powiedzcie mi ile osób wyrzuci maseczkę jednorazowa do kosza po jednym użyciu.
Wróciłam do domu wyciągnęłam maszynę i juz mamy bawełniane maseczki wielokrotnego użytku.

 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...