Skocz do zawartości

Marynia dochodzi do perfekcji w przyrządzaniu potraw z kaszy i makaronu podczas 569 godzin kwarantanny


Hajd

Jesteś zamknięty w domu na 2 tygodnie, co robisz?  

51 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Reaper napisał:

75 dolcow jednorazowo i pozniej 10 co pol roku? Jak MT jeat takie skape, to sam zaplace te niesamowite sumy :D

Ale przecież można zrobić subdomene i postawić tam nawet wordpressa z jakaś ładną skórką i może nawet zintegrować z forum.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, adamus napisał:

Ale przecież można zrobić subdomene i postawić tam nawet wordpressa z jakaś ładną skórką i może nawet zintegrować z forum.

Nie no ja to chcialem zrobic na podstronie normalnie. Integracja z forum dosc trudna IMHO, wtyczek nie ma, a reczna robota to przesada. Nasze forum ma wbudowana platforme blogowa za te wspomniane 75 dolcow i to ma integracje z forum, wydawalo sie najrozsadniejsze.

 

No ale najpierw musza byc chetni na pisanie ;)

Odnośnik do komentarza
45 minut temu, Scorpio napisał:

Dlaczego ostatnie?

Bo szkoła jest zamknięta i - prognozując po tym co się dzieje - raczej szybko się nie otworzy. Nie wierzę w żadne dwa tygodnie. Obstawiam że w ogóle semestr wiosenny nie wystartuje. Poza tym, jak pisałem, w tej chwili jebie mnie wszystko, jestem egoistą i chcę znaleźć pracę na UoP i niech się martwi szef tym całym gównem.

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Vami napisał:

Bo szkoła jest zamknięta i - prognozując po tym co się dzieje - raczej szybko się nie otworzy. Nie wierzę w żadne dwa tygodnie. Obstawiam że w ogóle semestr wiosenny nie wystartuje. Poza tym, jak pisałem, w tej chwili jebie mnie wszystko, jestem egoistą i chcę znaleźć pracę na UoP i niech się martwi szef tym całym gównem.

no ja obstawiam ze przynajmniej do drugiego tygodnia maja taki stan rzeczy sie utrzyma :-k

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Man_iac napisał:

Ale mam ubaw z konsultanta :D Zadzwonił do mnie i zaczął jakieś standardowe pytania jak to telemarketerzy mają w zwyczaju. Stwierdziłem, że "nie mogę z Panem rozmawiać ze względów epidemiologicznych". Gość się zmieszał i rozłączył :kekeke: 

 

A śmiechom nie było końca.

 

  • Lubię! 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Man_iac napisał:

Ale mam ubaw z konsultanta :D Zadzwonił do mnie i zaczął jakieś standardowe pytania jak to telemarketerzy mają w zwyczaju. Stwierdziłem, że "nie mogę z Panem rozmawiać ze względów epidemiologicznych". Gość się zmieszał i rozłączył :kekeke: 

 krzyhu ?

  • Lubię! 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...