Skocz do zawartości

Marynia rozmyśla o swoim American Dream, rozpoczynając 568 godzinę gry w nowego efema


Hajd

Jak to jest pisać w nowej Maryni, dobrze?  

49 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Tak nalezy zyc na tej wsi, snieg spadl, wiec fajne sanki z dziecmi zaliczone, jedzenie kupione, wszystko na polkach w sklepach jest, kupilem jaja prosto od kury, zaraz zona zabierze sie za robienie pizzy, mam lyche, mam piwko, do kibla juz nie latam, wieczorem planuje granie w Wieska (mam nadzieje, ze na dzialce moge? :kekeke:), jedzenie kupione powtarzam.

  • Lubię! 2
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Reaper napisał:

Tak nalezy zyc na tej wsi, snieg spadl, wiec fajne sanki z dziecmi zaliczone, jedzenie kupione, wszystko na polkach w sklepach jest, kupilem jaja prosto od kury, zaraz zona zabierze sie za robienie pizzy, mam lyche, mam piwko, do kibla juz nie latam, wieczorem planuje granie w Wieska (mam nadzieje, ze na dzialce moge? :kekeke:), jedzenie kupione powtarzam.

https://jbzd.com.pl/obr/1282161/przypominam-ze-kon-zwalony

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Reaper napisał:

Tak nalezy zyc na tej wsi, snieg spadl, wiec fajne sanki z dziecmi zaliczone, jedzenie kupione, wszystko na polkach w sklepach jest, kupilem jaja prosto od kury, zaraz zona zabierze sie za robienie pizzy, mam lyche, mam piwko, do kibla juz nie latam, wieczorem planuje granie w Wieska (mam nadzieje, ze na dzialce moge? :kekeke:), jedzenie kupione powtarzam.

Sielanka. Jeśli tylko krzyżacka chąsa nie złoży wizyty, będzie perfekcyjnie. 

Odnośnik do komentarza
31 minut temu, schizzm napisał:

Trąbią o siedzeniu w domu, a u mnie na dzielni ruch jak zawsze, ze szczególnym uwzględnieniem starszych ludzi, którzy tradycyjnie powychodzili na spacery.

 No, ale sam spacer to chyba nic złego. Przecież powietrze nie jest skażone. Byleby nie zatrzymywać się na pogaduszki z grupka sąsiadów. Czy się mylę?

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, z0nk napisał:

Fajna ta korona. Wczoraj w nocy dostałem od dziewczyny, z którą się spotykam eskę w skrócie informującą o zakończeniu związku bo zadaję się ze skośnymi i pewnie już ją zaraziłem (panika bo ja od tygodnia walczę z alergią i smarkam, kicham i ryczę dość regularnie) :roll: także no prawdopodobnie dodged the bullet, ale jakoś humoru to nie poprawia.

I z tym miłym akcentem idę patroszyć ludzi w rimworld jak na normalnego człowieka przystało

 

Nie przeszła testu na psychopatkę. Jak tak odjebało to mogła Cię równie dobrze zaciukać przez sen ;)

 

No i masz nas ziomek! Pamiętaj

  • Lubię! 2
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
  • Hajd zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...