Skocz do zawartości

Marynia rozmyśla o swoim American Dream, rozpoczynając 568 godzinę gry w nowego efema


Hajd

Jak to jest pisać w nowej Maryni, dobrze?  

49 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Hajd napisał:


Zastanawiam się czy takie odpowiedzi: - Agora w ostatnich dniach rozstała się za porozumieniem stron z Tomaszem Włodarczykiem – informuje krótko „Presserwis” Nina Graboś, dyrektor ds. komunikacji korporacyjnej spółki. Nie komentuje, czy miało to związek z wywiadem z dziennikarką "PS" Izą Koprowiak w „Press” (3/4 2020).

są warte tego, aby robić z Pani Niny idiotkę.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
6 minutes ago, me_who said:

Chyba następnym celem po papierze toaletowym i kaszach będą bankomaty, bo już dzisiaj od dwóch osób dostałem poradę, że warto wypłacić więcej gotówki. No to jeszcze sobie kurwa sparaliżujmy bankowość, yaaay :jupi:

 

Ogólne zalecenia są żeby nie używać gotówki bo na banknotach jest wchuj bakterii i wirusów :P ale co tam ludziom tłumaczyć będziesz, wiedzą lepiej.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Feanor napisał:

Zdecydowanie bad trip. Najgorszy był wtedy, gdy taki grzybek zaatakował moją drużynę na spółkę z dwiema równoległymi bandami wielkich robali.

Postanowione! Jeśli kiedyś spróbuję kwasu, gram w Grimoire!

  • Lubię! 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
1 hour ago, Hidalgoo said:

czy to jest dobry moment, żeby kupić plejaka i przejść wiedźmina 3 :-k

 

jest to moment coming outu z mojej strony

dwa razy odbiłem się od wiedźmina 3

uważam, że to dobra gra z fajną fabułą, ale słabym gameplayem, który nie sprawia za wiele przyjemności

aha, żeby nie było, oba razy grałem po 20h+

 

  • Lubię! 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, szramek napisał:

 

Chyba wręcz większości zalecają leczenie w domu.

No ją¨raczej słyszałem, że kwarantanna jest dla osób zdrowych, które miały kontakt z chorymi. Osoby chore powinny być w szpitalu. Tylko w tym nagraniu, co ktoś wczoraj wrzucał mówili, że odwrotnie :D

 

 

Po tym, jak od dwóch dni nie mogłem kupić chleba dzisiaj postanowiłem oszukać system i kupić go przed pracą, a nie po. No więc podreptałem do piekarni chwilę przed 7 rano (godzina otwarcia), a tam już stoi kilkunastoosobowa kolejka i czeka na otwarcie bram. 

 

No więc dzisiaj będę po raz pierwszy próbował upiec chleb. Tego jeszcze nigdy nie robiłem, więc pytanie czy ma ktoś jakiś dobry przepis :D

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • Hajd zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...