Skocz do zawartości

Marynia rozmyśla o swoim American Dream, rozpoczynając 568 godzinę gry w nowego efema


Hajd

Jak to jest pisać w nowej Maryni, dobrze?  

49 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, lad napisał:

No ale dlaczego elektroniczne płatności mają pierdolnąć?

A to pytanie nie do mnie, ja nie używam gotówki niemal w ogóle :)

To jest taki sam pęd jak po kaszę, makaron i srajtaśmę. Do tego spotęgowany faktem, że ludzie pamiętają komunę i podświadomie wolą gotowiznę niż bank. 

Odnośnik do komentarza

@Brudinho a propos tego co wczoraj wklejalem o tym piciu wody. Fragment z AMA z jakimś dokturem.

 

Czy zjedzenie żywności, na której jest wirus (np. chwytanej brudnymi rękami) czymś grozi?

"Zjedzenie żywności na której jest wirus jest raczej mało ryzykowne, ponieważ wirus nie atakuje poprzez przewód pokarmowy i w kwaśnej treści żołądka zostanie inaktywowany"

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Hidalgoo napisał:

bo to jebani debile szerzący fejk newsy. Gotuje się we mnie jak słyszę że ludzie sobie jakieś taki "sprawdzone info" powtarzają.

Musiałem już zjebac dwie osoby z pracy dzisiaj, bo mówili mi że nie wrócę z Rewala, bo mają "pewne info" :roll:

10 minut temu, Gabe napisał:

Jak jebnie płatność elektroniczna, to będzie barter. Albo będziemy płacić kapslami od coca-coli ;)

Jak będzie można założyć jakąś kozacką zbroję to ja nie mam nic przeciwko.

Odnośnik do komentarza
  • Hajd zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...